Молода і нерозважлива• 04 марта 2024

Сьогодні почула від чоловіка, що я селючка, так неприємно

Приїхала в гості до хлопця з сз. Він з Києва
У перший же день почула 10 разів, що я селючка (заблудилась у дверях, що крутяться, не знала як поводитись у кафе, не володію столовими приборами)
При тому, що він сам приїжджий, просто в Києві довше. При цьому, він коли це казав, потім 10 хв просто ігнорив мене, а не пояснював, як робити правильно.
Невже якщо з села, то не можна їхати до столиці?
Вподобайден• 04 марта 2024
Ответ дляРазгуляшка
Сёрбала из миски прям 🤣
смоктала грушку (с)
Кишмишная Мая• 04 марта 2024
Ответ дляБайрактара
Класс
Я обожаю такие темы!!! Как давно мы такое не обсуждали. Лучше поржать с таких тем, чем новости обстрелов городов.

Давно не было про коренных кивелян. Я первая начну. Понаехала сюда лет 7 назад, считаю Позняки самым лучшим местом на земле, люблю гулять по Троещине, верю что сюда проведут метро и ненавижу оболонь. Я все.

кто следующий?
Почти соглашусь. Я тоже позняковская (правда, в Киеве с 2010). Троя - норм, тоже её люблю. А Оболонька вам чем не угодила 😉?
Белоснежко• 04 марта 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Я сама з невеликого міста (50000 населення), у Києві 12 років живу.
Моя свекруха з села. Коли їй було 20 переїхала в Київ. Вважає себе киянкою. І мені постійно каже «ви в село їдете?». Тобто показово містечко називає селом.
Вчора повернулися, питає у чоловіка по телефону «це ж там чорнозем лежить» (типу земля замість доріг).
Куди мені до такої ))))
А насправді її гребе, що у моїх батьків там у місті є декілька одиниць нерухомості) і намагається знецінити, що то все не в столиці.
Але є нюанс:) ми тут живемо у моїй квартирі)) я та мої батьки купили до одруження)
Ооо примака взяли .. почти с села .. интересный выбор
Байрактара• 04 марта 2024
Ответ дляКишмишная Мая
хз, не знаю чем. Набереждная и церковь нра. Все остальное не мое)
Мама фіфті цента• 04 марта 2024
В Києві майже всі селюки) і я в тому числі)
Просто з часом опануєте деякі манери і все
П.с. Думаю що ви троль 😘
Прилипало• 04 марта 2024
Автор, не обращайте внимание на коменты таких же приезжих ’горожан’, как и ваш ухажер. Киевляне культурные и адекватные и никогда не акцентируют внимание на своем происхождении, они чаще молчат. А вот вчерашние приезжие- те да, орут ’ мы-киевляне и унижают таких же, вновь прибывших’. Это местечковость, которая сквозит в риторике, в манерах, даже сквозь модную одежду и дорогую машину и вызывает у адекватных людей лишь снисходительную улыбку. Нам жаль этих нуворишей , они не изменятся никогда и жлобство из человека не выбивается. Никогда таких не держите в своем окружении. Простота и искренность и доброта человека покрывает всегда отсутствие навыков, умений, знание городских фишек всяких. И именно это ценно в человеке, а не снобизм, бахвальство и умение унизить.
Белоснежко• 04 марта 2024
Ответ дляБайрактара
Остальное там панельки стремные 😹.. тоже не понимаю фанатства людей « оболонь «
Байрактара• 04 марта 2024
Ответ дляБелоснежко
ну им всем нра высотки на Минской, но если не они, то оболонь - вообще стрнемный, вы правы, панельки и печаль.

Русановка еще - то моя любовь. Сейчас там все зацветет и как в раю будет
Карамбулкул• 04 марта 2024
Ответ дляВ кого тако було
Нормальный парень с Киева не стане знакомиться с девушкой с села, так что неудивительно что вы на такого попали. Лучше не общайтесь с ним.
С Киева
Оябунчик• 04 марта 2024
В мене чоловк теж селюк,хоча вже років 40 живе у місті,жив і за кордоном.Але оте сільське виховання пре й досі.Дуже бісить
Карамбулкул• 04 марта 2024
Ответ дляКузякин
Киев тоже село, только побольше вашего. Так что не парьтесь
Удалено администрацией...
Все буде• 04 марта 2024
При чем тут из села и неумение обращаться со столовыми приборами?
Все буде• 04 марта 2024
Ответ дляРазгуляшка
А что значит не знала как вести себя в кафе и пользоваться столовыми приборами? Сельские жители это не пещерные люди. Элементарные правила поведения за столом по-моему общеприняты везде- хоть в селе, хоть в городе. Или дома вы ели руками на полу из собачей миски?
Вот тоже это удивило
Коник-стрибунець• 04 марта 2024
Ми, селянки, не заслуговуємо жити у столиці всіх столиць.
Карамбулкул• 04 марта 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
И что тут надо понять?
Коник-стрибунець• 04 марта 2024
Ответ дляКарамбулкул
И что тут надо понять?
Така краса...
Я взагалі жартую. Це тільки якісь невпевнені неадеквати будуть чіплятися до місця народження.
Зоя Жорівна• 04 марта 2024
Якщо ви з села, то вам потрібно було виправити його, не селючка, а селянка. А ще розкажіть йому, що це не привід цим дорікати. Бо ви його потім до себе в гості пригласите, та будете громко ржати коли він буде доїти корову)
Кузякин• 04 марта 2024
Ответ дляКарамбулкул
Удалено администрацией...
Карамбулкул• 04 марта 2024
Ответ дляКузякин
Удалено администрацией...
А вы вылечились?
Ms. Сама прямота• 04 марта 2024
Ответ дляБелоснежко
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Мій чоловік прекрасний.
Але хто винний, що в нього в цьому плані така цікава мама:) зі своїми комплексами.
Marmu• 04 марта 2024
Ответ дляВ кого тако було
коли вже такі корінні російськощелепні ’кияни’ навчаться говорити ’из Киева’, ’из села’?
Белоснежко• 04 марта 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Мій чоловік прекрасний.
Она его воспитывала 🤷‍♀️.. тоесть то что вам нравится
Natalia505• 04 марта 2024
Ответ дляВ кого тако було
А що не так с дівчиною з села?
Зам. зав. Анонима• 04 марта 2024
Ответ дляБелоснежко
Та скоріш за все заздрість, у свекрух то часто зустрічається
Зі своїм сином та іншими оточуючими скоріш за всього вона так не спілкується