Дуб береза• 04 марта 2024
Чи давали би «свекрусі» бачитись з дитиною в такій ситуаціі?
Я створювала тему давніше, може хтось пам‘ятає. З чоловіком жили в одній з квартир його мами. Його не стало (важкі поранення), ми з маленьким сином лишились самі, свекруха виставила нас за двері майже одразу. (Одразу кажу що я не претендую на її житло, бо мене кв попередній темі звинувучували в цьому). Ми з малим переїхали до моєі мами, було важко, але найшла нову роботу, садочок, все налагодилось, живемо добре. Весь цей час від свекрухи жодного звінка, а сьогодні зранку каже що хоче приїхати до малого або брати до себе на вихідні. От як реагувати? Як би ви вчинили? Тобто спочатку вигнати - ок, а потім раптово з‘явитись…..
Цікавий писочок• 04 марта 2024
Ответ дляnabludatel
Так уже одне ’вдруг що’ сталося. Дитина втратила батька. А ’бабуся’ копняком вигнала дитину з дому, де вона росла.
Якої підтримки можна очікувати від такої ’бабусі’?
Вдруг нестанет мамы, и опеку получит она, чужая бабка. Так лучше пусть ребенок знает ее. Я это имела в виду. Я ж говорю, жизнь непредсказуема.
КаваЗМолоком• 04 марта 2024
Ответ дляжінка незаміжня
1) я би діяла в інтересах дитини, а не своїх тарганів,
2) попередньої теми не читала. Як так вигнала онука? Ви щось не договорюєте?
А какой интерес у ребенка? Общаться с отмороженной бабушкой? Ну разве что из меркантильных интересов. Да и то если официально все оформит.
Дверной_Проем• 04 марта 2024
Автор, думайте про сина. Чи можете ви від неї отримати для дитини гроші/квартиру/подарунки з мінімально витраченими нервами? Якщо ні то хай йде лісом.
Я только за!• 04 марта 2024
Ні,може в неї якісь лихі наміри стосовно дитини
Я б не дозволяла такій людині і близко підходити до моєї дитини
Великий сатирик• 04 марта 2024
Не читала Вашу тему, буду вдячна за посилання, чи може в двох словах що трапилося, з якого дива вона вас виставила?
По темі питання, я б своїм не давала, бо вони відбиті наглухо, це небезпечно для дитини (хоча в мене вже підліток), тому я не дозволяю спілкуватися взагалі, іноді скидаю фото/відео, як наплачеться, але і сама не дуже спішу слухати той брєд.
Мона Лиза• 04 марта 2024
Вона подзвонила і як ні в чому не бувало почала просити дитину? Я б сказала: Валентина Петрівна, чому ви не думали про онука коли його виганяли з дому? Що ви в серці мали, якою сракою ви думали коли вигнали нас з будинку, да на куй ви мені всрались, ідіть ви у свою квартиру і обіймайте її. Після такого вчинку ви вмерли разом з тією квартирою
КаваЗМолоком• 04 марта 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Так есть еще вторая бабушка, с которой внук живет в данный момент. И кто там что получит - вопрос неясный)
Фізик-ядерщик заочно• 04 марта 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Хто так маловероятно, я бы сказала.
Кашка-маняшка• 04 марта 2024
Нет. Меня свекровь так выгнала когда муж был просто в командировке. Прошло 6 лет. С ребёнком видеться запрещено. Муж на моей стороне. Она сама прокололась в своем вранье.
Хотя это хуже некуда когда раздора в семье.
А Я Самая Самая• 04 марта 2024
Ответ дляДуб береза
В тому і справа, що після смерті я думала ми будем підтримувати одна одну, а вийшло ось так(
Раніше стосунки були звичайні, але мінімальні, так на свята бачились…
Тобто на свята бачились?Ви ж жили з нею разом
Фізик-ядерщик заочно• 04 марта 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
А квартире пустой, которая ей принадлежит
Великий сатирик• 04 марта 2024
Ответ дляМона Лиза
та чого, в мене така теж, не спілкувалися довго, а потім телефонує ’може ти його на автобус посадиш (у Києві), а я його зустріну тут (в Одесі)? хоч море побаче, він же так любить на море зі мною іздити(дитині 8 років)’
Цікавий писочок• 04 марта 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
У моей мамы диабет, у папы гепатит, а свёкра моя пережила рак лёгких 3 стадии, и по ней не скажешь, выглядит хорошо, таблеток никаких не принимает на постоянной основе. Я ж говорю, жи знь непредсказуема, мои родители моложе ее если что.
Цікавий писочок• 04 марта 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Хто так маловероятно, я бы сказала.
Я живу и общаюсь в среде людей с инвалидностью, умирают независимо от возраста,в любой момент что угодно может случиться с кем угодно. Просто об этом не думается, пока все хорошо.
жінка незаміжня• 04 марта 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Та хз, хай автор вирішує вигідно це дитині чи ні. Я ж не наполягаю, що це вигідно)
Просто жінки часто свої образи компенсують за рахунок інтересів дітей.
І мені абсолютно не зрозуміло як сталася їхня ситуація. Наче, завжди онуки віддушина від загибелі дітей
Фізик-ядерщик заочно• 04 марта 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Ну смотрите, если уже так говорить, то у автора намного больше шансов жить дольше свекрови, а ещё есть мама автора, с которой сейчас и живёт внук
КаваЗМолоком• 04 марта 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Если для человека приоритет - семья, то да, отдушина. Если в башке только деньги - нет. Свекровь моей свекрови примерно такая как у автора - столько крови выпила всем, долго рассказывать....
Мона Лиза• 04 марта 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Якщо вона його вигнала з дому, то про яку любов, опіку йде мова?
короткопамятна• 04 марта 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Все такие молодые и резкие. Я скажу, что жизнь длинная, и бабушка- это родной человек ребенка, Вы без мужа, отца ребенка, вдруг что с Вами, чем больше родных людей у него, тем лучше. Свою обиду не прощайте, имеете право на нее, но это отдельные отношения бабушка- внук. Тем более там есть что ребенку оставить, думайте об этом.
Моя свекровь не подарок, и я не общаюсь с ней 2 года вообще. Но дочке не запрещаю, и ничего плохого про нее не говорю, но дочка уже сама многое понимает, поэтому это не любимая бабушка, как моя мама, но вежливо нейтральные поздравления с днём рождения у них есть.
Свекровь выгнала невестку и своего внука на улицу. О каких отношениях «бабушки и внука», можно вообще говорить? И зачем вообще ребенку такая бабушка? Что бы, что? У него есть бабушка по маминой линии, которая действительно любит и будет любить этого ребенка. А свекровь судя по поступкам, ужасный человек.
Цікавий писочок• 04 марта 2024
А ещё я могу объяснить логику ее действий. Автор Вы не нравились ей при жизни сына, это обычное дело, редко вообще отношения невеска- свекровь удаются. И в горе так ей было плохо от того, что его нет, а Вы есть, что она решила избавиться от Вас, гнев помогал ей справляться с горем. Сейчас да, время прошло, она вспомнила о ребенке. Я свекровей не защищаю, я свою ненавижу например, но я прекрасно понимаю, что ими движет, и как объясняются их поступки. Но сыновей, и внуков мальчиков они любят. Девочек реже.
Цікавий писочок• 04 марта 2024
Ответ длякороткопамятна
Вы Капцовой пересмотрели, что бы что? Я писала для чего.
Майданщица• 04 марта 2024
Я такая внучка.
Я общалась с бабушкой до её смерти. Это моя родня, не мамина.
Тішуся неперетішуся• 04 марта 2024
Підіть вдвох з внуком до неї на зустріч. Поспілкуйтесь, спитайте, чому так вона зробила. Зробіть висновки з позиції ставлення до дитини, а не дорослих емоцій. І вона ж, втратила сина. Ви, нічого не втрачаєте від спілкування, завжди зможете припинити, якщо піде не так.
nabludatel• 04 марта 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Мама поїхала до своїх батьків. Так що в дитини є бабуся.
Скоро_вчера• 04 марта 2024
Если всё так и было, как Вы описываете, прям выгнала, сказала собирай вещи, чтобы завтра тебя не было, то с ребёнком я бы не дала общаться. Зачем такая бабушка нужна?!
ГЛЮкоза• 04 марта 2024
Ответ дляНастасья Пицун
У моїх сусідів схожа ситуація. Жила пара 10 років, але спільних дітей не мали. Після загибелі чоловіка, мама попросила невістку виселитися з квартири, бо там буде жити тепер її донька(сестра загиблого).
Если квартира свекрови, то это логично. Детей же нет
Диви яка я пава!• 04 марта 2024
Люди, чого ви накинулись строчити не знаючи що до чого насправді?..
1. Хай автор спочатку дасть відповіді на запитання.
2. Було б цікаво послухати ще і іншу сторону, хоча це і неможливо, бо в реалі кожен завжди перевертає на свою сторону.
дожену і ощасливлю• 04 марта 2024
Спочатку я хотіла сказати, що не дала бьдитину ніколи. Не впевнена, що страшне горе це виправдання тому, що бабця вигнала родину загиблого сина.
Але майте на увазі, що вона має юридичне право за Сімейним Кодексом бачитися з онуком і приймати участь в його вихованні.
Звучить погано, звісно. Особливо ’участь у вихованні’.
Чи достатньо у цієї жінки впертості, щоб подати до суду і в судовому порядку призначити спілкування, то вам видніше.
Я б зустрілася із нею без дитини і послухала, чого вона хоче, спробувала б зрозуміти, як вона налаштована. І вже після цієї зустрічі приймала б рішення.
Тут загострювання конфлікт може бути із наслідками. Я точно б не хотіла, щоб ворожо налаштована проти мене жінка мала вплив на моє дитя.
Співчуваю вам, автор.