Деловитая• 07 марта 2024

Как вам озвучивали

предложение встречаться, стать парой и пр?
Потому объясню почему спрашиваю
автор Деловитая • 07 марта 2024
Ответ дляКоплю на груди
Розслабтесь і насолоджуйтеся моментом. Все напрочуд добре, і те, що він потрудився вивчити фразу українською - ще один добрий знак. Так, звісно, звучить кострубато, ріже вухо, але для них це - нормальні звичні фрази, нічого кримінального.
І будьте з ним максимально відвертою і щирою, говоріть про свої бажання максимально чітко, а ще - показуйте, хто ви і що ви, нічого не приховуйте. І якщо ви направду хочете бути його дівчиною - твердо кажіть, так, I would like, please
Від щирого серця бажаю вам успіху в коханні
спасибо вам огромное! Да, откровенные и открытые отношения, для обоих как-то слишком активно на мой взгляд. Я пол года как рассталась с прежним парнем, он год. Но формат немного не привычный по моему украинскому опыту. Дальше видно будет

Крим мій• 07 марта 2024
Ответ дляКолгоспниця
Ніяк не озвучував, просто зустрічались.