ЖивунаБагамах• 05 марта 2024
Поясніть мені, мене невістка в вайбері заблокувала?
Написала сьогодні невісткі. Але не бачу фото невістки на аватарці, не пише коли була в останній раз в мережі і смс відзначає тільки однією галочкою в вайбері. Це чс? Зателефонувала їй, вибиває також. В телеграмі так само, в інстаграмі не можу знайти її профіль хоча у сина в друзях вона є. Але її не показує, ні мені, ні дочці. Дочка також її шукала, не знайшла. Ми з нею в чорному списку? Дочка каже, що невістка нас повсюди заблокувала. Дав мені Бог невісточку,одним словом.
Кидстаффовка• 05 марта 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Невестка не привозит ребенка, пригласила невестку в гости, она сказала,что планы у неё (маникюр), все равно приехали,она отменила маникюр и сидела не довольная, невеста в гостях пошла поговорить по телефону в туалет, невестка с мужем ездят чаще к её родителям и т.д )) мне тоже кажется,что это та же автор 😅 о, ещё вишенка на торте ’у свекрови больше опыта, она лучше знает’ 😅
Вы еще забыли про смесь по Новой почне для внука, которую невестка не забрала
ИНЬэтовамниЯНЬ• 05 марта 2024
Ответ дляДу да ду да ду
а як свекруха віддасть богу душу, то невісточки відразу приїдуть квартиру ділити
🤣🤣🤣 Ви така наївна.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 05 марта 2024
Ответ дляКидстаффовка
😅такой даже не читала. Нужно было ещё на смесь другую ребёнка переводить, бо бабця вирішила онукові купити їсти? 🤣 жесть.
Я думаю жто тролль -свекровь
БеллаДонна• 05 марта 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Це не нормально , давати поради, якщо цього не просять. Той хто починає вчити як правильно, як треба , як в людей... , сам хоче бути вище, головніше, сам в більшості нереалізований і нещасний.
ОТ ДА!
Проста правда життя - запитайте пораду в багатої, щасливої, реалізованої людини - вона вам просто так навряд чи щось радитиме)))) Або зробить це дуже обережно або попросить заплатити за свої поради)
Зате - кожна нища нереалізована злидня - роздає свої поради наліво й направо, там де їх не питають. А якщо ще й ця злидня в віці - вона думає, що її прожиті роки = мудрість ( ага, да. якщо ти все життя прожив дебілом, то ти станеш в старості просто старим дебілом, а аж ніяк не мудрецем)).
Творческий типаж• 05 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Так старша покоління, завжди молодих повчало. І в мне так було. Що тут такого? Якщо мати рідна не навчила, то я хоч навчу. А жили б поряд, то я б і смачно готувати невістку навчила.
Я очень надеюсь, что Вы тролль. Потому что если Вы не тролль, то там и сыну надо Вас блокировать
Я така бойова• 05 марта 2024
Если вы не тролль.то дочь вашу жаль,еще она бы заблочила,то может задумались наконец
БершкомангоЗар• 05 марта 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ну тоді нарешті вона зробила цей крок і позбавила себе спілкування з Вами. Її терпіння і так вистачило надовго. Мені ваших тем вже по горло, уявляю,як бідній дівчині. Це не вона ’невістонька’, це Ви ’свекрухонька. Займіться вже своїм життям. Є в моєї мами подруга, яка своїм донькам всі кістки перемиває за спиною. І діти не такі, і роблять все не так, і її постійно ображають, вона з ними вічно ображена ре спілкується. Там 2 доньки майже не спілкуватися з рідною мамой. Ви своїми руками зробили так, що онука тепер Ви будете бачити рідко. Мене навіть спілкування на форумі з Вами бісить, бо Вас дуже багато і є тільки Ваша думка,всі інші не правильні. Вам кожен раз кажуть,що Ви неправильно себе поводите. В них СВОЯ родина.
Просто дайте мені відповідь на запитання, Ви дозволяли свекрусі влазити в вашу родину і чи виконували Ви її поради?
У Автора три бывшие свекрови
Она ни с одной не общается
пу_пугренчик• 05 марта 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
А як вона себе неадекватно поводить? Билась, зловживає, скандальна???
Она не слушает ценных советов
ЖивунаБагамах
• 05 марта 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Кстати, забрали тогда посылку, которую Вы ей выслали?
Так, я забрала ту суміш. Віддала своїм роботодавцям, в них дитина також таким харчується.
Леді Душка• 05 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Мамо, зробіть так, щоб Вас шукали
ИНЬэтовамниЯНЬ• 05 марта 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
У Автора три бывшие свекрови
Она ни с одной не общается
🤯🤣
Точно тролль или в дурку лечиться нужно
ЖивунаБагамах
• 05 марта 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Автор, молодая женщина
Я не могу понять Почему она себя так ведёт?
А що саме не так? В моїй поведінці?
БершкомангоЗар• 05 марта 2024
Ответ дляБеллаДонна
ОТ ДА!
Автору всего 45 лет
Ду да ду да ду• 05 марта 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
🤣🤣🤣 Ви така наївна.
ну да, як же ж, то все в кіно, а в житті всі типу святі. ага. а як вмирає свекруха з житлом, то родичі прямо на церемонії прощання починають глотки гризти один одному за те, хто більше маму любив
Полонянка SexShop-а!• 05 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Ні. Але ж вам буває мама чи бабуся також щось радить і ви цього не просите.
Так ви їй не мама і не бабуся, а стороння тітка, яка лізе зі своїми непотрібними порадами.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 05 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
А що саме не так? В моїй поведінці?
Наче ви слухати будете, вам в кожній вашій темі кажуть,що не так.
БершкомангоЗар• 05 марта 2024
Ответ дляТворческий типаж
Автор не Тролль
Сын почти с ней не общается
БеллаДонна• 05 марта 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Автору всего 45 лет
А я б їй дала за 75...судячи з її умозаключеній
БершкомангоЗар• 05 марта 2024
Ответ дляЯ така бойова
Дочке 12 лет
TANYA 0 0 0 0• 05 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Ні, навпаки вона спокійна, та не випиває. Але не дуже балакуча. Балакає тільки по ділу. Мені вона здалася спочатку дивною…
Ото в мене така свекруха як ви, все хоче концертів по заявках, щоб її хвалили і вона всім розказувала як правильно треба жити. А я спокійна , не актриса, як говорю , то по толку і по ділу. Але ж все одно не така))) . От думаю :мабуть, треба бути стервом.
Ду да ду да ду• 05 марта 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
тоді і мама невістки теж стороння тітка, вірно ж?
ЖивунаБагамах
• 05 марта 2024
Ответ дляДу да ду да ду
без сверухиних порад, вірно? а мамулічкіни поради сприймаються на ’ура’
Це точно. Як сваха суне свого носа у виховання онука, то нормально. А якщо б я, то вже все, я ворог номер один для невістки.
БершкомангоЗар• 05 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Спасибо
БершкомангоЗар• 05 марта 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
🤯🤣
Точно тролль или в дурку лечиться нужно
Не Тролль
Полонянка SexShop-а!• 05 марта 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Мама невістки її мама, якщо ви не розумієте, а свекруха це стороння людина для невістки.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 05 марта 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Ви теми автора читали минулі? Я б її не тільки заблокувала, я б її вже послала б і сказала не сувати носа до моєї родини. Людина або тролль, або в неї явні проблемы з головою та особистими межами. Там бідній дитині вже всі кістки перемила.
БершкомангоЗар• 05 марта 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
А що саме не так? В моїй поведінці?
Да,в Вашем поведении всё не так!!!
Я така бойова• 05 марта 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Дочке 12 лет
Если это не тролль,то жаль дочь бедолагу
TANYA 0 0 0 0• 05 марта 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Свекруха чужа людина, змиріться з цим, і відносини з рідною дочкою і невісткою також різні