Брехушечка• 07 марта 2024
Можно ли исправить нос без ринопластики?
Есть другие способы исправить нос без хирургии?
Miss Lisi4ka• 07 марта 2024
Кардинально нет. Максимум положить туда чуточку филлера, но это очень опасная зона.
Молода і нерозважлива• 07 марта 2024
Косметологія. Але це надто високий ризик отримати страшні побочки, залишитись без носа і хірурги після косметологів за ніс не беруться.
Викликаю на дебати• 07 марта 2024
Ні
Всі способи - філери, нитки - дуже небезпечні. Сліпота, перегнивання перегородки, погіршення і тд можуть бути. І потім пластичний хірург то виправляти не візьметься
Ms. При теле• 07 марта 2024
Вколоть Дипроспан, но потом нос может провалиться как у Майкла Джексона. Его вкалывают только в уже сделанные носы в хрящи которые нежелательно нарастают
Опля Картопля• 07 марта 2024
Я робила цей масаж. Ефект є + додати деякі вправи з фейсбілдінгу.
Викликаю на дебати• 07 марта 2024
Ответ дляОпля Картопля
А як часто ви його робили і коли помітили результат?
Опля Картопля• 07 марта 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Щодня. Вже десь через тиждень помітно було.
Викликаю на дебати• 07 марта 2024
Ответ дляОпля Картопля
Дуже цікаво, дякую)