Щепотка_совести• 05 марта 2024
Чи можуть примушувати народжувати природньо, якщо перші пологи КС?
Дівчатка, коротко - 37,5 років, маю рубець на матці, який нараз по УЗД зтоншується(+автоімунне захворювання дифузно-токсичний ЗОБ.
Ситуація наступна, наразі знаходжусь на збереженні в пологовому (35 неділя, шийка матки скоротилася до 6мм) - і лікарі мене вже примушують народжувати самостійно, типу ніякого КС, тільки природні пологи! Хоча я кажу, що я не готова до природних пологів. Бажання народжувати при такій ситуації зі здоровʼям зовсім не маю, + перші пологи закінчилися екстреним КС - малюк ледви вижив( Повторення не хочу, тим паче з рубцем на матці(
Чи є зараз показання саме до планового КС, якщо
перші пологи були КС?
бифидобактерияЖоржик• 05 марта 2024
У меня было первое кс, во второй раз естественные роды даже не рассматривались
Без комплексів• 05 марта 2024
Насколько я знаю естественные роды после КС исключительно по желанию матери только и при отсутствии противопоказаний
Рекламама• 05 марта 2024
Ответ дляБез комплексів
И я такое читала.
Автор, похоже, Вам пытаются создать ситуацию, в которой Вы захотите предложить денег. Точнее, будете вынуждены (
ЭтаваНиМожетБыть• 05 марта 2024
А 35 тижнів не зарано для народження? Скажу так, я проти штучного виклику пологів ще й на такому ранньому терміні. І взагалі які показання, що вам прямо зараз треба народжувати? Плюс краще б вам поспілкуватися ще з іншим лікарем. Не чула що б після КР примушували самостійно народжувати. Це великий ризик. Лікарі його на себе візьмуть??
Рожева юбка• 05 марта 2024
Рубец на матке - показание к КС. Не должны примушувати, что-то Вы не так восприняли
Щепотка_совести
• 05 марта 2024
Ответ дляРекламама
И я такое читала.
От і в мене таке відчуття(
Щепотка_совести
• 05 марта 2024
Ответ дляБез комплексів
Так, я теж раніше такою інформацією володіла(
Щепотка_совести
• 05 марта 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
В мене ризик передчасних пологів - шийка матки 6мм стала зараз( Тому лежу в пологовому. Типу лежіть - чекаємо природніх пологів.
Щепотка_совести
• 05 марта 2024
Ответ дляРожева юбка
Спілкувалася з завідуючою патології, де наразі перебуваю,+ два інші лікарі до мене заходили на огляд.
Я їм кажу, що не готова при такій ситуації народжувати природньо- а вони всі в один голос, навіть слухати не хочуть, «ви в нас претендент на природні пологи». І все(
Щепотка_совести
• 05 марта 2024
Ответ дляГерцогиня
Автор, уроды они. Не имеют права вас заставлять!
Я навіть не знаю що робити( Я їм одне, вони мені інше. Причому всі, в один голос.
Думала їхати в інший пологовий, але через цей ризик передчасних пологів - боюся і рухатись (
Шийка дуже коротка, пологи можуть початися в любий момент😩
Герцогиня• 05 марта 2024
Ответ дляЩепотка_совести
Я не знаю, что вам подсказать, так как в такой ситуации не была. Может позвонить пожаловаться на горячую линию. Слышала, что вроде там реагируют нормально и быстро
Рекламама• 05 марта 2024
Ответ дляЩепотка_совести
Может, как вариант, намекните, что наберёте на горячую линию моз. И таки наберите.
Но я бы побоялась оставаться с такими врачами на операцию, лучше в другой роддом, конечно.
Olivka-Misha• 05 марта 2024
Я б на вашем месте ехала б в другой роддом, и не рисковала б так. Я не знаю ваше состояние, возможно есть возможность кака то поехать в другой, может пусть кто отвезёт. Если и там будут такое говорить, то напрямую говорите с заведующим и спрашивайте что нужно чтоб решили вопрос в пользу кесарево, иногда жизнь важнее денег. И открывайте медицинский протокол по родам и ищите нужную вам информацию, возможно 1 кесарево не 100% показание к кесарево, поэтому они такое и творят. Вообще ахренели, я вообще считаю что женщина сама должна выбирать как рожать
Щепотка_совести
• 05 марта 2024
Ответ дляГерцогиня
Не хочеться і конфлікту, але відчуваю завтра він буде(
Шкода, я чомусь надіялась на цей пологовий….
Щепотка_совести
• 05 марта 2024
Ответ дляРекламама
Так, скоріше за все буду виписуватись завтра, та їхати в інший пологовий(
Головне, щоб там не було так само(
Рожева юбка• 05 марта 2024
Ответ дляЩепотка_совести
Я, наоборот, после кесарево хотела вторые природные, готовилась всю беременность рожать, меня отговаривали целыми консилиумами, нач.меды вели беседы, через мужа пытались повлиять. Это было 6 лет назад.
Но чтоб наоборот…. настаивали на природных родах… даже не верится.
Надо бы Вам сменить роддом
Щепотка_совести
• 05 марта 2024
Ответ дляOlivka-Misha
В середу чоловік відпроситься з роботи, та поїдемо в інший пологовий.
Я чомусь думаю, що тут просто постало питання з грошима….
Хочуть грошей, але ж як так- я ж не просто так хочу кесарів (
Щепотка_совести
• 05 марта 2024
Ответ дляРожева юбка
Надо бы Вам сменить роддом
Так, про такі ситуації я теж читала) І як все пройшло у Вас?)
Olivka-Misha• 05 марта 2024
Ответ дляЩепотка_совести
Ну тогда завтра у заведующей напрямую спросите за деньги, если она скажет что то заоблачное, то едьте в другой роддом, все равно ситуация хуже не станет, если там будет то же самое, то уже будет исходить из ситуации, какая разница где платить деньги, думаю в другом роддоме не хуже сделают кесарево, а может и вообще бесплатно. Обычно легче соглашаются на кесарево перенатальные центры, у них больше квота, и больше возможностей
Рожева юбка• 05 марта 2024
Ответ дляЩепотка_совести
Было кесарево. Просто я устала ждать, больше 2 недель лежала в роддоме, ждала тех естественных родов, а при рубце стимулировать нельзя. Пошла 41 или 42 неделя, рубец на узи стал тонким и я сдалась и согласилась на кесарево.
Щепотка_совести
• 05 марта 2024
Ответ дляРожева юбка
Значить так потрібно було) Головне, що з малючком все добре)))
как тебе такое илон маск• 05 марта 2024
Ответ дляOlivka-Misha
Не всегда можно предоставлять женщине этот выбор
ЭтаваНиМожетБыть• 05 марта 2024
Ответ дляЩепотка_совести
Дівчатам, які зі мною лежали в таких випадках пессарій ставили. Не знаю на якому терміні, Но їм його знімали десь у 38 тижднів і вони лежали у пологовому десь тиждень допоки не народжували самі. Хоча їм казали після зняття, що вони прися з дня на день після зняття народять, а ні - тиждень ще в пологовому сиділи. І ніхто нічого не пришвидчував.
Жерица ночи• 05 марта 2024
Ответ дляЩепотка_совести
От і в мене таке відчуття(
Можливо змінити пологовий?
У мене ситуація схожа з вашою.
Перші КС екстренне, другі пологи в 37 перерва 10 років
Теж говорили що тільки сама, потрібно пробувати.
Підписала обмінну з іншим пологовим де сказали, що якщо хочете КС - маєте повне право.
У мене ситуація схожа з вашою.
Щепотка_совести
• 05 марта 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Вже пізно песарій ставити( 35 неділя. Лежу, пʼю нефідипін та свічки інде та. Все, більше нічого
Щепотка_совести
• 05 марта 2024
Ответ дляЖерица ночи
Можливо змінити пологовий?
У мене ситуація схожа з вашою.
Скоріше за все так в буде, в середу поїдемо в інший пологовий
И.О. человека• 05 марта 2024
У мене перший КР був у 31 рік.
Я планувала природні пологи у 34.
Але лікар сказав, що вік більше 30 років + рубець - це вже показання до КР і у цьому пологовому за природні ніхто не візьметься, надто ризики великі.
Мені взагалі направлення на КР дали у ЖК.
Вам 37. То не знаю, що може бути у головах тих лікарів.
Яке це місто і який пологовий?
Я планувала природні пологи у 34.
Яке це місто і який пологовий?
Ну що ви, мамо!• 05 марта 2024
Ответ дляЩепотка_совести
У вас нет денег заплатить за кс? По протоколу в даннлм случае если вы хотите кс, должны сделать кс, но это ж украина