оксюморон• Изменено 08 марта 2024
Невістка не привітала мене з 8 Березня. Думала, хоч в свято зробить перший крок.
Думала, що все ж таки мене привітає, але ні… Тиша. Син у відрядженні, зателефонував мене привітав та дочку(його сестру. ) Але... Перших привітав невістку і свою тещу. Каже у них гарні відносини, я коли це чую мене аж підкидує. Він коли у відрядженні в місті, де проживають невісткині батьки,вони йому , щось смачненьке передають завжди, завжди чекають їх у гості. Напевно годять йому так, щоб дочку їхню не кинув.
Одне мене радує, що невістка зараз з дитиною у свято сама вдома сидить, а якщо б нормально себе поводила, то ми б її запросили до себе у родинне коло відсвяткувати. Але якщо не хоче спілкуватися нормально, то хай вдома сидить сама.
МельничукОля• 08 марта 2024
Так розкажіть нам, чому вона така погана! Запросіть її у тему, і почуємо її сторону. Ми, як адвокати будемо, чи судді присяжних, заслухаємо обидві сторони. Можливо вдасться знайти компроміс!
оксюморон
• 08 марта 2024
Ответ дляМайор Медуза
А ви зараз не сама з дитиною?
Ні, ми святкуємо, дочка, середній син, мої роботодавці. Завтра до брата свого рідного поїду в гості. Привітаю його жінку.
КокошинЭль• 08 марта 2024
Ответ дляоксюморон
Роботодавці
до вас прийшли?
Майор Медуза• 08 марта 2024
Ответ дляоксюморон
Гости за столом, а вы на советчице. Весело
МельничукОля• 08 марта 2024
Ответ дляоксюморон
Замість цього щоб святкувати, ви прийшли сюди! Отже, вам не весело.
КокошинЭль• 08 марта 2024
Ответ дляоксюморон
Так.
У них настільки убоге життя,що до няньки йдуть?
оксюморон
• 08 марта 2024
Ответ дляМайор Медуза
Та ні, ми вже будемо розходитись. Бо дитинка маленька. Їй вже скоро пора спатки.
Ранковий базар• 08 марта 2024
Автор, а почему вас удивляет, что тесть и теща любят вашего сына и всегда ему рады? Думаете, вкусности можно передавать и в гости ждать, только чтоб он их дочь не бросил? Просто хорошие отношения - это что-то нереальное в вашей системе координат?
оксюморон
• 08 марта 2024
Ответ дляКокошинЭль
Чого убоге? Ми просто в гарних відносинах з ними, як друзі.
КокошинЭль• 08 марта 2024
Ответ дляоксюморон
Вони сидять,а Ви на форумі?
КокошинЭль• 08 марта 2024
Ответ дляоксюморон
І їм більше немає до кого піти, та ми віримо
оксюморон
• 08 марта 2024
Ответ дляКокошинЭль
Ну вони прийшли забирати дитину, то ми вирішили трохи відсвяткувати.
Мама Карло• 08 марта 2024
Ответ дляоксюморон
Так вона зараз сама з дитиною. Що там щасливого? Здуріти можна самій.
Вы тоже сама с ребёнком (дочкой). И шо?
Заела_пластинка• 08 марта 2024
Она сама к вам ехать не хочет. Какой пригласили бы? Она бы вас послала, как и все предыдущие разы.
Красавица писяная• 08 марта 2024
Ответ дляШвидкоруч
Не повезло вам с этой кикиморой
Вы глубоко ошибаетесь
оксюморон
• 08 марта 2024
Ответ дляМама Карло
Вы тоже сама с ребёнком (дочкой). И шо?
У мене ще середній син є. І вони вже в мене дорослі. А у невістки маленька дитина, того я і кажу, що без допомоги одній здурітиможна.
Приму в дар• 08 марта 2024
гадаю ,що вона тільки рада що не в вашому родинному кодлі зустрічає свято
Красавица писяная• 08 марта 2024
Ответ дляСусановна
Опять вы? И не надоело сочинять?
Автор не сочиняет
Оце фіфа• 08 марта 2024
Ответ дляоксюморон
А шо за свято?
оксюморон
• 08 марта 2024
Ответ дляРанковий базар
Не вірю, що вони з сином спілкуються так гарно, просто так..
Заела_пластинка• 08 марта 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Автор не сочиняет
А может и сочиняет. В предыдущих темах среднего сына не упоминала. Или я не попадала
Красавица писяная• 08 марта 2024
Ответ дляоксюморон
Вы написали, что Ваш сын поздравил Вашу невестку первой
Так это же его жена
А кого он должен первую поздравить?
Так это же его жена
А кого он должен первую поздравить?
Ранковий базар• 08 марта 2024
Ответ дляоксюморон
Очень характеризует вас как личность
Мама Карло• 08 марта 2024
Ответ дляоксюморон
Наоборот, уложила спать и сама себе хозяйка, хочет варенье ест, хочет пряники. И никакие училки ей не указ, что и как ей делать.
КокошинЭль• 08 марта 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Автор не сочиняет
А насправді така прит....шена?
Красавица писяная• 08 марта 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Это здесь знатный свекрухотролль
Автор не Тролль