Сегодня сержусь• 03 марта 2024

Як вам дитяча?

Ось так накидала розташування меблів дитячої кімнати. Там де стіл, поки буде маленький столик і стільчик для малювання, але на майбутня потрібно визначитись з розташуванням розеток під комп’ютер. Вище двері, нижче вікно.
Щоб ви змінили?
Belle Cherie• 03 марта 2024
Ответ дляСтильна штучка
Стол ставят возле окна, чтобы ребенок мог рисовать, писать, лепить при естественном освещении. А кровать зачем подальше от дверей, вы не в Украине живёте?
я чесно кажучи не зрозуміла де вікно, і чи воно є. Згідна, що стіл до природнього освітлення, але ліжко перекриває простір посеред кімнати, тоді як інші пишуть-під стінку. До ’робочої’ зони має бути вільний дохід на мою думку, бо дитина туди постійно буде ходити по багато разів.
Вельшановна• 03 марта 2024
я б усі шафи поставила по стіні напроти ліжка, притому вузькі біля дверей, а глибші до вікна. Ліжко хоча б одною довгою частиною вздовж стіни. І так, типу шведської стінки дуже потрібно
Відірву та викину• 03 марта 2024
Ответ дляВельшановна
діти дійсно граються? в мене нема дітей, але дуже цікаво. бачу, що багато хто радить спортивий куточко зробити
Вельшановна• 03 марта 2024
Ответ дляВідірву та викину
звісно люблять, особливо якщо кріпиться ще додаткова гойдалка (на канаті круг кріпиться)
Відірву та викину• 03 марта 2024
Ответ дляВельшановна
а в кімнаті таке безпечно робити? чи може бути як тот батут біля вікна?
Фиона Шрековна• 03 марта 2024
Ответ дляВідірву та викину
Мы такого типа уголок брали уже в полтора года - там качеля ещё была. Очень полезно https://stenka.net.ua/uk/p/1317170493-sportivnyy-k...
Хома з пастою• 03 марта 2024
Ответ дляБеллаДонна
круглое это что? батут?
да, чтобы ребёнок очень прыгал. Как Гадя Петрович Хренова.
Сherkassy• 03 марта 2024
Автор, напишите мне в личку, я вам помогу.
КротоТо• 03 марта 2024
Ответ дляПодмигашка
Я просто зараз теж в процесі обладнання дитячої) дивлюсь на шведські стінки, мотузяні драбини, гамаки всякі, канати
Не всі діти ними користуються
У нас є
Двоє дітей
Куточок для сушки білизни більше стоїть))) Інколи раз на пів року чоловік щось робить. Діти може перші 2-3 дні лазили.
Але у мене кімната 24 квадрати - то він не заважає
Подмигашка• 03 марта 2024
Ответ дляКротоТо
Не всі діти ними користуються
У нас є
Двоє дітей
Моя лазить)) маємо кілька снарядів на підлозі, то ще хочу трошки додати на стіну, бо бачу, що мало
А у Вас діти дорослі?
КротоТо• 03 марта 2024
Ответ дляПодмигашка
А у Вас діти дорослі?
Купували зовсім малим. Молодшої ще не було.
Зараз старший вже живе окремо, студент, а молодшій 9. Старший спокійний, молодша вогонь. Але навіть не дивиться на той куточок.
Вже майже все прибрали - бо прямо багато всього було, не просто драбинка, а комплекс. Тепер вже лишили драбинку і скамійку для преса.
Подмигашка• 03 марта 2024
Ответ дляКротоТо
Мабуть, дійсно на любителя
Може, порадите, що було цікаве принаймні на початку, а що брати не варто?
КротоТо• 03 марта 2024
Ответ дляПодмигашка
Мабуть, дійсно на любителя
Сусідські діти приходили на гірку.
І лазили по такій мотузковій секції. Коли одна секція гірки з переплетених мотузок, а далі ручна драбинка ’рукоход’. Ну і на мати стрибати, але були травми навіть з матом товстим.
Ну і кільця трохи йшли.
Але не моїм. Це їх друзі і сусіди грались.
Бодіпозітівна• 03 марта 2024
Ответ дляФиона Шрековна
У нас такой был, где-то с года до 5 было актуально.
Пусин Кукин• 03 марта 2024
Для дитини такого віку, надто доросла кімната. Ліжко під стіну поставте, столик до вікна. Комод для одягу можна вписати в шкаф, а не окремо. Якийсь куток зробити для ігор, типу килимок з будиночком чи щось типу такого. Підросте дитина і можна вже планувати ліжко посередині ітп