Значит надо• 03 марта 2024
Що люди звикли вважати нормальним, але насправді (на вашу думку) воно таким не є
?
Фляшка на трьох• 03 марта 2024
Ответ дляПеченюшка
А варианта больше зарабатывать в вашем списке нет? 😂😂😂
А все могут зарабатывать миллионы , так? Каждый , как хочет, так и живет. Вам то какое дело, кто и как распоряжается своей жизнью?
Ждун с Нибиру• 03 марта 2024
Ответ дляБалаболка
Девочки, а где вы такое наблюдаете ? Я не знаю, у меня полных в окружении уйма, никогда от них не слышала , чтобы их кто-то где-то гнобил, и тем более, не наблюдала такого сама. Не , ну разве что в школе, такое может быть и то наверное, а современном обществе уже вряд ли .
Ви спробуйте придбати якісний і технологічний спортивний одяг для 54+ розмірів. Крім як з-за кордону або на секонді - ніяк. А в очі ніхто не каже))))
Ждун с Нибиру• 03 марта 2024
Ответ дляГолубая фишка
Релігії. Вигадування богів.
Для людської психіки це цілком нормальне і природне явище. Релігія відігравала величезну роль при становленні і розвитку людського соціуму
Ждун с Нибиру• 03 марта 2024
Ответ дляЭт вернячОк
Или за менонита из немецкой глуши. Юбка в пол, семеро по лавкам, отсутствие интернета... Красота)
Можна і з української. Тернопільська, Рівненська області - валом.
Ждун с Нибиру• 03 марта 2024
Ответ дляemerald_88
Епіляція.
Чомусь ми відрощуємо волосся на голові, брови і вії, а от саме ноги, пахви та бікіні треба голити. Це лише прийняті штучні рамки. Могло б бути навпаки - придумали б що шовковисте блискуче волосся на ногах - це модно і гарно, і нам би з часом всім би так і здавалося. Втирали б маселка різні та шовк.
Так через порнофільми же ж.
Ждун с Нибиру• 03 марта 2024
Ответ дляВорожу на каві
Релігії? Коран встановлює рівність жінок і чоловіків. Ви знали, що становище мусульманських жінок було в багато разів вищим, ніж європейських жінок до 19 століття?
Я щось не бачу скарг від арабських жінок на їх тяжку долю. Випадки порушення прав жінок там поодинокі і не через релігію.
Особливо в Ємені і Сомалі. Відрізання клітора без згоди, без дезинфікування та знеболення і це не порушення прав жінок?
Ждун с Нибиру• 03 марта 2024
Ответ дляША! я прийшла!
Це ж треба, чиста правда для вас то вже радікальний фемінізм
А можна нам приклад коли бодай одну війну почала жінка? Хоч посміємося (с)
З війною ви неправі. Королеви були здебільшого такі ж жорстокі у зовнішній і внутрішній політиці, як і королі.
Бла бла бла• 03 марта 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
это вы у ермака спросите
Типовий приклад філософії « мені всі щось винні». Іншим людям Єрмак не заважає жити пречудово.
ША! я прийшла!• 03 марта 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Так а чого ж ви тоді скаржитеся що не в стані купити житло?)
Ну правда, вам дали змогу обирати собі життя, а ви живете як наче ви все ще рабиня обставин
Фляшка на трьох• 03 марта 2024
Ответ дляША! я прийшла!
Вот вы странная, мягко говоря:) Кто жалуется? Я? С чего вы взяли? Я написала по поводу того, что не все люди могут быть ’лидорами’, депутатами, да и вообще , - айтишниками. Есть и в жизни , к примеру, и простая прослойка людей- рабочий класс. Слыхали? Там вот таким людям очень тяжело заработать на собственное жилье.
Фляшка на трьох• 03 марта 2024
Ответ дляПеченюшка
не-а, нет. Научите:)
Ответ дляЗрадорозганячка
отсутствие культуры на дороге. едешь по правилам - в лучшем случае - х.ями обложат...
разводить животных под эгидой ’ну нада ш ражать’, потом вся страна усеяна никому не нужными животными
ну и вот это идиотское - надо в 20 срочно замуж и рожать скорее
А звідки те про 20?
Купа співробітників, знайомих під 40 ні заміж не хочуть, ні дітей не мають. Співмкешкають, і ніби задоволені. Підсміюються над тими, хто дітей народив. Таке бачу.
Ответ дляРадостина
школьная программа
оно все устарело и неактуально лет на 20-30. Что произведения, что вот это ’что хотел сказать автор’
надо пересматривать культуру. и ее нормы Пушкины и остальным росиян нахрен вообще, перестать считать классиками. Потому что в параше продвигали кто продвинулся. надо искать реальных талантов
участие росии в ООН
история росии - это не нормально. это полное вранье
участие росии в ООН
ДА!!!! Все да. От себя добавлю - ООН в принципе рудимент. Паразит мирового масштаба. Когда Ротшильды забрали свои картины, это был знак того, что в ООН уже не верят.
Соня-сонятко• 03 марта 2024
Ответ дляВорожу на каві
А чому ви вирішили що ці речі є у жінок через фемінізм?:) ніякі інші фактори не могли вплинути на це, як ви думаєте?
Вам очень необходимо образование. Ну очень. Ваша дремучесть, поражает.
Наполеон Бонапарт• 03 марта 2024
Учить других жизни. Даже в этой теме каждая вторая считает что имеет право кому-то указывать как жить. Худая - плохо больная на голову или на что другое, толстая - плохо ленивая обжора. Невысокая - плохо коротконожка, высокая - плохо дылда и лошадь. И это только об особенностях фигуры.
Хотрелось бы чтобы люди не лезли со своими тараканами к чужим, но увы-увы это мечта.
ША! я прийшла!• 03 марта 2024
Ответ дляФляшка на трьох
не-а, нет. Научите:)
Цікаво, чим ви займалися все життя що тепер вас хтось на форумі має навчати?
ША! я прийшла!• 03 марта 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Та схоже то яйценосець, який негодує, що не в стані знайти жінку-рабиню
Домашка• 03 марта 2024
Ответ дляША! я прийшла!
Серйозно? А як ви тоді можете писати та читати, цікаво?
Заміж примусово видали? Дітей щороку народжуєте?
Господи, що люди ліплять .. готові рабинями бути добровільно, аби їх хтось утримував.
Так наши женские права: освободить от коммуналки, работы- только по желанию, пожизненное содержание государства ))
Вы эти права наблюдаете?
Ворожу на каві• 03 марта 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
А як це повʼязано із патріархатом? Чоловікам теж обрізання роблять проти їх волі
Ворожу на каві• 03 марта 2024
Ответ дляША! я прийшла!
Що-що?) А до чого тут чиїсь рецензії про фемінизм?)
Ви ж стверджували що саме фемінізм вибрав своєї ідеологією ненависть - то давайте цитати звідти, а не тягніть якусь маячню.
Навіщо мені перекручений вами чи кимось іншим погляд на те, що було задумано як РІВЕНСТВО статей?
Так візьміть, прочитайте і проаналізуйте. Чи ви тільки цитати здатні читати? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Ворожу на каві• 03 марта 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Воно необхідно вам. Крім Вікіпедії нічого не фемінізм не прочитали і фантазуєте кому що потрібно. Вражають такі особи.
ША! я прийшла!• 03 марта 2024
Ответ дляВорожу на каві
Напаркуа мені читати вашу маячню? Щоб бути як ви?
Ні, дякую, я хочу залишитися адекватною людиною, яка цінує люські права, а не мріє повернутися в кріпосне право.
ША! я прийшла!• 03 марта 2024
Ответ дляВорожу на каві
Не брешіть, коран не вимагає чоловічого обрізання.
Ворожу на каві• 03 марта 2024
Ответ дляША! я прийшла!
Мою маячню? Це основні праці засновниць фемінізму. Якому ви поклоняєтесь. Так і прочитайте. Це як великі християни, які біблію в очі не бачили. Це буквально те саме.
Ворожу на каві• 03 марта 2024
Ответ дляША! я прийшла!
Наведіть Цитату з Корану, де написано що жінкам треба обрізати клітор:)