02 марта в 23:35

Ніяк не можу обрати роботу. В понеділок треба сказати. Порадьте що краще

Влаштовуюсь офіс-менеджером, секретарем.
Перша компанія - зп 25. . відповідальності мало. просто спілкуєшся, замовляєш їжу, напряга по мінімальному. перспектив немає. їхати до них десь годину, може трошки більше.
Друга компанія - зп 20, напрягу і відповідальності багато. робота з документами, допомога всім відділам. є перспективи. і здавалось би, що тут все очевидно - обирати другу. Але мене там дуже бентежить власниця компанії - я ще на співбесіді зрозуміла, що противна вчіплива тітка. Її фраза "один промах - прощаємось в один день". Ясно, що я там постійно буду нервувати. Їхати до них так само - годину.
Я хочу вже мати більш серйозну роботу, ніж замовляти воду і печиво в офіс. Але з такими нервами..не знаю. З другою компанією намагалась домовитись про компроміс - ні в яку. 20 і все.
Ламаю голову, в понеділок треба дати відповідь. Я вже нервую навіть просто думаючи про ту власницю. А на роботі боятимусь її як підстрелений заєць.
показать весь текст
Неробименінерви 02 марта в 23:46
Ответ дляМарафетчица
бо в першій компанії я буду працювати без розвитку. а в другій він можливий. якщо не звільнять, звісно
А какая перспектива во второй?
автор Марафетчица 02 марта в 23:46
Ответ дляФима Собак
Ви практично самі собі відповіли. У другої роботи вже багато проблем, а ви ще там не працюєте. Я розумію, що перспективи манять, але що заважає напрацювати досвід і знайти кращу роботу в подальшому? Зосередьтесь на тут і зараз. Де грошей більше, мороки менше. Якщо начальниця вже неприємна, і вже чимось погрожує, то де гарантія, що буде підвищення колись від неї? Підімне вас під себе і слова не дасть сказати, не те що підвищення просити
ви права на 100%
Лепешечка 02 марта в 23:46
Ответ дляСладко-соленая
Если она успеет пройти эту ’школу’ до того, как вылетит)
тогда о каком росте может идти речь?
автор Марафетчица 02 марта в 23:47
Ответ дляПригаю-цибаю
во второй перспектив тоже нет, просто про них лапшают таким вот наивным , чтобы работали лучше и старались за минималку)
а в первой и не жлобы, и платят нормально, и не врут.
я HR
дякую.
Наверняка 02 марта в 23:47
Ответ дляМарафетчица
бо в першій компанії я буду працювати без розвитку. а в другій він можливий. якщо не звільнять, звісно
Вас там задовбуть і ніякого розвитку. Ви уявляєте допомагати всім відділам, це найгіршу роботу яку ніхто не хоче робити дадуть вам. Ну хіба з це розвиток?
автор Марафетчица 02 марта в 23:47
вона попереднього офіс-менеджера звільнила, бо давала їй багато роботи і та забувала дещо
3 1
автор Марафетчица 02 марта в 23:48
Ответ дляНаверняка
Вас там задовбуть і ніякого розвитку. Ви уявляєте допомагати всім відділам, це найгіршу роботу яку ніхто не хоче робити дадуть вам. Ну хіба з це розвиток?
а що?
знаєте, я так мрію чогось досягти, хочу працювати.
4 1 1
Пригаю-цибаю 02 марта в 23:49
Ответ дляМарафетчица
я знаю
скільки разів вже впахувала, як проклята, і звільняли..
мені 22
у меня дочке столько лет ) узнаю этот юношеский максимализм)
идите работайте где проще и заказывайте печеньки, учите английский в свободное время, успеете еще напахаться)
потом с хорошим английским и рекомендациями найдете себе такое же ненапряжное место но на зп в два раза больше.
nikolayev 02 марта в 23:50
Вы еще не устроились, а она уже на выход указывает. Проработаете месяц, и зарплату даже не выплатит.
Первый вариант, однозначно.
автор Марафетчица 02 марта в 23:51
Ответ дляnikolayev
Вы еще не устроились, а она уже на выход указывает. Проработаете месяц, и зарплату даже не выплатит.
Первый вариант, однозначно.
дякую
вона мені дуже неприємна
Качка в тапцях 02 марта в 23:51
Ответ дляМарафетчица
бо в першій компанії я буду працювати без розвитку. а в другій він можливий. якщо не звільнять, звісно
Ви там не витримаєте до підвищення))
Для мене вибір здається очевидним, там де більша зп та адекватний керівник. Якщо не сподобається підшукайте в процесі третій варіант.
Просериарила молодость 02 марта в 23:52
Ответ дляМарафетчица
шукала б. але все гроші піджимають.
Беріть першу і не думайте. Повірте, оцей головняк вас з´їсть моментально.
Зараз і так багато стресу. Навіщо собі його додавати.
Пригаю-цибаю 02 марта в 23:52
Ответ дляМарафетчица
а що?
знаєте, я так мрію чогось досягти, хочу працювати.
большие деньги всегда зарабатываются меньшими стараниями.
пашут только рабы на плантациях.
понимаете?
автор Марафетчица 02 марта в 23:53
Ответ дляПригаю-цибаю
большие деньги всегда зарабатываются меньшими стараниями.
пашут только рабы на плантациях.
понимаете?
розумію
Невісточка ж 02 марта в 23:53
Ответ дляМарафетчица
та я вам кажу. побули б ви з нею півгодини . я ледь не здуріла, поки ми говорили
Грубая высокомерная тетка?
Ну що ви, мамо! 02 марта в 23:54
Работаю бухгалтером ответственности кучв за 20, с удовольствием бы пошла на работу где за 25 у меня из ответственности это заказать еду по списку )
9 2
Пригаю-цибаю 02 марта в 23:54
Ответ дляМарафетчица
розумію
вот. поэтому при прочих равных, всегда выбирайте меньший напряг за бОльшие деньги. это и есть развитие)
Сладко-соленая 02 марта в 23:55
Ответ дляЛепешечка
тогда о каком росте может идти речь?
Скорей всего воображаемый. И нет, это не ’хорошая школа’, когда ещё на собесе говорят, что нет права на ошибку.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ 02 марта в 23:56
Ответ дляЛепешечка
я б спробувала другу. ви ж наче не хочете просто замовляти печиво та каву?
Краще замовляти печиво та каву, аніж виконувати зайві обовʼязки і ще й отримувати за це від начальства
Клевотница 02 марта в 23:56
реально офис-менеджрам сейчас платят 25? 0_0
Фуліганка 02 марта в 23:57
Автор, зачем усложнять себе жизнь? Идите на первую. Если так хотите развития и познания нового - записывайтесь на курсы языка или чего-то другого. Работать с таким человеком вы все равно долго не сможете, точнее никто не сможет.
автор Марафетчица 02 марта в 23:57
Ответ дляКлевотница
реально офис-менеджрам сейчас платят 25? 0_0
в айті компаніях - так)
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ 02 марта в 23:58
Ответ дляЛепешечка
за то знаете какая это школа? после этого вы сможете на любую работу устроиться
Або вигорить і більше не захоче працювати взагалі.
Пустощі-веселощі 02 марта в 23:58
Ответ дляМарафетчица
в айті компаніях - так)
Ну так, перспектив тогда больше))) мужа найдете
1 1
автор Марафетчица 02 марта в 23:58
Ответ дляПустощі-веселощі
Ну так, перспектив тогда больше))) мужа найдете
там всі з обручками
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ 02 марта в 23:59
Ответ дляМарафетчица
ви впевнені, що мене не звільнять через місяць? я думала вже , що попахаю і знайду потім норм роботу
але мої навички не такі, щоб я прямо супер профі була
там ще крім роботи офіс-менеджера координація роботи відділів, складання юридичних документів, комерційних пропозицій..
Ну і набіса Вам стільки обовʼязків з придурошною начальницею і меншою ЗП?
Свисток ля-минор 02 марта в 23:59
Даже не пытайтесь на вторую. Я работала с такой мегерой, до меня девочки выдерживали два -три месяца и сбегали в слезах. Я год выдержала) и то, сама послала нах, потому что у меня ребёнок был в реанимации, делали операцию а.эта коза звонит и орёт, почему я не отвечаю на звонки клиентов. После этого поняла, на сколько это конченый человек
Фуліганка 03 марта в 00:01
Ответ дляСвисток ля-минор
Даже не пытайтесь на вторую. Я работала с такой мегерой, до меня девочки выдерживали два -три месяца и сбегали в слезах. Я год выдержала) и то, сама послала нах, потому что у меня ребёнок был в реанимации, делали операцию а.эта коза звонит и орёт, почему я не отвечаю на звонки клиентов. После этого поняла, на сколько это конченый человек
А у нее самой были дети?
Пустощі-веселощі 03 марта в 00:01
Ответ дляМарафетчица
там всі з обручками
Прийдуть нові без.
автор Марафетчица 03 марта в 00:01
Ответ дляПустощі-веселощі
Прийдуть нові без.
точно