PORKA• 03 марта 2024

Мами, хто з підлітками за кордоном, як у Вас?

Було в когось таке, що підліток влаштовує істерики, щоб їхали додому? Як з цим справлялись? Ніякі аргументи слухати не хоче, кричить, що цей рік довчається і наступний тут не буде ходити до школи. Можливість залишитись тут є, школа українська, але звісно тужимо, сумуємо, хочемо додому. Починає погрожувати, що кинеться під машину і тд. Я розумію, що це шантаж, але все одно не здраво.
Можливо в когось таке було і все ж залишились за кордоном, то як розгортались стосунки з дитиною?
Дама-мадама• 03 марта 2024
Перших пару місяців були істерики, далі знайшла друзів, цікаві заняття і все налагодилося

КошкинДом• 03 марта 2024
В мене зараз не дуже з донькою, записала до психолога тут, також по скайпу займається з психологом, поки що не легше . Час покаже як далі буде
GaleTTa• 03 марта 2024
Я своего привезла домой. Здесь успокоился.
Дама-мадама• 03 марта 2024
Але в нас одразу не було української школи і постановка, що повертатися ми на будемо
Без QR коду• 03 марта 2024
О , моя вчера мне сказала, что с крыши прыгнет, если я ее увезу отсюда
То есть у меня другая ситуация, не хочет уезжать отсюда
автор PORKA • 03 марта 2024
Ответ дляКошкинДом
А як погодилась? Без проблем?
Я і так, і сяк, він ні в яку(((
автор PORKA • 03 марта 2024
Ответ дляGaleTTa
Маєте на увазі на короткий час чи повернулись повністю додому?

пані Солоха• 03 марта 2024
Ответ дляБез QR коду
Якщо вона про таке говорить то рано чи пізно зробить.
Маю натхнення• 03 марта 2024
Нам некуда возвращаться, дома больше нет, Мариуполь. Ребенок адекватный, всё понимает
автор PORKA • 03 марта 2024
Ответ дляБез QR коду
Ого, не знала що таке буває. Можливо закохалась?
Стетоскопуло• 03 марта 2024
Куди повертатися?
автор PORKA • 03 марта 2024
Ответ дляМаю натхнення
Божечки… співчуваю Вам
Сімʼя вся разом? Всі живі здорові?
Без QR коду• 03 марта 2024
Ответ дляпані Солоха
Я вчера поговорила серьезно, т.к я очень испугалась таких слов. Говорит, что пошутила, нихрена себе шуточки
автор PORKA • 03 марта 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Куди повертатися?
Додому, в Україну. Каже що в нього нічого не прилетить, що всі однокласники звикли і всім норм, а я типу перебільшую((
Без QR коду• 03 марта 2024
Ответ дляPORKA
И я подозреваю, что ей нравится мальчик тут, и из-за него она не хочет никуда уезжать
автор PORKA • 03 марта 2024
Ответ дляБез QR коду
Перше кохання завжди серйозно і драматично. Ви планували повертатись?
Чай не пью, только кофе• 03 марта 2024
Ответ дляPORKA
Покажите ему фото Одессы..и детей..
Сдохни путин
пані Солоха• 03 марта 2024
Ответ дляБез QR коду
Прочитайте про психологію суїциду. Тепер за будь яких обставин буде стрибати з даху
Пешеходик• 03 марта 2024
Ответ дляМаю натхнення
Нам тоже,Рубежное.Ребёнок оооочень страдал первые полгода.Следующие полгода говорил,что всё же хочет вернутся в Украину, когда все закончится,но только уже не в наш город.Сейчас говорит ,что уже не хочет возвращаться, потому что здесь друзья.

Колгоспниця• 03 марта 2024
Я из Одессы. Уехала с двумя детьми. Что вам сказать. моя жизнь разрушена, но мои дети в безопасности. Истерик нет. Только по поводу одежды. Нормально все. Свое будущее они видят здесь. 17 и 14 лет.
Без комплексів• 03 марта 2024
Мы переехали в одном городе в другой район, дочка такие истерики устраивала, тоже говорила что из окна выйдет. Год ревела, опухшая как алкаш ходила в школу. Не представляю если б я за границу ее тогда увезла. И сейчас не хочет уезжать.
Маю натхнення• 03 марта 2024
Ответ дляPORKA
Божечки… співчуваю Вам
Сімʼя вся разом? Всі живі здорові?
Живі, але не разом. Всіх по світу розкидали обставини(((
Стетоскопуло• 03 марта 2024
Ответ дляPORKA
В який регіон? Умови в країні зараз дуже різні мʼяко кажучи 🤦🏼‍♀️
автор PORKA • 03 марта 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Покажите ему фото Одессы..и детей..
Сдохни путин
Так, говорю йому 2-й день… що правило 2-х стін не завжди рятує(( А він на своєму, що в нього не прилетить, що я нагнітаю і надто тревожна( Воно то так, дійсно тривожна, але ж як тут не будеш
Курочка• 03 марта 2024
Ответ дляPORKA
Аааа))) это ж моя дочь. Мы правда в Украине, но в дичайшей глуши. Друзей нет и взять их тут негде. Школа онлайн.
Также говорит, что все как-то живут, и никому не страшно и никуда не прилетит 🤪 Харьков
4есотка• 03 марта 2024
Мы прожили почти 1,5 года. Сыну и там было хорошо, и дома хорошо. Ему хорошо там, где мне хорошо, и там где я создаю для него комфортные условия. Там он в школу не ходил, учился в своей школе онлайн, в местную школу отказывался ходить категорически. Если бы оставались дальше, пришлось бы давить, чтобы ходил, но отношение к нашим не очень уже стало, поэтому не хотелось. Плюс мы жили с сотрудниками моей компании в большом многоквартирном доме, нас вывез работодатель и снял жилье, общался только с детьми сотрудников, я работала онлайн. Все нравилось. Дома тоже все ок, все друзья и родственники здесь, школа оффлайн.
Вельшановна• 03 марта 2024
Ответ дляPORKA
Автор,немає чого тут робить. Ми повернулись-школа то дистанційно,то ні. Вдома цілими днями сидить в комп´ютерних іграх. Від навчання толку нуль. Ціни захмарні, друзів немає,
Пешеходик• 03 марта 2024
Ответ дляБез QR коду
У вас может и несерьёзно, а вот у моей знакомой неделю назад сын покончил с собой в Германии. Не смог справиться с депрессией
автор PORKA • 03 марта 2024
Ответ дляПешеходик
Співчуваю😢
А мій не хоче ні з ким знайомитись, нікуди виходити, живемо як в резервуації. Каже «я в тюрмі», але сам собі її влаштував, нікуди не можу витягти((( Перший рік на стресі дуже поправився, це так дивно було, тому що спортсмен з дитинства, зараз сильно виріс і витягнувся, але психологічно нічого не змінилось(
Безпринципова• 03 марта 2024
Немножко тосковал, но сейчас учится, нашел друзей, занимается спортом и все ок. Знает, что мы уже в Украину не вернёмся. Нам некуда. 15 лет