Значит надо• 03 марта 2024

Що люди звикли вважати нормальним, але насправді (на вашу думку) воно таким не є

?
Ворожу на каві• 03 марта 2024
Ответ дляША! я прийшла!
Ой та ви що?
То ви щиро вважаєте себе аж настільки тупою що біологічно не в стані отримувати освіту нарівні з чоловіками? Чи авто водити?
Ото вас життя побило
Ви в дзеркало подивились що такі висновки зробили? Нічого подібного я не писала.
Допоможіть знайти• 03 марта 2024
Что надо платить налоги и их разворовывают, а ничего не делают для людей с них.
Ворожу на каві• 03 марта 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Ну, было у них утешение, персональная баба.Насиловать можно, бить.Уже и повеселее.
Возможность работать, развестись и контролировать рождаемость дало женщине очень много.
А у жінок не було персонального мужика, щоб бити і щоб батрачив замість неї на важкій роботі і на війну йшов замість неї?
Ворожу на каві• 03 марта 2024
Ответ дляДелиВерка
цікавилась. тому і пишу. недаром кожен народ живе зі своюю історіює,традиціями та релігіями. ..((
Згодна, що не дарма. І не потрібно лізти до них своїми революційними ідеями. Вони самі візьмуть те, що їм потрібно
Ворожу на каві• 03 марта 2024
Ответ дляША! я прийшла!
Звісно не чуєте, бо вони іншої ’норми’ і знати не знають_
І думаєте мучаться?)
ША! я прийшла!• 03 марта 2024
Ответ дляДомашка
Так нам обязанностей добавили, не прав
Серйозно? А як ви тоді можете писати та читати, цікаво?
Заміж примусово видали? Дітей щороку народжуєте?

Господи, що люди ліплять .. готові рабинями бути добровільно, аби їх хтось утримував.
Люблю_смаколики• 03 марта 2024
Ответ дляВорожу на каві
Так чого західні, українські феміністки не їдуть їм допомагати? Немає жіночої солідарності? Чи фемінізм це чисто в інтернеті срач розвести?
Это мир мужиков и для мужиков Не идут, потому что погибнут.Система.
ША! я прийшла!• 03 марта 2024
Ответ дляВорожу на каві
І думаєте мучаться?)
Ні, щасливі донесхочу. Живуть другою-третьою дружиною, ноги господарю миють, з дому ні ногою, лише з власником її тіла, ходять в намордниках... Ну прямо взірець.

Скажіть будь ласка, а чому ж ви ще не там, якщо там таке щасливе та бажане життя?
ША! я прийшла!• 03 марта 2024
Ответ дляВорожу на каві
Не було звісно. Жінки так само батрачили на полях зранку до ночі і замість війни щороку плодилися, помираючи періодично в процесі.
Ви такого життя прагнете?
Ворожу на каві• 03 марта 2024
Ответ дляША! я прийшла!
Ану ж покажіть нам першоджерела які стверджують що в основі ідеології фемінізму лежить ненависть до чоловіків
Це ви смайлик що сміється додаєте, бо дійсно хочете літератури, щоб почитати? Чи вам самій із себе смішно?)

Почніть із цих:

Друга стать, Сімона Де Бовуар
Жіноча містика, Бетті Фрідан
Радикальний фемінізм, Ен Коедт
Люблю_смаколики• 03 марта 2024
Ответ дляВорожу на каві
На войну?Вы вообще дружите с критичным мышлением?Войну не женщины начинали, а мужики.Женщинам оно не надо.И угнетали тех бесправных мужиков другие мужики, а не женщины.Женщины получили возможность уходить в монастырь, чтоб хоть не рожать каждый год.
Ворожу на каві• 03 марта 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Ідея про світ чоловіків для чоловіків феміністична
Ворожу на каві• 03 марта 2024
Ответ дляША! я прийшла!

Ви арабські новини читаєте чи звідки такі пізнання як вони живуть і ноги миють? Це всеодно що написати що в Україні зяті тещам ноги миють. Бо трапляються ж таке традиція
Люблю_смаколики• 03 марта 2024
Ответ дляША! я прийшла!

Теж читаю і в шоці.Наче не має вибору зараз сидіти вдома під чоловіком.Хочеш?Сиди.Але тф, хто не хочуть, мають право.Не борщ зелений готувати чоловіку в неділю, а на скейті підти покатись чи до музею.
Ворожу на каві• 03 марта 2024
Ответ дляША! я прийшла!
Ви такого життя прагнете?
Ви думаєте що ситуацію змінив саме фемінізм, а не контрацепція, медицина і науково-технічний прогрес?
ША! я прийшла!• 03 марта 2024
Ответ дляВорожу на каві
Читати вмію, на відміну від вас)
Це ж ви аж так біологічно відрізняєтеся від чоловіків що не в стані двох слів докупи склеїти не збрехавши.

То вам ввижається що фемінізм ідеологією озвучив ненависть до чоловіків замість рівенства з ними, то що жінки аж так біологічно інші що не в стані навчатися та жити без чоловіка
Ворожу на каві• 03 марта 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Ах, он воно що. З вас радикальний фемінізм аж капає.
Фляшка на трьох• 03 марта 2024
Ответ дляПеченюшка
Собирать всю жизнь на квартиру, лет 20, не зная хорошей еды и носить только секонд. А на стрости плакаться, что жизни не видели, жизнь пролетела на одном районе.
А лучше ж прогайгакать всю жизнь, и все ж на старости плакаться, только еще и без кола, и без двора
Ворожу на каві• 03 марта 2024
Ответ дляША! я прийшла!
Читати вмію, на відміну від вас)

Моя булочка, не ображайся. Просто почитай що той твій фемінізм означає. І через які травми жінки так з жагою його захищають.
ША! я прийшла!• 03 марта 2024
Ответ дляВорожу на каві

Почніть із цих:

Друга стать, Сімона Де Бовуар
Жіноча містика, Бетті Фрідан
Радикальний фемінізм, Ен Коедт
Що-що?) А до чого тут чиїсь рецензії про фемінизм?)

Ви ж стверджували що саме фемінізм вибрав своєї ідеологією ненависть - то давайте цитати звідти, а не тягніть якусь маячню.

Навіщо мені перекручений вами чи кимось іншим погляд на те, що було задумано як РІВЕНСТВО статей?
ША! я прийшла!• 03 марта 2024
Ответ дляВорожу на каві
Ой це ж треба? То ви навіть не були ніколи в арабських країнах? А я була в тому ж Кмтарі наприклад.
То ви хочете сказати що там рнема многоженства, не знаю як воно українською?
Чи може там нарешті дозволили авто водити? Так ні, не дозволили.
ой, так може нарешті жінка може показати обличчя чужому чоловіку і їй за це ніц не буде? Ой ну треба ж, буде! Її млять чоловік спокійно поб´є і вижене з дому якщо цому так не хочеться!

Чи може ви думаєте там багато грамотних жінок? Так знову ні! Навіть банальну грамотність не всі жінки можуть отримати! І це зараз, в 21ому сторіччі.
ША! я прийшла!• 03 марта 2024
Ответ дляВорожу на каві
Звісно ж фемінізм. Ви ще розкажіть що це чоловіки жінками так опікувіалися, щоб вони не народжували щороку і не вмирали в пологах.
Це робили ЖІНКИ. Саме ті, які завдяки фемінізму отримали можливість навчатися та виступати на радах вчених, лобіюючи власні думки та ідеї, про ту ж контрацепцію.
ША! я прийшла!• 03 марта 2024
Ответ дляВорожу на каві
Який сенс ображатися на ту, хто щиро вважає що мрія кожної жінки - бути рабинею десь в мусульманскому світі
Я просто побажаю щоб ви або ваша донька опинилася десь в такому світі і насолодилася усіма його перевагами
ША! я прийшла!• 03 марта 2024
Ответ дляВорожу на каві
Це ж треба, чиста правда для вас то вже радікальний фемінізм

А можна нам приклад коли бодай одну війну почала жінка? Хоч посміємося (с)
Tammy21• 03 марта 2024
Ответ дляВорожу на каві
фемінізм
Чоловік дав згоду на те щоб ви це написали?
Мааарковная• 03 марта 2024
Ответ дляПеченюшка
Удалено администрацией...
Они всегда лупились в анал, Древній Рим, Греция, Египет. Если мужчинам действительно нравится мужчины, любят,хотят семью, они испытывают теже чувства, как и гетеропары. Есть конечно и пропаганда и извращение, то я тоже против такого. Но к ЛГБТ отношусь нормально, они тоже имеют право на жизнь
ДелиВерка• 03 марта 2024
Ответ дляВорожу на каві
от на рахунок ’лізти’..-ну так вони самі це успішно роблять , в хіджабах словянських жінок все більше..
Я-ваш шанс• 03 марта 2024
от інколи почитаєш тут людей і розумієш, що все це зайве.
і показушна толерантність до всяких збочень
і ’свобода слова’ для поширення дурниць і дурості
та й соц мережі. де одна людина може наговорити що завгодно і ніякої відповідальності за це не буде

Яка в цьому всьому користь. Пустий баняк гучніше звенить
Печенюшка• 03 марта 2024
Ответ дляФляшка на трьох
А варианта больше зарабатывать в вашем списке нет? 😂😂😂
Работать надо• 03 марта 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Ну от і доходились до циститу. Це не вважаєте проблемою по жін.здоров‘ю?
Аби ляпнути. У короткій спвдницв я ходила у 18, а цистіт був у 42. І з´явився він після викортстання лубриканту.