Olivka-Misha• 03 марта 2024

Кесарів розтин - мій досвід

Всю вагітність мене лякали кесарево. 3.5 місяці тому мені зробили кесарево, так як голова дитини не вставлялася в таз, він би не пройшов. Операцію провели дуже швидко та професійно. Я все бачила, відразу достали сина і приложили на хвилину мені на груди та почали заміряти та вдягати. Через сутки я вже встала. На другі сутки я вже ходила потроху і дивилась уже за своїм сином, носила його на руках. На 5 сутки нас виписали. Повністю я відновилась через 2 тижні, що вже без проблем тягала коляску з поверху на вулицю . Через 1.5 місяці я вже вдома легко тренувалась з гантелями.ПЛЮС- життя та здоров´я моєї дитини, їй не нашкодили в процесі природніх родів, не тянули, не давили, нічого не вивихнули. МІНУС - він відносний, невеликий період відновлення, але в порівнянні з життям моєї дитини це ніщо. Біль шраму після того як відійшов наркоз це ніщо в порівнянні з 2 часами схваток, де я думала втрачу свідомість від болю.
E-ducate• 03 марта 2024
Ответ дляOlivka-Misha
Де в моїй темі заклик?? Описаний тільки мій досвід
Тобто, мета вашої теми розказати усім, що вам сподобався КС? Це цінна інформація, дякуємо
автор Olivka-Misha • 03 марта 2024
Ответ дляE-ducate
Мета моєї теми показати , що не варто боятись цієї операції. Бо багато хто хоче народжувати сам , навіть коли є показники. Моя подруга, чорнобилець, зі скривленим тазом народжувала сама, бо як же, я мама, повинна сама, по ітогу дитину тянули, видавлювати, потім бігала по врачах. Зараз вона говорить , що була такою дурною
Natal_ka91• 03 марта 2024
Ответ дляkh0110
Да, все бывает. Та понятно, что при показаниях делать КС, я о том, что не в е так радужно и покупать КС не стоит.

А у меня и знакомых были проблемы со швом, но у нас и разница между детьми 15+ лет.
Я поки не можу наважитися на другу вагітність, теж буде велика різниця. Саме через саму операцію. Як лікарі діяли при проблемах зі швом, якщо не секрет?
kh0110• 03 марта 2024
Ответ дляNatal_ka91
Мне с 30 недели еженедельно доплер делали и на 38 пкс, так как ждать уже было опасно. Где-то с 24 недели сказали никакой активности, я даже на работу перестала ездить, хотя офисная работа.

Но к слову, не обязательно у вас будут проблемы, это нам так повезло, но есть и кто нормально ходит, просто наблюдать надо шов.
Jul_L• 03 марта 2024
Ответ дляАпель-синка
Я могу судить только по опыту своему и знакомых. Никому ничего не выдавливали, никаких ужасов не было, все родили нормально.
У невестки врач даже эпидуралку не поставила, хотя она просила до последнего. В итоге нормально родила без неё.
Судя по реакциям, у каждой второй советчицы выдавленый ребенок с вывихами.
SecondLeg-f4c4• 03 марта 2024
Дякую вам !
Ті хто пише про те, який шкідливий кс, мабуть мали легкі пологи, та швидко відновлювалися після.
А я зі своїми потугами при шійці, яка не скоротилась, та синцем на животі від руки лікаря , що видавлював дитину, та купою швів, що загоювались потім пів року , на своєму досвіді можу сказати, що деякі ер можуть бути важчими за кс