06 марта в 18:59

Терміновий закордонний паспорт

Скільки зараз по часу виготовляють? Хто робив нещодавно? Де швидше, в ДП Документ чи ЦНАПі
Natal_ka91 06 марта в 19:00
Дешевше в ЦНАПі
Швидше - в дп документ.
По термінам раніше було 8-10 днів, може, хтось відпише яи зараз щось змінилося
мегамоСГ 06 марта в 19:02
Я в процесі, але не терміновий . Робила терміновий рік тому, то чекала 10 днів
мегамоСГ 06 марта в 19:04
За терміновий запитувала, то сказали тиждень
автор aliceinwonder 06 марта в 19:05
Ответ длямегамоСГ
За терміновий запитувала, то сказали тиждень
в ЦНАПІ?
мегамоСГ 06 марта в 19:05
Ответ дляaliceinwonder
в ЦНАПІ?
Так
мегамоСГ 06 марта в 19:10
Минулого місяця робив чоловік Укр терміновий то говорили 10 днів, але через тиждень отримав. Я так розумію ,терміни що укр що закордон однакові
Істеріомама 06 марта в 19:36
Подруга делала не срочный в январе. Говорили три недели ждать, а получила или через 10 дней, или через две недели максимум.
LIANA171185 06 марта в 19:49
Была сегодня в нашем ЦНАПе(Харьков).
Срочный-10 рабочих дней(~1500 грн)
Не срочный-20 рабочих дней,а по факту месяц и неделя(856 грн+41 грн. комиссия)
И платить только у них наличными в терминальчике,онлайн оплаты,сказали,нет.
VitalinkaGL 06 марта в 21:06
в ДП быстрее.
зависит от города.
автор aliceinwonder 07 марта в 07:53
Ответ дляVitalinkaGL
в ДП быстрее.
зависит от города.
дякую