По слідах теми створю опитування
Результат:
вже голосів:
94 (56.29%)
Відомий укр. поет і письменник
22 (13.17%)
Хто всі ці люди?
20 (11.98%)
Собаки знають, хто це
12 (7.19%)
Тыц
9 (5.39%)
Не знаю. Цікавлюся іншим
7 (4.19%)
Це він з Соловей зустрічався?
3 (1.8%)
"Ылита нашего времени видимо"
0 (0%)
"И шо он сделал для культуры?"
Киця-бриця• 06 марта 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Удалено администрацией...
Вы в зеркало не смотрите .
Inna_ya_krasivaya• 06 марта 2024
Ответ дляПросто болталка
Жадан сейчас один из самых известных (ныне живых) поэтов и писателей Украины. думаю, что к нему можно относиться по-разному, но говорить - ’хто это ваще и шо он сделал’ - как минимум, глупо.
Удалено администрацией...
Бавовнятий Пупс• 06 марта 2024
Ответ дляСалт
Зі мною? Зі мною нормально. Я громадянка Україні і намагаюсь слідкувати за сучасною її культурою.
І мені дуже прикро, коли люди навіть не намагаються дізнатися щось нове. Звісно, странно дізнаватися про існування когось з теми про його брудні відносини.
Але те, скільки людей не знають ані сучасних українських авторів, ані сучасних виконавців і навіть не намагаються прикрити свою обмеженість, більш того пишаються нею, мене вражає.
То ви все ж для цього тему створили?! А ви впевнені, що знаєте усіх українських авторів, виконавців, художників і т.д.?
Inna_ya_krasivaya• 06 марта 2024
Ответ дляСалт
Удалено администрацией...
Коварная Зая• 06 марта 2024
Ответ дляСалт
Ну нічого, повражайтесь...
Приємно, напевне, присвячувати свою обідню перерву страстям по Жадану і обсмоктуванням думок, хто що про нього думає) Так і хочеться сказати, а вам не пох))
Але надіюсь, він це оцінить)
Бавовнятий Пупс• 06 марта 2024
Ответ дляКоварная Зая
Ну нічого, повражайтесь...
Але надіюсь, він це оцінить)
Мабуть посилання на тему про Соловій дали у фан-клубі Жадана.
Директор Пляжу• 06 марта 2024
Скажите песню которая вам нравится, пошла послушать парочку, ну кхм.
ПотеряласЯ Я...• 06 марта 2024
«Інтернат» прочитала за 1 ніч.
До глибини душі ❤️, рекомендую прочитати всім
Оля_с_киркою• 06 марта 2024
Ответ дляБаба_Воля
Гавкающая дворняжка, певица одной песни.
Можете глянуть её интервью у Ефросининой. Только предупреждаю, после просмотра придется в душ сходить.
А до Єфросиніної у вас ніяких питань немає? Після неї у душ не треба піти?
Баба_Воля• 06 марта 2024
Ответ дляОля_с_киркою
У меня ни к одной из них нет вопросов. Имела ввиду, что этот эфир- редкий жабогадюкинг. Кто из них жаба, а кто гадюка решайте сами.
Донька подруги• 06 марта 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Жадан не усі. Він на нобелівку написав ще 20 років тому.
Донька подруги• 06 марта 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Ви почитайте його ранню лірику з нульових і хоча б ’Депеш мод’ з прози.
КинДза• 06 марта 2024
Активист, писатель, музыкант. И таки собаки знают кто он, потому что его группа называется Жадан и собаки
Відповів всім• 06 марта 2024
Ответ дляПросто болталка
Сейозно? Я не знала. Ви про того Жадан що Жадан і собаки чи іншого?