Сарафанное радио• 07 марта 2024
Правильне харчування і сніданок
Привіт. Треба порада. Як спланувати сніданок? Для мого організму це база. Найбільший жор, це зранку. Як поїсиш, таке буде відчуття голоду цілий день. Ввечері з´їсиш парового хека і салат з капусти і норм.
А ранок то біда, не знаю,що їсти.
Сьогодні: 7 ранку. Варена плющена вівсянка у готовому вигляді до 150 грам, творог 5% до 100 грам, сметана 15% - 30 грам, пів яблука, банан. І в 10 хочу вже жерти.
До того в понеділок: наприклад, 2 шматочка цільнозернового хлібу+ ПП паштет без масла. Тримало до 12.
Перекушувати не люблю, воно мене не насичує.
Може у кого такі проблеми, що ви їсте .
Дякую
А ранок то біда, не знаю,що їсти.
Може у кого такі проблеми, що ви їсте .
Дякую
Сарафанное радио
• 07 марта 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Їжте яйця з беконом і овочами! Вівсянка не насичує...
Читала, що пластівці не насичують. А тут вівсянку більше 20 хв варила
Сарафанное радио
• 07 марта 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Чи просто додайте яйця до вівсянки..
А творог їсти?
Шкала Радощів• 07 марта 2024
Мій сьогоднішній сніданок. Люблю тунець в середину, але сьогодні так чоловік зробив. Чіабати печу сама на заквасці. Смакота.
Джонсонюк• 07 марта 2024
Толку от той овсянки. Меняйте ее на белок: мясо, яйца, рыба. И сытнее и полезнее.
Сиреневенькая• 07 марта 2024
100 г рис/гречка/ пшоно/ маракони, 100 г м´яса, 100 г клітчатки.
Вівсянка швидко переварюється і не дає ситості, сир теж переставте на вечір.
Сарафанное радио
• 07 марта 2024
Ответ дляШкала Радощів
Гарний,смакота. Але хліб зранку не будеш постійно їсти
Джонсонюк• 07 марта 2024
Ответ дляШкала Радощів
Вот идеальный завтрак. И польза и питательный.
Сиреневенькая• 07 марта 2024
Ответ дляСарафанное радио
Ок. Читали ви одне, а на собі відчуваєте інше. Чому будете вірити?
Сиреневенькая• 07 марта 2024
Ответ дляШкала Радощів
Одразу вказуйте калораж , а то автор на дієті
Сарафанное радио
• 07 марта 2024
Ответ дляДжонсонюк
Намагалася, по бжу, щоб вуглеводи були
Джонсонюк• 07 марта 2024
Ответ дляСарафанное радио
Как раз идеальное время сьеть кусок хорошего хлеба. Он и насытит получше овсянки, и за день успеете сжечь калории.
Показушница• 07 марта 2024
Яичница скремблс, бутерброд на цельнозерновом хлебе лосось, авокадо. Фрукты по сезону, кофе,чай.
Сарафанное радио
• 07 марта 2024
Ответ дляСиреневенькая
Та ніби вівсянку брала ту яка від 20 хвилин вариться
СкиниУскачи!• 07 марта 2024
Ответ дляСарафанное радио
Лише як гарнір до яєць чи рибки червоноїї...
Шкала Радощів• 07 марта 2024
Ответ дляСарафанное радио
Так, не завжди, звісно. Але я Вам скажу, що без дріжджовий хліб і з додаванням муки грубого помолу і насіння, дуже корисний. Можна ще омлет з кисломолочним сиром, наприклад і овочі, фрукти. Чи кашу з білком будь-яким, рибу слабосолену. Вуглеводи Вам і білок потрібен.
Сиреневенькая• 07 марта 2024
Ответ дляСарафанное радио
Це впливає лише на вітаміни/мінерали.
Сарафанное радио
• 07 марта 2024
Ответ дляСиреневенькая
Та бачу, що не працює. Не знаю, хліб не будеш ж постійно їсти
Шкала Радощів• 07 марта 2024
Ответ дляСиреневенькая
Та я не відмічаю, звикаю, щоб їсти не похапцем. Бо двоє малих дітей дали мені звичку їсти на ходу і шопопало.
Сарафанное радио
• 07 марта 2024
Ответ дляТа никада в жизни
я в овсянку добавляю банан и арахисовое масло. Сытно
Банан був окремо. Може масла треба. Бо в каші ніколи масла не кладу
Байрактарна• 07 марта 2024
Ответ дляСарафанное радио
Запивайте горілкою...
А шо сталося?• 07 марта 2024
Я ем яйца в разном виде и люблю слабосоленую семгу бутерброд . У меня завтрак очень плотный тогда весь день нет жора вечером , и сладкого не хочется.
Сарафанное радио
• 07 марта 2024
Ответ дляДжонсонюк
То думаєте, нормально кожен день їсти зранку хліба?
Сарафанное радио
• 07 марта 2024
Ответ дляHairDress
якщо хочете можу скинути пару варіантиів меню на місяць по сбалансованному харчуванню
Скільки коштує послуга?
Сиреневая цапля• 07 марта 2024
Автор, це закономірно, що піся такого сніданку у вас жор, в мене так само. Це вуглеводи так працюють - стрибки інсуліну і привіт голод. Я слухаю свій організм, основа раціону білок і жир. Мій сніданок - яйця з шматочком сала чи маслом, або жирненьке мʼясо. До 15 години про їжу навіть не згадаю.