оксюморон• Изменено 08 марта 2024

Невістка не привітала мене з 8 Березня. Думала, хоч в свято зробить перший крок.

Думала, що все ж таки мене привітає, але ні… Тиша. Син у відрядженні, зателефонував мене привітав та дочку(його сестру. ) Але... Перших привітав невістку і свою тещу. Каже у них гарні відносини, я коли це чую мене аж підкидує. Він коли у відрядженні в місті, де проживають невісткині батьки,вони йому , щось смачненьке передають завжди, завжди чекають їх у гості. Напевно годять йому так, щоб дочку їхню не кинув.
Одне мене радує, що невістка зараз з дитиною у свято сама вдома сидить, а якщо б нормально себе поводила, то ми б її запросили до себе у родинне коло відсвяткувати. Але якщо не хоче спілкуватися нормально, то хай вдома сидить сама.
КокошинЭль• 08 марта 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
А может и сочиняет. В предыдущих темах среднего сына не упоминала. Или я не попадала
Син тільки сьогодні з´явився
Ранковий базар• 08 марта 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Упоминала, точно было. И что все трое - от разных мужиков, насколько я помню
Заела_пластинка• 08 марта 2024
Ответ дляРанковий базар
Автор, а почему вас удивляет, что тесть и теща любят вашего сына и всегда ему рады? Думаете, вкусности можно передавать и в гости ждать, только чтоб он их дочь не бросил? Просто хорошие отношения - это что-то нереальное в вашей системе координат?
У автора установка, что мужик должен бросить. У нее дети от разных мужчин. И все её бросали
автор оксюморон • 08 марта 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Вы написали, что Ваш сын поздравил Вашу невестку первой
Так это же его жена
А кого он должен первую поздравить?
Мене. Я ж мати.
Оце фіфа• 08 марта 2024
Ответ дляоксюморон
Як це? 8 березня.
А роботодавці приїхали за дитиною?
Ви нянька їх дитини?
Мама Карло• 08 марта 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Так это же его жена
А кого он должен первую поздравить?
Он должен был бросить жену, поругаться с тестем и тёщей и примчаться к мамке на 8 марта.
Красавица писяная• 08 марта 2024
Ответ дляоксюморон
Чому це? У нас весело завжди.
А средний сын тоже с Вами сидит или пошёл свою девушку поздравлять?
Колдунья-вещунья• 08 марта 2024
Ответ дляоксюморон
Так вона зараз сама з дитиною. Що там щасливого? Здуріти можна самій.
а ви від щастя таку дурнувату тему створили?))
Заела_пластинка• 08 марта 2024
Ответ дляРанковий базар
Вот про мужчин я запомнила😂
автор оксюморон • 08 марта 2024
Ответ дляКокошинЭль
Син тільки сьогодні з´явився
Почитайте попередні теми уважно. Я писала, що в мене троє дітей. І про середнього сина, я також писала в інших темах.
автор оксюморон • 08 марта 2024
Ответ дляОце фіфа
А роботодавці приїхали за дитиною?
Ви нянька їх дитини?
Так.
Красавица писяная• 08 марта 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Она всегда о нем пишет,когда спрашивают
Ворую вкусняшки• 08 марта 2024
Ответ дляоксюморон
Так і Ви самі з дітьми)))
Здуріти можна, правда Авторко)?
Красавица писяная• 08 марта 2024
Ответ дляКокошинЭль
А насправді така прит....шена?
К сожалению, да
КокошинЭль• 08 марта 2024
Ответ дляоксюморон
Так.
І в оцей весь кавардак вам віддають дитину маленьку?
Красавица писяная• 08 марта 2024
Ответ дляоксюморон
Мене. Я ж мати.
А она-его жена и мать его ребёнка
КокошинЭль• 08 марта 2024
Ответ дляКрасавица писяная
К сожалению, да
Ви невістка? Прийміть мої найщиріші співчуття
автор оксюморон • 08 марта 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Думала, що моя невістка набереться ума. Включе мозок і здогадається зробити перший крок до мене. Як я минулого року. Але ні.. Навіть з ЧС не витягла.
Красавица писяная• 08 марта 2024
Ответ дляМама Карло
Автор именно так и хочет, чтобы он сделал
Ранковий базар• 08 марта 2024
Ответ дляоксюморон
А огласите весь список, пожалуйста. Я ваши темы находила как-то, но вдруг пропустила что.
А еще скажите - вы писали тут темы от лица невестки? Было несколько, похожа проблематика и стиль написания, но с другой стороны баррикад, так сказать
Кусюче сонечко• 08 марта 2024
Регина, ну хоть бы в 8 марта Вы бы не выходили в эфир со своей трольной темой.
автор оксюморон • 08 марта 2024
Ответ дляКокошинЭль
А де там «кавардак?» Дочка з сином мені інколи допомагають з дитиною.
Красавица писяная• 08 марта 2024
Ответ дляКокошинЭль
Син тільки сьогодні з´явився
Сын всегда был
Оце фіфа• 08 марта 2024
Ответ дляоксюморон
Так.

І ви працювали в таке велике свято?
Такий смертний гріх тільки драїнням невісткиної квартири можна з себе змити
автор оксюморон • 08 марта 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Зі мною. Вже привітав її.
КокошинЭль• 08 марта 2024
Ответ дляРанковий базар
Про памперси та б.у. речі які вона бере у дити,яку нянчить
КокошинЭль• 08 марта 2024
Ответ дляоксюморон
Це Ваша робота
Красавица писяная• 08 марта 2024
Ответ дляКокошинЭль
Спасибо 😂
Я тоже той девушке посочуствовала бы
Кринжова баба• 08 марта 2024
Боже, як людям не впадло тролити.
Оце фіфа• 08 марта 2024
Ответ дляКрасавица писяная
К сожалению, да
Та ні, просто дуже вжилася в роль. Хай і мільйон тем трусить все по одному сюжету.