руки_Крюги• Изменено 06 марта 2024

Яка має бути зарплатня у родині щоб мати змогу придбати житло у місті?

У Києві, Львові, ЗУ
Бачу що квартири від 80к коштують
Скільки ж це треба заробляти та скільки років… Дивуюсь цінам..
Бо з арендою шаленою тяжко робити заощадження..
Кажуть що у нас середня зарплатня 15-20тис грн, але ціни на нерухомість ніби середня зарплатня це 150тис грн…
ХвостПистолетом• 06 марта 2024
Прямо сразу за 80, мы с мужем начинали с гостинки.

Затишне кубло• 06 марта 2024
Брали кредит не раз, все нормально. Зараз хочу купити за кордоном, тут ціни в рази вищі , це складніше
автор руки_Крюги • 06 марта 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Звісно не знаю де ви, але дивилась Польшу , великі міста але не Варшаву, так ціни як у нас , а стан квартир трохи кращій
Трактор Віка• 06 марта 2024
Ну наприклад: 80 тис за 5 років , це 16 тис в рік і відповідно 1,333 т. в місяць. Додаєте базові затрати вашої сім´ї і отримуєте необхідну суму заробітку)
вентиляторная• 06 марта 2024
Брала кредит на частину суми.Вихода іншого не було,все рівно за зйом платиш,а так живеш в своєму і кредит.
автор руки_Крюги • 06 марта 2024
Ответ дляХвостПистолетом
А скільки зараз коштує гостинка така? 50?
Ви у якому віці змогли заробити на неї і придбати?
автор руки_Крюги • 06 марта 2024
Ответ дляТрактор Віка
Оох, це тільки к 40 рокам щось зможу
А коли ж дітей народжувати
Бачу багато молодих матусь у своєму житлі живуть.. як же вони змогли у 20-25років стільки заробляти, щоб зібрати на квартирку перед вагітністю

Не розумію невже усі можуть по 1500$ Відкладати

Меряю от 0• 06 марта 2024
Как и во всем мире? Разве нет?
Меряю от 0• 06 марта 2024
Ответ дляруки_Крюги
Оох, це тільки к 40 рокам щось зможу
А коли ж дітей народжувати

Не все, но многие. Смысл жить в Киеве и собирать на квартиру в Киеве - если зп 20 тыс грн?
Морская свинка• 06 марта 2024
Ніяка звичайна зарплата. Я з тих, кому не можна плодити ніщету. Немає житла. Знімаємо. Усе з чоловіком з нуля. Але дітей народили. Отак і живемо
Вилами по воде• 06 марта 2024
Ответ дляруки_Крюги
Оох, це тільки к 40 рокам щось зможу
А коли ж дітей народжувати

Вони ж не сироти, комусь батьки допомогли, комусь у спадок досталась, або частину суми самі зібрали, а частину в кредит.

Або новобудова у розстрочку - у нас так водій на роботі квартиру 2-к в Києві купив, при цьому жінка в декреті була.
автор руки_Крюги • 06 марта 2024
Ответ длявентиляторная
А відсотки не дуже шалені були, чи ви на декілька місяців брали?
Скільки ж ви заробляєте, навчіть
Трактор Віка• 06 марта 2024
Ответ дляруки_Крюги
Оох, це тільки к 40 рокам щось зможу
А коли ж дітей народжувати

В кожного своя історія
Хтось може і набагато більше, комусь допомогли
Меряю от 0• 06 марта 2024
Ответ дляруки_Крюги
Не в Варшаве цены как у нас где? В Киеве?
ХвостПистолетом• 06 марта 2024
Ответ дляруки_Крюги
25 тыс сейчас, такая же, под ремонт. В 28 лет купили, собирали и 10 тыс брали кредит на работе, потому что нужно было ещё ремонт делать (не люкс).
Хропочка з гривкою• 06 марта 2024
Ответ дляруки_Крюги
Дивіться і в Україні тоді не Київ :)
Буде дешевше. Закордоном теж нерухомість недешева, багато хто тільки в кредит може купити, або взагалі не може.
автор руки_Крюги • 06 марта 2024
Ответ дляМеряю от 0
Як у нас у великих містах
Як у Львові чи Дніпрі
viter33• 06 марта 2024
Ответ дляруки_Крюги
Львів, гостинка 21 кв.м. 28-35 (середня - 30) тис.дол.в хорошому стані, з меблями, технікою
Меряю от 0• 06 марта 2024
Ответ дляруки_Крюги
Як у нас у великих містах
Як у Львові чи Дніпрі
Так покупайте в Польше. В чем ваши страдания?

автор руки_Крюги • 06 марта 2024
Ответ дляМеряю от 0
В мене не польська зарплатня.. просто порівнюю що там простіше звичайній людині придбати житло
viter33• 06 марта 2024
Ответ дляруки_Крюги
Оох, це тільки к 40 рокам щось зможу
А коли ж дітей народжувати

Батьки, спадщина, робота чоловіка з високою з/п (заробітком) по 3 000 і більше дол/міс.
автор руки_Крюги • 06 марта 2024
Ответ дляviter33
На жаль таких цін давно нема(
Меряю от 0• 06 марта 2024
Ответ дляруки_Крюги
Так езжайте в Польшу, работайте там за польскую зарплату и покупайте квартиру в польском городе. Страдания о чем?
lisa2101• 06 марта 2024
Ответ дляруки_Крюги
Оох, це тільки к 40 рокам щось зможу
А коли ж дітей народжувати

Автор, сказать честно? Ребенка родила почти в 40. Хоть и киевлянка, но жить негде было. Зарабатывали до...
автор руки_Крюги • 06 марта 2024
Ответ дляМорская свинка
А ким ви працюєте? Теж не вдається багато відкладати як тут написали по 1300$у місяць?(
viter33• 06 марта 2024
Ответ дляруки_Крюги
На жаль таких цін давно нема(
Позавчора були такі ціни nна OLX))). Львів
Але - це 21 кв.м., без балкону
Всех анонимов аноним• 06 марта 2024
Зараз подруга собі придивилась будиночок. Старенький, але в місті. Коштує 55 т. разом з двома сотками. Свою квартиру хрущ 2-кімнати планує продати за 42 т. І все це в Чернівцях.
Дама_из_рекламы• 06 марта 2024
Однушку першу купили в 25. За 30к. Але якщо б не чоловік не купили б. Його батьки, мої батьки, його заощадження, його друзі зайняли. Другу вже самі купили. Але не можна купити мені здається с зп звичайною. Треба чи ліві гроші мати чи шукати роботу на 2к мінімум. Моя тітка і дядько лікарі реанімації наприклад. Їм по 60 вже. І квартиру купили, і машину і дачу і ремонти є можливість робити і дітям допомагають нормально. Не обов´язково бути IT як бачу. Лікарі теж добре заробляють.
Морская свинка• 06 марта 2024
Ответ дляруки_Крюги
Я медсестра. Ще й мобілізації підлягаю.
автор руки_Крюги • 06 марта 2024
Ответ дляВилами по воде

Ви так вважаєте? Наврядчи у молодій сімьї є якась спадщина, бо родичі ще молоді
Я думала що більшість житло просто купує
Бо якщо у кредит ще більше треба заплатити