Поліпривіт всім• 03 марта 2024

Балобонуси в Сільпо - як використати?

Замовляла кілька разів через додаток Сільпо доставку, за замовлення нарахували балобонуси - 150 балобонусів на рахунку зараз. Вчора касир на касі сказала, що лише на певні категорії їх можна використати, але не уточнювала на які. Підкажіть, хто в курсі - що з ними робити? Дякую
Маю декілька думок• 03 марта 2024
Я поки накопичую, потім, коли роблю великі закупи, витрачаю.

Мальдивирую• 03 марта 2024
Это 1,5 грн, автор
Zelenkа• 03 марта 2024
Там на них натисніть, буде кнопка «Використовувати». І при наступній покупці в додатку спишеться автоматично, якщо доставка. А на касі треба дати картку власного рахунку. Але теж включити попередньо.
автор Поліпривіт всім • 03 марта 2024
Ответ дляМальдивирую
Это 1,5 грн, автор
Zelenkа• 03 марта 2024
Ответ дляМальдивирую
Это 1,5 грн, автор
Ні, це в грн. Там вже інша система, все залежить від того, які товари береш. Іноді з чеку на 500 вертає 70 бонусів гривнями, а може і 10 з чеку на 1000. То раніше був обмін балів на гривні.
автор Поліпривіт всім • 03 марта 2024
Ответ дляZelenkа
Дякую
Мальдивирую• 03 марта 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
фото
Тогда при покупке на кассе показываете с телефона штрих код впшей карты и говорите списать

Маю декілька думок• 03 марта 2024
Там еще есть Колесо Фортуни і Спецпропозиції, хорошо насчитывает баллы.
Миловидна леді• 03 марта 2024
их на любую покупку можно списать. я списываю на кассе самообслуживания, когда захочу, и на что захочу.когда иду на кассу с кассирами, они сами спрашивают, списывать или нет.
Всех анонимов аноним• 03 марта 2024
Кассир тупит. В приложении Сильпо жмите на яблочко с балабонусами, там ’витрачати балабонуси’, автоматично під час розрахунку. Вот и все.
Слобожаночка• 03 марта 2024
возможно на сигареты и алкоголь скидки не будет.
пицунда• 03 марта 2024
мне постоянно на кассе снимают деньги с общего чека...что там накопичуется я не знаю
Зашла на 5минут• 03 марта 2024
Я поставила галочку напротив - ,, снимать автоматически,, . Снимаются при любой покупке без проблем.
автор Поліпривіт всім • 03 марта 2024
Ответ дляМальдивирую
Я показала, касир сказала, що в корзині нема товарів, за які можна розрахуватись балобонусами
автор Поліпривіт всім • 03 марта 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Дякую
Само_достаточная• 03 марта 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Странно, я раньше на любые товары в чеке использовала баллы. Может кассир такой попался. В Сильпо есть горячая линия, позвоните и уточните. Чтоб знать наверняка.
автор Поліпривіт всім • 03 марта 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Дякую
Мальдивирую• 03 марта 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Тогда позвоните на горлинию и спросите, у меня таких проблем не возникало
Mrs.Sexuality• 03 марта 2024
Ого, у меня больше 7 грн не бывает