Значит надо• 03 марта 2024

Що люди звикли вважати нормальним, але насправді (на вашу думку) воно таким не є

?
Лю-• 03 марта 2024
Будучи здоровым человеком не уметь что-то делать из реального, и не учиться этому ’потому что...’, соответственно перекладывать ответственность за себя на других.
ДелиВерка• 03 марта 2024
Ответ дляВорожу на каві
Релігії? Коран встановлює рівність жінок і чоловіків. Ви знали, що становище мусульманських жінок було в багато разів вищим, ніж європейських жінок до 19 століття?

Я щось не бачу скарг від арабських жінок на їх тяжку долю. Випадки порушення прав жінок там поодинокі і не через релігію.
а,то тому на них чорну чадру в жарюку напялюють, та тримають на жіночих половинах.. а,ще таке досягнення.як гарем.шикарно.
а як вам таке,що без чоловіка жінка не може взагалі нікуди вийти?
Баба на горошині• 03 марта 2024
Ответ дляКараПузовна
Прокалувати уші (ну і решту частин тіла). Об´єктивно, якщо абстрагуватись, то це дивно. А, ще ходити на високих підборах
А мне татуировки и пирсинг в носу, как сопля вечно блестит.
Красивые сережки в ушках у женщин - это украшения.
У мужчин - закос под баб, как и длинные волосы.
ОйЙой• 03 марта 2024
Ответ дляВорожу на каві
фемінізм
Тогда вам в Афганистан. Там вы будете счастливы, никакого феминизма нет. Или вы мужик и поэтому феминизм вам так мешает ?)
Рву и мечу• 03 марта 2024
Лгбт, смена пола детям, колоть в себя всякие шмурдяки, жрать мясо
Я такая - жду трамвая• 03 марта 2024
Ответ дляБла бла бла
Почитайте коменти нарриклад на фб чи в ютубі під новиною про Альону Альону. Тільки не на її сторінках, бо її підписники її люблять. А на каналах чи групах наприклад новин шоубізнесу. Там на 10 коментів 8 про вагу.
Она реально очень толстая, как и солистка Казки. В жизни или в лицо тпюакое людям никогда не говорю и не пишу. Но объективно у них много лишнего веса, даже с т.з старшего поколения ’в теле, выносит, родит, на поле пахать будет’
Анонім-ка• 03 марта 2024
Ответ дляРадостина
когда сидела молча без права голоса, не имела права работать и ее задача была рожать детей.
вот откуда рождаются такие идеи - глупые и необразованные их рождают которые не знают истории
Как раз раньше глупыми и необразованными были те, кто работал.
И дети их работать чуть ли не из пеленок начинали. А у дворян гувернантки и французский с детства
Анонім-ка• 03 марта 2024
Ответ дляСизоока бестія
Вы поняли, о чем я
А вам какое дело ?
Ворожу на каві• 03 марта 2024
Ответ дляЩось не спиться
О, так)
8 березня 1857 року робітниці текстильного комбінату вийшли на протест, бо просто ненавиділи чоловіків.
Дуже хотіли працювати на брудній фабриці просто))
Ворожу на каві• 03 марта 2024
Ответ дляСлава Українi
Якби не фемінізм ви б на форумі не писали б, скоріш за все у вас би і телефону/комп´ютеру свого не було. Або був за розкладом.

Це ж треба так вузько мислити. Жах.
Ви так впевнені?) лише фемінізм міг вплинути на це і все
Ворожу на каві• 03 марта 2024
Ответ дляДелиВерка
А ви поцікавтесь чому. Дійсно
ША! я прийшла!• 03 марта 2024
Ответ дляВорожу на каві
А чому ви вирішили що ці речі є у жінок через фемінізм?:) ніякі інші фактори не могли вплинути на це, як ви думаєте?
жодні не могли. і це саме завдяки феміністкам, що вибили права, ви тут сидіте і смієте висловлювати свою думку, най і таку дурнувату
Ворожу на каві• 03 марта 2024
Ответ дляОйЙой
Щось не бачу феміністок у Афганістані. І з Європи щось чогось не їдуть) чого?
ША! я прийшла!• 03 марта 2024
Ответ дляВорожу на каві
Боротьба із патріархатом, ненависть до чоловічого світу.

Це не на мою думку) це основа ідеології.
А ви завжди брешете замість того щоб зайти в Гугл та почитати першоджерела?
А без фемінізму вас би вже випороли на конюшнях і залишили на тиждень закритою в коморі на хлібі і воді.
ША! я прийшла!• 03 марта 2024
Ответ дляВорожу на каві

Звісно не чуєте, бо вони іншої ’норми’ і знати не знають_
ДелиВерка• 03 марта 2024
Ответ дляВорожу на каві
А ви поцікавтесь чому. Дійсно
цікавилась. тому і пишу. недаром кожен народ живе зі своюю історіює,традиціями та релігіями. ..((
ША! я прийшла!• 03 марта 2024
Ответ дляВорожу на каві
Були різні історичні часі і умови життя людей. Біологічно жінки і чоловіки різні. А ми ліпимо порушення прав жінок в ті умови, коли обʼєктивно бути інакше не могло.
Ой та ви що?
То ви щиро вважаєте себе аж настільки тупою що біологічно не в стані отримувати освіту нарівні з чоловіками? Чи авто водити?
Ото вас життя побило
Сизоока бестія• 03 марта 2024
Ответ дляАнонім-ка
А вам какое дело ?
До чего?
Бла бла бла• 03 марта 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Яким боком її вага вас та інших чіпає? Чи ви думаєте, що вона себе не бачить в дзеркалі і вважаєте, що повідомивши людині про її вагу ви виконуєте якусь священну місію?

Ну давайте тоді всім повідомляти: о, диви, в тебе ноги криві, а в тебе бородавка на лобі, а в тебе зуби жовті ги-ги…
Люблю_смаколики• 03 марта 2024
Ответ дляВорожу на каві
Це в Європі, Україні, США видають заміж в 9? Чи що може зробити фемінізм з цим в тих країнах/місцях де це практикується? Напевно як ООН, висловити велике хвилювання)))
А надо терпеть и молчать было?Вот поэтому в Европе и не так.
Люблю_смаколики• 03 марта 2024
Ответ дляВорожу на каві
А ви думаєте в ті часи багато чоловіків робили щось інше? Батрачили і не мали право голосу так само. Тяжко вкалували на землі і будівництві. Ото робота мрії для жінок, до якої у них не було ніякого доступу. Думаю вони в ті часи дуже страждали з цього приводу. Добре що зараз жінка може спокійно полоти город за 6 тис в місяць без засудження суспільства і чоловіків
Ну, было у них утешение, персональная баба.Насиловать можно, бить.Уже и повеселее.
Возможность работать, развестись и контролировать рождаемость дало женщине очень много.
Люблю_смаколики• 03 марта 2024
Ответ дляВорожу на каві

Где не видете?Они неграмотные, по аулам, у них интернета нет.
Домашка• 03 марта 2024
Ответ дляЩось не спиться
Хотіли б жити в світі де жінка це майже тварина без прав?
Так нам обязанностей добавили, не прав
Я такая - жду трамвая• 03 марта 2024
Ответ дляБла бла бла

Вы внимательно научитесь читать. Я не говорю в лицо и не пишу адресно свое мнение людям о конкретно их внешности
Синиця у спідниці• 03 марта 2024
Ответ дляМалая Налегке
жить на копейки и при этом считать, что все нормально, ничего изменить нельзя.
больше денег только у тех, кто ворует или из богатой семьи
это вы у ермака спросите
Оля_с_киркою• 03 марта 2024
Ответ дляРаботать надо
А от і ні. Я так ходила, та ще й морози були добрецькі, не те що зараз. Перший цистит був у 42 роки. Проблем по жіночому здоров´ю не було.
Ну от і доходились до циститу. Це не вважаєте проблемою по жін.здоров‘ю?
Ворожу на каві• 03 марта 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Так чого західні, українські феміністки не їдуть їм допомагати? Немає жіночої солідарності? Чи фемінізм це чисто в інтернеті срач розвести?
Ворожу на каві• 03 марта 2024
Ответ дляША! я прийшла!
Я читала першоджерела. А от інтернет пише вам те, що він хоче щоб ви думали про фемінізм. Включайте критичне мислення
Ворожу на каві• 03 марта 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
В Україні таке було? Ні. Так до чого мова?
ША! я прийшла!• 03 марта 2024
Ответ дляВорожу на каві
Ану ж покажіть нам першоджерела які стверджують що в основі ідеології фемінізму лежить ненависть до чоловіків