Забрызжу ядом• 07 марта 2024

Мука цільнозернова і кукурудзяна

Дівчата, зробила кекси - але рецепт змінила: замінила звичайну муку на цільнозернову і кукурудзяну 50/50. Бо тільки така мука була вдома. Кекси спеклись норм, але по смаку мені наче гірчать. Дійсно трохи гіркий смак, не можу по-іншому сказати.
Питання у чому: якщо ви пекли щось з такої муки (цільнозернова і кукурудзяна), чи не стикались ви з таким смаком готових виробів?
Хочу знайти причину. Інші продукти нормальні (яйця, молоко, масло) і гірчити не можуть апріорі.
Дайте свою думку. Дякую
Слоник-тоник• 07 марта 2024
Из цельнозерновой часто пеку не горчит. Вы ванилин добавляли?

автор Забрызжу ядом • 07 марта 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Нет, не добавляла (
Слоник-тоник• 07 марта 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Нет, не добавляла (
За кукурузную не знаю но цельнозерновая даёт специфический вкус)
автор Забрызжу ядом • 07 марта 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Да, согласна с вами.
А тут еще и кукурузная.
Вот это эксперимент вкусов, за неимением норм муки.

Но елки-палки, отчетливо чувствую горечь. Эх, ладно. Утро вечера мудренее. Может, утром что-то «придет»))
Птах_А• 07 марта 2024
Кукурузна не гірчить, часто з неї готую.
автор Забрызжу ядом • 07 марта 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Вы имели в виду, что ванилин может давать горечь? Если он есть в ингредиентах.
Слоник-тоник• 07 марта 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Да, если переборщить. Очень прям горчит(

автор Забрызжу ядом • 07 марта 2024
Ответ дляПтах_А
Дякую.

А теоретично, чи може така мука зіпсуватись з часом? Бо довгенько у мене стояла у закутках…)
автор Забрызжу ядом • 07 марта 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Спасибо, учту.

Но если честно считаю его спорным химозным продуктом. Не помню когда и покупала его..
Птах_А• 07 марта 2024
А Ви в кексики цукор добавляли чи цукрозамінник? Він може давати гіркоту, якщо переборщити. Я іноді стевію кладу замість цукру, то обережно додаю, щоб гіркоти не було.
Вельшановна• 07 марта 2024
Цельнозерновая и кукурузная мука вредные, если их не ферментировать. Почитайте на странице @weston_price_ в Инстаграме. Там есть рецепт кукурузного хлеба на ферментированной муке.
автор Забрызжу ядом • 07 марта 2024
Ответ дляВельшановна
Спасибо за ссылку.
Посмотрю.

Надеюсь, там не гик по питанию. Потому что я к еде прям щепетильно-щепетильно не отношусь
автор Забрызжу ядом • 07 марта 2024
Ответ дляПтах_А
Тільки цукор додавала, 100 грамів.

Так, завдяки вам згадала що стевія специфічна
автор Забрызжу ядом • 07 марта 2024
Згадала, що додавала пів чайної ложки ванільного екстракту. Невже він?
ЛисаЛилу• 07 марта 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
так, це він. Екстракту треба зовсім дрібку
автор Забрызжу ядом • 07 марта 2024
Ответ дляЛисаЛилу
Пів ч л. Як за рецептом. Раніше також додавала. Але не було гіркоти