оксюморон• Изменено 08 марта 2024
Невістка не привітала мене з 8 Березня. Думала, хоч в свято зробить перший крок.
Думала, що все ж таки мене привітає, але ні… Тиша. Син у відрядженні, зателефонував мене привітав та дочку(його сестру. ) Але... Перших привітав невістку і свою тещу. Каже у них гарні відносини, я коли це чую мене аж підкидує. Він коли у відрядженні в місті, де проживають невісткині батьки,вони йому , щось смачненьке передають завжди, завжди чекають їх у гості. Напевно годять йому так, щоб дочку їхню не кинув.
Одне мене радує, що невістка зараз з дитиною у свято сама вдома сидить, а якщо б нормально себе поводила, то ми б її запросили до себе у родинне коло відсвяткувати. Але якщо не хоче спілкуватися нормально, то хай вдома сидить сама.
Кукарикуууууу• 08 марта 2024
Ответ дляРанковий базар
Упоминала, точно было. И что все трое - от разных мужиков, насколько я помню
Так, було про середнього сина.
Йому 18, працює, всю з/п автору віддає, а вона іноді з барського плеча йому частину повертає.
Всі діти дійсно від різних чоловіків, автор тричі розведена, і не спілкується ні з однією зі свекрух, бо всі погані))
А я кумедна• 08 марта 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
А может и сочиняет. В предыдущих темах среднего сына не упоминала. Или я не попадала
Упоминала
Пацака-задирака• 08 марта 2024
Ответ дляоксюморон
Так вона зараз сама з дитиною. Що там щасливого? Здуріти можна самій.
По собі судите, бо сама дурієте з дочкою?
Пацака-задирака• 08 марта 2024
Ответ дляоксюморон
Це ви з чого вирішили?
Ви навіть тут всіх дістали, що вже казати про вашу невістку.
Пацака-задирака• 08 марта 2024
Ответ дляКрасавица писяная
В смысле? 🤔
Сидите зараз в її однушці, святкуєте. Тому знаєте, що вона не вигадує
Красавица писяная• 08 марта 2024
Ответ дляПацака-задирака
А...поняла
Нет,просто читала почти все темы Автора
Бывают такие люди как Автор, к сожалению
Нет,просто читала почти все темы Автора
Пацака-задирака• 08 марта 2024
Ответ дляКрасавица писяная
А...поняла
Нет,просто читала почти все темы Автора
Бувають. З іншого боку ніхто не заважає тролити довгий час. Може людина так працює. Або навпаки відпочиває)
Ума Палата• 08 марта 2024
я считаю что поздравлять должны мужчины сын или муж, при чем тут невестка?
Красавица писяная• 08 марта 2024
Ответ дляEmm11117
Якщо ви не троль, то вам терміново потрібно до лікаря! Не зволікайте!
Автору это советуют в каждой теме
Вредняжка• 08 марта 2024
Ответ дляКокошинЭль
Роботодавці
до вас прийшли?
І це все в однокімнатні квартирі, не забуваєм))) Як же невістці, мабуть, сумно, що її не запросили в той кагал з шестимісячною дитиною.
оксюморон
• 08 марта 2024
Ответ дляКрасавица писяная
И ни с одной не знакомил ?
Ні. А навіщо? Якщо там немає нічого серьйозного.
оксюморон
• 08 марта 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
Молодець дівчинка. Розумна та послідовна. Я теж в ЧС один раз додаю людей, але назавжди.
А не думали, що життя може так повернутися, що тих кого додали в ЧС..вам потім потрібна буде допомага від цих людей…?
оксюморон
• 08 марта 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Потому что я читала,практически все темы Автора и в курсе её жизни
100%
Жирафовое варьенье• 08 марта 2024
Ответ дляоксюморон
Для мене ці люди вмерли. Тому ні, їх допомога мені не потрібна.
оксюморон
• 08 марта 2024
Ответ для_Юта_
Посуду моет как попало!!
Если вообще моет))
Ну кррасота же!
Если вообще моет))
Ну кррасота же!
Що ви постійно ципляєтесь до історії з тип посудом. Я ж їй не сказала, що «не так миє», а просто сказала, що хай краще помиє мій син, в нього краще виходить. Ви б образились на таке?
оксюморон
• 08 марта 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Плохой пример. Из этой истории вывод - оставайся такой же, а невестка всё равно прогнётся. К счастью, жена её сына не такая
Але все ж може змінитися. Я й не прошу, щоб хтось прогинатися переді мною. Але треба залишатися людиною і не грати в дитячий садок з ЧС.
оксюморон
• 08 марта 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
Кавардак, кавардпк. Однокімнатна квартира, троє дорослих людей і ще сюди дитину???? Я думала ви на території батьків доглядаєте дитину.
Коли як. Але частіше в нас. Але про який кавардак говориться, якщо навіть і в нас дитина. То в будні дні син на роботі, дочка в школі їх немає. Вихідні так. Але син і в вихідні може кудись піти по справах собі. А дочка може мені допомагати.
Жирафовое варьенье• 08 марта 2024
Ответ дляоксюморон
Ні. ви хотіли, що б прогнулася.
Ось ваши слова
’Думала, що моя невістка набереться ума. Включе мозок і здогадається зробити перший крок до мене. Як я минулого року. Але ні.. Навіть з ЧС не витягла.’
Ось ваши слова
Жирафовое варьенье• 08 марта 2024
Ответ дляоксюморон
В однокімнатну квартиру, де є ще хтось крім няні я б не віддала дитину.
оксюморон
• 08 марта 2024
Ответ дляКидаю курити
Автор,ну а Вам первой ее поздравить не судьба?
А так Вам совет, цените и любите свою невестку.
Вот сейчас расскажу Вам историю.
Родители моего мужа всю жизнь меня обесценивали,унижали и не считали родным человеком.
Ну тут пришла война.
В итоге сейчас живут у нас в доме.
Я их обслуживаю.
Купили им дом,делаем им там ремонт.
Но я их ненавижу,и жду когда они сьедут.А все почему?Да потому что ,как они ко мне относились ,так и я к ним сейчас..Их город сейчас под обстрелами и они потеряли все...
Вот сейчас расскажу Вам историю.
Ну тут пришла война.
В итоге сейчас живут у нас в доме.
Я их обслуживаю.
Купили им дом,делаем им там ремонт.
Я вже писала в одній із тем, що горда та не бачу своєї вини в сваркі з нею. Ось з такою позицією і моя невістка «як ви до мене, так і я до вас.» і це не зовсім розумно, як на мене…
оксюморон
• 08 марта 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Так, було про середнього сина.
Не спілкуюсь зі свекрухами бо, який сенс? Якщо ми розлучені?
оксюморон
• 08 марта 2024
Ответ дляПацака-задирака
Моя донька вже не грудна дитина. Мені немає, чого «дуріти.»
оксюморон
• 08 марта 2024
Ответ дляEmm11117
Чому ви так гадаєте? Аргументи в студію!
Кукарикуууууу• 08 марта 2024
Ответ дляоксюморон
Ну, ви не бачите своєї вини, вона не бачить вашого каяття і вибачень. Паритет)
Тільки от кому гірше буде від таких стосунків? Явно не невістці)
оксюморон
• 08 марта 2024
Ответ дляУма Палата
В минулому році я її вітала. Жінки також можуть один одного привітати. Нічого в цьому поганого не бачу.
оксюморон
• 08 марта 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
То це напевно я і для невістки своєї померла? Жорстоко.
оксюморон
• 08 марта 2024
Ответ дляВредняжка
Та прям таки «кагал», нормально там місця вистачає.