Изменено 08 марта в 20:38

Невістка не привітала мене з 8 Березня. Думала, хоч в свято зробить перший крок.

Думала, що все ж таки мене привітає, але ні… Тиша. Син у відрядженні, зателефонував мене привітав та дочку(його сестру. ) Але... Перших привітав невістку і свою тещу. Каже у них гарні відносини, я коли це чую мене аж підкидує. Він коли у відрядженні в місті, де проживають невісткині батьки,вони йому , щось смачненьке передають завжди, завжди чекають їх у гості. Напевно годять йому так, щоб дочку їхню не кинув.
Одне мене радує, що невістка зараз з дитиною у свято сама вдома сидить, а якщо б нормально себе поводила, то ми б її запросили до себе у родинне коло відсвяткувати. Але якщо не хоче спілкуватися нормально, то хай вдома сидить сама.
Швидкоруч 08 марта в 20:39
Не повезло вам с этой кикиморой
43 3
Щира українка 08 марта в 20:39
Невестка тоже дома сидит и счастлива, что не в вашем родинном кодле. Простите - коле.
13 94 1
тогдалия 08 марта в 20:40
А може вона і не хоче до вас на свята?
15 1
Пописанная парта 08 марта в 20:40
Баба с воза - невестка в курсе дела.
пані Солоха 08 марта в 20:40
Моя свекруха мені давно сказала що я їй не родичка, тепер я сплю спокійно
21 2
Пошаманю 08 марта в 20:40
Знову ви...не пощастило вашій невістці
заварний look 08 марта в 20:40
Ну вы тоже не весело святкуете на советчице в соплях и обидках
27 1
Tammy21 08 марта в 20:41
Дякую, авторка, я тільки що виграла 100 євро. Пишіть ще)))
20 1 1
Болтушка Му 08 марта в 20:41
Спи собі сама, коли біля тебе мене нема.....
1 4
Tammy21 08 марта в 20:41
Зараз ми ще на кількість дизлайків ставки зробимо)))
12 1
Своего не предлагать 08 марта в 20:42
Как она счастлива, что сейчас в своем семейном кругу, и не пришлось отмазываться от приглашений женщины, которая когда-то родила её мужа
17 2
Сусановна 08 марта в 20:42
Опять вы? И не надоело сочинять?
3 12
Булькаю 08 марта в 20:43
Ответ дляTammy21
Зараз ми ще на кількість дизлайків ставки зробимо)))
Ваш флуд вже обрид, ніхто з вами не сперечався в темі.
4 1 9
Пошаманю 08 марта в 20:43
Ответ дляСусановна
Опять вы? И не надоело сочинять?
На вечір походу свекруня підбухує))))
1 4
КокошинЭль 08 марта в 20:43
Ответ дляШвидкоруч
Не повезло вам с этой кикиморой
Невестке со свекровью не повезло
2 10
автор оксюморон 08 марта в 20:43
Ответ дляСвоего не предлагать
Как она счастлива, что сейчас в своем семейном кругу, и не пришлось отмазываться от приглашений женщины, которая когда-то родила её мужа
Так вона зараз сама з дитиною. Що там щасливого? Здуріти можна самій.
1 17 1
Tammy21 08 марта в 20:44
Ответ дляБулькаю
Ваш флуд вже обрид, ніхто з вами не сперечався в темі.
Ви дизлайк поставили? Бо без дизлайку я відповідати не буду.
1 1
КокошинЭль 08 марта в 20:44
Ответ дляоксюморон
Так вона зараз сама з дитиною. Що там щасливого? Здуріти можна самій.
Краше ніж з свекрухою
12 2 3
Своего не предлагать 08 марта в 20:44
Ответ дляоксюморон
Так вона зараз сама з дитиною. Що там щасливого? Здуріти можна самій.
Она в кругу своей семьи
9 2
Ранковий базар 08 марта в 20:45
Ага, в семейный круг, поздравлять свекровь, которая ее за спиной полоскает, и сестру мужа, которая ее ненавидит. Бедная невестка, не попала в такую прекрасную компанию, плачет небось сидит
8 13 1
МельничукОля 08 марта в 20:46
Ответ дляоксюморон
Так вона зараз сама з дитиною. Що там щасливого? Здуріти можна самій.
Звичайний вечір, як і у багатьох жінок. Приїде син, та відсвяткують. Подумаєте проблема. В людей більші біди. Бог милував, що я зі своєю не спілкувалася, так було потрібно. Але її не має вже.
5 1
автор оксюморон 08 марта в 20:46
Ответ дляКокошинЭль
Невестке со свекровью не повезло
Помиляєтесь, як раз.
8 1
Мне без сахара 08 марта в 20:46
Автор, ви звісно вибачте, але з такою свекрухою краще вдома наодинці з дитиною, ніж в родинному колі з вами
16 2
ТаЕщеОптимистка 08 марта в 20:47
Мені Вас щиро шкода… убогість мислення і судження про людей… ніхто Вам нічого не винен, залиште молоду сімʼю у спокої
9 2
Своего не предлагать 08 марта в 20:47
Ответ дляМне без сахара
Автор, ви звісно вибачте, але з такою свекрухою краще вдома наодинці з дитиною, ніж в родинному колі з вами
Это здесь знатный свекрухотролль
7 2
автор оксюморон 08 марта в 20:48
Ответ дляМне без сахара
Автор, ви звісно вибачте, але з такою свекрухою краще вдома наодинці з дитиною, ніж в родинному колі з вами
Це ви з чого вирішили?
8 1
Майор Медуза 08 марта в 20:48
А ви зараз не сама з дитиною?
17 1
Слухи-руки не распускаю 08 марта в 20:49
Ответ дляоксюморон
Так вона зараз сама з дитиною. Що там щасливого? Здуріти можна самій.
Не те що у Вашій компанії. Ото би вже повеселилась з усім розмахом з вами і доцюнічкою вашою
1 4
Своего не предлагать 08 марта в 20:49
Ответ дляМайор Медуза
А ви зараз не сама з дитиною?
А свекр в семейках спит после застолья?
1 1
автор оксюморон 08 марта в 20:49
Ответ длятогдалия
А може вона і не хоче до вас на свята?
Чому це? У нас весело завжди.