Вилосипедниця• сегодня в 15:13
Ситуації де чоловік повністю все загрузив на жінку
Просто крик душі. На 7 років старший. Я була молода , дурна. Не засікла спочаткуоте все: рішай сама, як вирішиш так і буде. Не робив нічого, всі документи на мені, підключити інтернет - я, щось зламалося майстри на мені. Весь побут, дитина. Бути медсестрою,менеджером всього, робота.
Я ще до війни вже виграла. З початком війни розвилася взагалі депресія, небажання нічого. Зараз ситуація все ще гірше. Я взагалі не розумію нащо він мені. Я йому нащо то я розумію.
Недавно приклад, питає: де та електросушилка для ботинків, бо промочив. Я кажу, у тебе є ботинки на зміну, завтра вдягнеш другі. І так у всьому. Чи воно недоразвите? Я не розумію.
Останні півроку я вже в такому стані, що страшне. Я на все забила, з роботи звільнилася. Пів року просто лежу, миюся коли вже тхне. В хаті срач страшний, їсти не готую, на дитину забила, коли він не в школі , то просто сидить в телефоні. І мені пофіг на все.
Просто вигоріла що нічого не хочу. Секс ні, відмовляю йому, або раз в два місяць якщо вже сильно достає, просто лежу бревном і мені пофіг.Я не хочу бути нянькою дорослій людині, яка крім роботи нічого не розуміє, навіть як заплатити комуналку з картки.
Це в мене такий капець? Це мені таке недоразвите попалося? Чи я сама винувата що з початком відносин на собі все тягнула? І що тепер робити?
Янка-угомонись• сегодня в 15:57
Ответ дляНашли в капусте
💔 сил вам
Просто многие с жиру бесятся, не ценя то, что имеют, и не понимают как оно может быть
Ой, большое спасибо
Бочка порохУ• сегодня в 15:58
О, та в вас він робить? У мене був такий самий на 12 років старший, та ще і не робив...і як дитя мале, наче в мене був старший тупий син... коли сказала за розлучення...ридав, що бросаю його на старості років і як він зрозумів, що сильне мене любить...і треба було поговорити, сказати, що у нас проблеми і сісти вирішити ії...хоча я років 10 капала, що не тягну сама, шукай нормальну роботу, роби щось... мені казали, тобі що мало? в тебе повний холодильник
типу все життя біля їди крутиться...так що розлучилася і крапка...
Репетиторша• сегодня в 15:58
Ответ дляВилосипедниця
Здоровий. Але постійно зі мною.
Ні в садок, ні в школу не ходила дитина?
Вилосипедниця
• сегодня в 15:59
Ответ дляНашли в капусте
Она с шеи родителей хотела пересесть на шею мужа
Про ботинки это реально из мухи сделала слона. Достаточно ответить ’я не знаю где сушка, тебе надо - ищи’ и сразу же об этом забыть.
Автор, вы рак по гороскопу? Если да, то вы даже меня в масштабировании проблем и обидках переплюнули
Я сирота. Жила з бабусею . Потім поїхала вчитися в 17. Ніхто мене особо не нянчив.
Але зробила висновок, з сім´ї бабусі і дідуся. В мене бабуся тягова лошадь була, в дідусь ніякий і нічого не вирішував. Мабуть на дивилася прикладу в дитинстві
Инста_Богиня• сегодня в 16:05
Ответ дляНашли в капусте
мужчина это опора во всем. А тут он ничего не знает,ничем не интересуется. Я такого бросила и перекрестилась.ОН ничего не знал и знать не хотел. И все хотел на меня сбросить- коммуналку,ремонты,договорняки с мастерами,ну все. У меня в доме мужчины не было. Я поначалу решала все,как автор. + работа,+быт. Ну и я устала. Развелась и вздохнула. Это обуза,а не помощь,одоробло,которое не знает ничего.Квартирант. А жена как прислуга. От таких надо избавляться. Слава богу вышла замуж во второй раз и поняла что такое когда в доме Мужчина,когда ты ЗАМУЖЕМ. а не тягловая кобыла_принести,подай,узнай,договорись,купи, проанализируй,позвони и т.д. .А он просто с членом и у него работа.Так очень выгодно- не нести никакой ответственности. не принимать решений и не отвечать за поступки свои. Это не мужчина - это оно. НАФИГ)))
Файна_зупка• сегодня в 16:02
Ответ дляВилосипедниця
Ходив. Я до того , що дитина на мені. Ні разу зі школи чи з садочка чоловік його не забрав. Я не мала права десь поїхати одна на тиждень в іншу область наприклад. Я про це
Ребенку 12 Вы сейчас о чем, вспоминаете как было вам тяжело и жалеете себя?
Инста_Богиня• сегодня в 16:06
Ответ дляГоспожа Белладонна
автор, я вас розумію. В мене було точно так само. Вставновити вікна треба. Каже-знайди майстрів бо в мене нема занйомих. Шукаю. РОблять. Далі двері. Шукаю-роблять. Далі продаж авто. Далі покупка нового. Двоє дітей вже.... КРЧ. так було 23 роки. Доки я не впала в трирічну депресію, не подала на розлучення (Слава Богу діти тоді вже були дорослі).Послала його і щасливо вдруге вийшла заміж-де все робить чоловік! П.С. За першого вийшла заміж у 17 років. за Другого -в 42. Зараз мені 46. Я щаслива..Амінь!’)
я в 44. я щаслива як ніколи))) я взнала що так бути ЗА чоловіком
Роздратована шкіра• сегодня в 16:08
Ответ дляSo_so
То есть муж виноват, что Вы уволились,дома срач и на ребенка забили?
А уявіть, що все це через те, що автор зламала, наприклад, обидві руки. Як ви уявляєте собі дії такого чоловіка? Думаєте, що він почне брати на себе всіобов´язкі?
Поламка психіки це така сама поламка, як зламати руки. Автор ще довго протрималася
Ответ дляРоздратована шкіра
И, тем не менее, если Вы всё не читали, то автор не готовит сейчас, едят то, что муж принесет из магазина.
Поэтому, если бы автор не была такая драма Квин и не бежала впереди паровоза (муж промочил обувь и спросил где сушка, а она тут же истерику, что есть другие ботинки, как он не помнит, она что мама ему), все от этого бы выиграли.
Куда ж без меня• сегодня в 16:11
Ответ дляВилосипедниця
Нічого не робить. Срач в квартирі у нас місяцями, йому ок. Що я не готую ок, що не виконую подружні обов´язки, не ок, але терпить.
Нащо такий шлюб? Це якась мука
Так і ви автор нічого не робите. Ви ж один одного знайшли.
Нашли в капусте• сегодня в 16:11
Ответ дляФайна_зупка
Ну так если сразу ей не нравились нюансы, что все на ней. Тут 2 варианта или пробуешь перестроить или уходишь от него, а не создаешь семью. Она себя загнала и сейчас загонит и его еще ниже, не моется, бардак. Хотя если его устраивает это все, ну идеальная пара, что тут скажешь. Ребенка жалко. Очень надеюсь, что автор тролль
У меня с мужем сейчас тоже очень сложные отношения и секса давно нет (я не хочу), но опускать себя добровольно на дно, не следить за собой, домом, это уже не уважать себя.
Тем более я ещё хочу отношений а может и замуж, а на зачуханую меня точно никто не посмотрит. Я играю на опережение :))))
Нашли в капусте• сегодня в 16:12
Ответ дляЯнка-угомонись
А жить она за что будет? То хоть муж из магазина хавку приносит и деньги зарабатывает)
Какой плохой муж
Файна_зупка• сегодня в 16:14
Ответ дляНашли в капусте
Правильно делаете. У меня был с экс период такой тяжелый, что просто ужас. Депрессию подтвердил врач, но я вставала и заставляла себя приводить себя в порядок и дом тоже, потому что понимала, что хочу в дальнейшем нормальной жизни. В детях находила радость, а не напряг
Вилосипедниця
• сегодня в 16:15
Ответ дляРоздратована шкіра
18 років трималася
Вилосипедниця
• сегодня в 16:16
Ответ дляКуда ж без меня
Я 18 років була тягловою кобилою. Півроку я ця кобила вийшла з чату.
Куда ж без меня• сегодня в 16:21
Срач постійний.
Не прибираєте.
Не готуєте.
Не працюєте
Дитина не потребує догляду 12 років, вже.
Ваша проблема, автор в тому, що ви не розлучаєтесь з тим,кого терпіти не можете.
Ви живете з тим, хто закриє очі на все і не розлучається з вами.
Він ідіот недоразвитий, але ви з ним продовжуєте жити. Вам так подобається.
З нормальним, вам доведеться прикладати багато зусиль. Працювати над собою. Чому ви не відпускаєте чоловіка?
Не прибираєте.
Не готуєте.
Не працюєте
Нашли в капусте• сегодня в 16:27
Ответ дляИнста_Богиня
Мы не услышали версию мужа
Я не люблю и стараюсь не делать выводы, на основании рассказов одного.
Из того что пишет автор, то я пока могу сделать вывод, что она все очень преувеличивать.
Большинство мужчин не увидят кастрюлю с борщом в холодильнике или не вспомнят где лежат их носки (ну такие у них заводские установки
), но делать из этого трагедии мирового масштаба ,тоже не правильно.
Точно также не все мужчины млеют от детей.
И это я молчу про то, сколько женщин, начиная семейную жизнь, максимально все вываливается на себя, всячески стараясь показать какая она хозяйка и максимально ограничить мужское участие в их жизни, а потом, когда запал прошёл, заламывают руки, что муж не хочет помогать, не гуляет с ребёнком ине может насыпать тарелку супа себе.
Я всё оговаривали на этапе начала совместного проживания и мне хватило одного раза, когда я попросила человека поужинать без меня, но он был не голоден (ну ок), а когда я пришла с работы в 10 вечера он вдруг проголодался и попросил ему насыпать поесть; у него было два варианта: насыпать еду на голову или я пошла спать. Все. Мама не научила самостоятельности - научу я.
Мокрые ботинки? Одень что другое. Где? В шкафу. 5 секунд разговора, про который я и не вспомню.
А сейчас её муж ещё и носит продукты и деньги в дом. Другой бы уже послал её нафиг и нашёл кого-то другого
), но делать из этого трагедии мирового масштаба ,тоже не правильно. Точно также не все мужчины млеют от детей.
Вилосипедниця
• сегодня в 16:28
Ответ дляКуда ж без меня
Срач постійний.
Не прибираєте.
Не готуєте.
Не працюєте
Не прибираєте.
Не готуєте.
Не працюєте
Я не відпускаю? Хай іде. Вже говорили 300 раз про розлучення. Я з квартири не піду. А він хай іде
Куда ж без меня• сегодня в 16:28
Ответ дляНашли в капусте
Мы не услышали версию мужа
Все що автор пише, подається гіперболізовано, масштабується і підноситься. Я герой, коняка і жертва, я на п´єдесталі. Але мене ніхто не оцінив. Він ледар, недорозвинений, тупий і примітивний, осел не здатний ні на що. Виникає питання ви чого досі одружені?
Куда ж без меня• сегодня в 16:29
Ответ дляВилосипедниця
Ви подали на розлучення з цим монстром? Коли у вас засідання?
Куда ж без меня• 2 часа назад
Я лежу в срачах бо я втомилась. Автор, наодинці ви залишитись в цьому срачу у своїй квартирі, ви це розумієте? Ви безробітні бо втомились. Ви розумієте що треба буде підняти дупу? Вам не буде кого звинуватити, якщо він піде. Що ви будете робити?
Душа компанії• 2 часа назад
Ответ дляВилосипедниця
Тому що я не хочу і не можу все це далі тягти! Винуватий в тому що все на мене згрузив!
Ваша проблема в том что вы изначально все это приняли в своем партнере, хотя вам это не подходило. А теперь виноват партнер, но он откровенно не понимает и не поймет что не так, ведь вас все устраивало. Я не оправдываю его, но поймите что первопричина в ваших выборах.
Вумна вутка• 2 часа назад
Ответ дляВилосипедниця
Бо дитина зі мною 24/7 12 років!!!
Ні бабушок ні няньок.
Ні садка, ні школи, ні гуртків, ні лагерів, у вас дитина із особливостями що потребує 24 годин особистого догляду?
Куда ж без меня• 2 часа назад
Ответ дляВилосипедниця
Що саме? Що ви сьогодня робили? Мені реально цікаво що такого, надзвичайного, важкого фізично, ви сьогодня зробили?
Душа компанії• 2 часа назад
Ответ дляВилосипедниця
Бо дитина зі мною 24/7 12 років!!!
Ні бабушок ні няньок.
А что с ребенком? 12 лет и 24/7 дома
Вумна вутка• 2 часа назад
Ответ дляВилосипедниця
18 років трималася
Авто, а в чому проблема сушарки? От чесно не зрозуміла драми, щось мені ця ситуація нагадує мою подругу, яка чоловіку з любого приводу робить істерику що не так робить і всім розповідає що в неї чоловік нічого не вміє, але оскільки я бачу як це відбувається, приблизно як у вас, де сушарка, ти дурачок візьми інші ботинки, доросла людина не може сама вирішити сушити взуття чи взяти інше, капець
Куда ж без меня• 2 часа назад
Ответ дляВумна вутка
І якщо місцезнаходженням сушарки завжди займалась жінка, то його питання цілком логічне. Він може ні сном, ні духом де вона лежить. І всю цю систему вона будувала роками і раптом виявилось що його все влаштовувало. І якщо автор розуміє, що проблема є треба її вирішувати. А не просто лягти на диван і лежати в срачах. Це не вихід. Я офігєнна, він чмо, що далі?
Мушля з Криму• 2 часа назад
Ответ дляКуда ж без меня
Ладно такую систему делают домохозяйки,а работающая зачем
Вилосипедниця
• 2 часа назад
Ответ дляДуша компанії
Та я вже це зрозуміла. І писала в темі про це
Куда ж без меня• 2 часа назад
Ответ дляВилосипедниця
Які ваші подальші дії?