Сегодня сержусь• 03 марта 2024
Як вам дитяча?
Ось так накидала розташування меблів дитячої кімнати. Там де стіл, поки буде маленький столик і стільчик для малювання, але на майбутня потрібно визначитись з розташуванням розеток під комп’ютер. Вище двері, нижче вікно.
Щоб ви змінили?
Belle Cherie• 03 марта 2024
Ліжко погано стоїть посеред кімнати. Краще стіл на середину, а ліжко на дальню дистанцію від дверей.
Сегодня сержусь
• 03 марта 2024
Ответ дляКотомафия
Все бы изменила , кроме шкафа.
Так, у вас дуже гарні приклади, але вбудовану мебель ставити в дитячу не планую. Такий стіл письмовий нам поки не потрібен, дитині всього рік.
Молчунья• 03 марта 2024
Ответ дляBelle Cherie
Стол должен стоять у окна
Стильна штучка• 03 марта 2024
Ответ дляБеллаДонна
круглое это что? батут?
Конечно батут, рядом с окном как раз. Хорошие родители так и планируют детские.
Стильна штучка• 03 марта 2024
Ответ дляBelle Cherie
Стол ставят возле окна, чтобы ребенок мог рисовать, писать, лепить при естественном освещении. А кровать зачем подальше от дверей, вы не в Украине живёте?
Сегодня сержусь
• 03 марта 2024
Ответ дляВсе і одразу
А двері об меблі битися не будуть?
Наче ні
Подмигашка• 03 марта 2024
А хоч мінімального спортивного куточка не розглядаєте?
Дуже доросла кімната вийшла і мені особисто мало місця якось.
Сегодня сержусь
• 03 марта 2024
Ответ дляalisarich
Господи , там дышать есть вообще чем, для меня это ужас
Ну поки нема чим, одна пилюка від штукатурки. Яка дитяча у вас? Скільки квадратів.
Сегодня сержусь
• 03 марта 2024
Ответ дляПодмигашка
Дякую за наводку, навіть і не подумала про щось таке
Подмигашка• 03 марта 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Я просто зараз теж в процесі обладнання дитячої) дивлюсь на шведські стінки, мотузяні драбини, гамаки всякі, канати
Стильна штучка• 03 марта 2024
Я бы поставила шкаф у стены напротив кровати, туда же и комод. Кровать в угол, книжный шкаф можно гораздо меньших размеров и стол - ближе к окну. И какую-то горку детскую нужно продумать. Меньше мебели. Я бы вообще комод убрала.
Подмигашка• 03 марта 2024
Може, під праву стіну максимально компактно всі шафи-стелажі-комоди, на місце великої шафи ліжко, тоді нижній лівий кут і частина лівої стіни будуть вільні під робочий стіл і спортивні штуки
Патриоточка• 03 марта 2024
Стильна штучка• 03 марта 2024
Ответ дляПатриоточка
Стіл до вікна, тумбу поруч, ліжко до стіни і ширший матрас (типу як на фото).
Класне ліжко, хочу таке дитині
Патриоточка• 03 марта 2024
Ответ дляСтильна штучка
Класне ліжко, хочу таке дитині
Прекрасне. У дитини таке подібне з широким матрасом. Купили коли було 5 років. Обожнює його і спить ’зірочкою’.
Подмигашка• 03 марта 2024
Вибачте, дочитала, що дитина зовсім маленька.
Тоді комод, мабуть, не потрібен. Розгляньте підлогове ліжко-будиночок, я таке купила своїй дитині, виявилось дуже зручним, падати нема куди.
На такий вік треба якомога більше вільного місця на підлозі.
Зараз дворічці в кімнату накреслила стелаж - до стелі, щоб не падав на дитину, інакше 1 - доведеться прикручувати до стіни і 2 - на верхніх полицях зручно зберігати тимчасово неактуальні іграшки, міняючи їх місцями раз на кілька тижнів.
Те саме з комодом - якщо він низький, то кут відкритої шухляди чітко по висоті падіння обличчям/головою під час бігу, плюс діти висовують шухляди і комод перекидається на дитину. Тобто теж треба все до стін кріпити.
Кава з адреналіном• 03 марта 2024
Автор, какая у вас ширина комнаты? Метра 4? Кровать, комод и проход - это 3,5-4м. Если так, то можно шкафы поставить под стенку где окно. С одной стороны шкаф для одежды/игрушек, с другой для книг и школьных принадлежностей. Под окном стол.
Мне кажется, у вас слишком много шкафов. Я бы освободила место для игр или спортивного уголка
Котомафия• 03 марта 2024
Мне очень хотелось дочке сказку создать … фото не очень информативные , фоткали ребенка , да и недоделано многое , даже плинтусов еще нет.
Над башенками планировалась искусственная зелень , максимально под живую , шторы очень уюта бы добавили.
На балконе ковёр - трава. Кровать с пеналами и полкой , напротив окна ( не вошла в кадр ) .