Привіт! Хочу замовити товар з США, коштує він 1200$(одразу кажу в нас в принципі такого немає). Вже років 10 замовляю, завжди старалась до 150€ або знижувала декларацію і завжди прокатувало. Різними фірмами пробувала і різними способами(море, авіо). Найбільша сума була 320$. А тут якось вже очкую… я ж так розумію, всі ці баєри з інсти так само замовляють просто занижуючи декларацію? Дівчата, хто на яку суму максимально замовляв? І ваш досвід? В мене в подруг було з новою поштою два рази зупиняла таможня, я зазвичай через міст замовляю і все чьотко
Ответ длявре_Динка
у мене байєр по люксу в мадриді, приватними перевізниками якимись в україну возять до львову, а вже зі львову новою поштою.
тому таможенний збір не плачу. але 10-20Є доставка в Україну +10% від вартості замовлення - комісія байєра. +доставка новою поштою
Зрозуміла, дякую) такий спосіб теж знаю) цікавить саме США
Кишмишная Мая• 19 февраля в 11:13
Только частным образом. Если не тяжелее, может кто то и согласится привезти.
Розвідка Маші• 19 февраля в 11:19
Таке суттєве заниження інвойсу нічим не допоможе. В них є приблизна вартість всіх товарів. При любих сумнівах в вартості, Вас попросять надати квитанції про оплату, скрін сторінки замовлення, та скрін самого товару на сайті.
Флюорография гуся• 19 февраля в 11:25
Я как-то заказывала за 350 евро через Ukraine express, была готова платить уже этот сбор, но провезли без пошлин, хотя чек загружала с правдивой ценой
Но на вашем месте через Баера бы купила
Замулена ріка• 19 февраля в 11:35
Если с посылкой что-то случится, то вам компенсируют ту стоимость, которую вы указали в декларации и ни центом больше.
Мама Карло• 19 февраля в 11:36
слишком большая реальная стоимость товара - такое огромное занижение вряд ли сработает
Марфа Українівна• 19 февраля в 12:09
що саме? якщо годинник , електроніка , то можете забути
якщо одяг то може й проскочить
а може і ні, розраховуйте, що мито прийдеться платити
якщо одяг то може й проскочить
дякую аж підскакую• 19 февраля в 12:12
Ответ дляКишмишная Мая
Мало кто сейчас в Штаты летает
Млинець Мій• 19 февраля в 13:01
Ответ дляРозвідка Маші
я замовляла power station з Германії, то мене просили надати усе це навіть не дивлячись на те що такі товари ніяк не оподатковуються взагалі
За 1200 вас вы@бут и высушат. И штраф какой - нибудь придумают.
Если незначительное превышение, всем пофиг, если реально дорогая вещь, нужно чтобы кто-то вез частным образом.
Самое дорогое заказывала за 700 баксов электроподъемники для машины. При том, что была указана полная стоимость, таможня потребовала квитанции об оплате, страницу товара с сайта продавца и еще мусолили две недели, пытались поднять цену пошлины.
КошкинДом• 19 февраля в 14:21
Я замовляю завжди до 150 євро . Але помітила що міст та юе зупиняють та перевіряють на оцінку вартості лише великі посилки вагою більше 5 кг. Але я прикріпляю чесні інвойси до всього, а не пишу що річ за 100 євро, хоча куплена була за 500.
Ананомчикус• 19 февраля в 21:52
Ответ дляIrina Gutich
А можете щось порадити, якщо знаєте? Бо я гадки не маю, де таких перевізників шукати.
Ответ дляРозвідка Маші
Так це типу тільки в тому випадку якщо відкриють посилку. Якщо не відкриють то не будуть знати, що там… цікаво як вони вибирають, що відкрити, що ні
Ответ дляФлюорография гуся
Но на вашем месте через Баера бы купила
Ну от, цікаво, чому деякі посилки відкривають а деякі проскакують, а в Вашому випадку навіть справжній чек був…
Ответ дляЗамулена ріка
За 10 років ніяких втрат не було
Ответ дляМарфа Українівна
якщо одяг то може й проскочить
Ну я як раз замовляла електроніку за 320$ і проскочило… ну я кожен раз розумію, що мито прийдеться платити але ж завжди проскакувало… цікаво яка логіка? Чи просто рандом?
Ответ дляГитта Ягг
Жость🤯🤯
Ответ дляАнаномчикус
Ну я знаю такого перевізника з UK і з Італії. Але це треба щоб там була людина яка перевізнику віддасть Вашу посилку. Тому, якщо не дорога річ, то краще містом або нп
Замулена ріка• 20 февраля в 12:13
Ответ дляIrina Gutich
За 10 років ніяких втрат не було
Помните как в склад Новой почты ракета попала? Сгорело посылок на несколько миллионов гривен. Война в стране, все может быть. Я тоже часто покупаю заграницей с целью сэкономить, но сумму всегда указываю истинную. Мне так спокойнее. А вы сами для себя решайте.
Ананомчикус• 20 февраля в 16:46
Ответ дляIrina Gutich
Так я тому і питаю, бо це товар більше 1000 доларів. Тобто дистанційно з ними ніяк не домовитися, якщо перебуваю в Україні?