Дарія-4508• 07 марта 2024

НЕ прийшли виплати за прихисток ВПО за лютий!

Може хто знає, чому від червоного хреста не прийшли виплати за прихисток ВПО? НЕ РОДИЧІ
Красота неземная• 07 марта 2024
Бо путін куйло

Забагаловка• 07 марта 2024
Тому що з більшості впо знімають виплати у березні, вашим впо треба подовжити виплати якщо вони підходять до нових вимог
Грошей у бюджеті нема, вже треба не розраховувати на ті виплати
Барабан для дорослих• 07 марта 2024
Ответ дляЗабагаловка
Автор не про це спитала.
автор Дарія-4508 • 07 марта 2024
але це ж платить червоний хрест, і виплати є впо, багатодітна сім´я
Барабан для дорослих• 07 марта 2024
Ответ дляДарія-4508
Так березень ще тільки розпочався
Забагаловка• 07 марта 2024
Ответ дляДарія-4508
І що шо багатодітна, продовжують автоматично тільки пенсіонерам з малою пенсією, інвалідам і вагітним
Барабан для дорослих• 07 марта 2024
Ответ дляЗабагаловка
Автор спитала про компенсацію комунальних послуг за прихисток ВПО за лютий. Причому тут скасування виплат самим ВПО з березня? Це різні виплати.

Забагаловка• 07 марта 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Може вони для держави вже не впо, якщо не подали на перерегістрацію, я якщо вони не впо які виплати за прихисток впо, це ж логічно
Барабан для дорослих• 07 марта 2024
Ответ дляЗабагаловка
Подавати на переєстрацію треба з березня. Причому тут виплати за лютий? Де логіка?
Забагаловка• 07 марта 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
З лютого
Барабан для дорослих• 07 марта 2024
Ответ дляЗабагаловка
З лютого
Дайте посилання, де написано що з лютого.
Забагаловка• 07 марта 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Дайте посилання, де написано що з березня
Барабан для дорослих• 07 марта 2024
Ответ дляЗабагаловка
Крім того, навіть якщо люди не будуть отримувати виплати, ВПО вони бути не перестануть.
Забагаловка• 07 марта 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Всім треба перереєстрація, може вони вже додому поїхали, для того всіх і перевіряють, а кому погодять виплати по новій постанові то отримають тільки у квітні-травні сказали в соцзахисту
Барабан для дорослих• 07 марта 2024
Ответ дляЗабагаловка
Ось скрін.
Забагаловка• 07 марта 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Ось скрін.
Це не офіційна постанова, в постанові такого нема
Барабан для дорослих• 07 марта 2024
Ответ дляЗабагаловка
Ви знущаєтесь?
Забагаловка• 07 марта 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Ви знущаєтесь?
Де тут про березень?
Барабан для дорослих• 07 марта 2024
Ответ дляЗабагаловка
Де тут про березень?
А де там про те, що з лютого треба заново реєструватися?

marina231980• 07 марта 2024
Ответ дляЗабагаловка
Подают документы для продолжения выплат ВПО, которые снимают, а не для продолжения статуса ВПО.
Крию матом страшно• 07 марта 2024
За січень не було ще, а ви про лютий питаєте
Да будет так• 07 марта 2024
Мені в цнапі сказали, що змінився спонсор, був ЧХ, а буде хтось другий. Може по цій причині