оксюморон• Изменено 08 марта 2024

Невістка не привітала мене з 8 Березня. Думала, хоч в свято зробить перший крок.

Думала, що все ж таки мене привітає, але ні… Тиша. Син у відрядженні, зателефонував мене привітав та дочку(його сестру. ) Але... Перших привітав невістку і свою тещу. Каже у них гарні відносини, я коли це чую мене аж підкидує. Він коли у відрядженні в місті, де проживають невісткині батьки,вони йому , щось смачненьке передають завжди, завжди чекають їх у гості. Напевно годять йому так, щоб дочку їхню не кинув.
Одне мене радує, що невістка зараз з дитиною у свято сама вдома сидить, а якщо б нормально себе поводила, то ми б її запросили до себе у родинне коло відсвяткувати. Але якщо не хоче спілкуватися нормально, то хай вдома сидить сама.
Красавица писяная• 08 марта 2024
Ответ дляоксюморон
Зі мною. Вже привітав її.
А Вам нравится его девушка?
Красавица писяная• 08 марта 2024
Ответ дляКринжова баба
Боже, як людям не впадло тролити.
Автор, не Тролль
автор оксюморон • 08 марта 2024
Ответ дляКрасавица писяная
А Вам нравится его девушка?
Він нас не знайомив ще. Але він у мене хлопець молодий. Дівчат міняє часто)
Колдунья-вещунья• 08 марта 2024
Ответ дляоксюморон
Думала, що моя невістка набереться ума. Включе мозок і здогадається зробити перший крок до мене. Як я минулого року. Але ні.. Навіть з ЧС не витягла.
я вас не знаю, але вже розумію вашу невістку))
Ви завжди такою були?
Кусюче сонечко• 08 марта 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Автор, не Тролль
Троль, с двух аккаунтов.
Кусюче сонечко• 08 марта 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Автор, не Тролль
Автор, это Вы со своего второго аккаунта ’Антонина Игнатовна’ здесь пишите ?
Жирафовое варьенье• 08 марта 2024
Ответ дляоксюморон
Так вона зараз сама з дитиною. Що там щасливого? Здуріти можна самій.
Ви не уявляєте, як добре з дитиною самій))
Сусановна• 08 марта 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Автор не сочиняет
сочиняет. тролит для раскачки форума
Своего не предлагать• 08 марта 2024
Ответ дляоксюморон
Какая она умничка
Красавица писяная• 08 марта 2024
Ответ дляоксюморон
И ни с одной не знакомил ?
Меня не звали• 08 марта 2024
Нафік ви їй потрібні зі своїм гадючим гніздом? Вона б не приїхала навіть якби ви покликали.
Ну хіба що ви гарно в ніжки їй вклонитеся.
Жирафовое варьенье• 08 марта 2024
Ответ дляоксюморон
Не вірю, що вони з сином спілкуються так гарно, просто так..
Мої батьки люблять мого чоловіка наче сина вже більше 25 років. І він їх називає мамо-тато.
Тому по собі не міряйте.
Кусюче сонечко• 08 марта 2024
Ответ дляСусановна
сочиняет. тролит для раскачки форума
Это автор со второго аккаунта пишет.
Красавица писяная• 08 марта 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Нет,это я пишу:фанатка Автора
_Юта_• 08 марта 2024
Ответ дляМама Карло
Наоборот, уложила спать и сама себе хозяйка, хочет варенье ест, хочет пряники. И никакие училки ей не указ, что и как ей делать.
Посуду моет как попало!!
Если вообще моет))
Ну кррасота же!
Жирафовое варьенье• 08 марта 2024
Ответ дляКокошинЭль
Син тільки сьогодні з´явився
Не правда, середній син був з першої серії)))
Красавица писяная• 08 марта 2024
Ответ дляСусановна
сочиняет. тролит для раскачки форума
Вы,наверное, новичок?
Жирафовое варьенье• 08 марта 2024
Ответ дляоксюморон
Мене. Я ж мати.
Ваша черга третя після дружини та тещі. Була б нормальна мати, то були б на другому місці, після дружини. А так навіть теща краща))
Кидаю курити• 08 марта 2024
Автор,ну а Вам первой ее поздравить не судьба?
А так Вам совет, цените и любите свою невестку.
Вот сейчас расскажу Вам историю.
Родители моего мужа всю жизнь меня обесценивали,унижали и не считали родным человеком.
Ну тут пришла война.
В итоге сейчас живут у нас в доме.
Я их обслуживаю.
Купили им дом,делаем им там ремонт.
Но я их ненавижу,и жду когда они сьедут.А все почему?Да потому что ,как они ко мне относились ,так и я к ним сейчас..Их город сейчас под обстрелами и они потеряли все...
Жирафовое варьенье• 08 марта 2024
Ответ дляоксюморон
Молодець дівчинка. Розумна та послідовна. Я теж в ЧС один раз додаю людей, але назавжди.
Своего не предлагать• 08 марта 2024
Ответ дляКидаю курити
Вот сейчас расскажу Вам историю.
Ну тут пришла война.
В итоге сейчас живут у нас в доме.
Я их обслуживаю.
Купили им дом,делаем им там ремонт.
Плохой пример. Из этой истории вывод - оставайся такой же, а невестка всё равно прогнётся. К счастью, жена её сына не такая
Яжемать Мне можно• 08 марта 2024
Ответ дляоксюморон
В его интересах этого и дальше не делать.
Жирафовое варьенье• 08 марта 2024
Ответ дляоксюморон
А де там «кавардак?» Дочка з сином мені інколи допомагають з дитиною.
Кавардак, кавардпк. Однокімнатна квартира, троє дорослих людей і ще сюди дитину???? Я думала ви на території батьків доглядаєте дитину.
Кринжова баба• 08 марта 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Автор, не Тролль
Як ви це визначили?
Красавица писяная• 08 марта 2024
Ответ дляКринжова баба
Як ви це визначили?
Потому что я читала,практически все темы Автора и в курсе её жизни
Сусановна• 08 марта 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Вы,наверное, новичок?
С 2012 года тут
Красавица писяная• 08 марта 2024
Ответ дляСусановна
С 2012 года тут
Я имела ввиду, что предыдущих тем Автора не читали?
Сусановна• 08 марта 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Читала . С первого же поста понятно что троль.
Жертва интернета• 08 марта 2024
Ответ дляПошаманю
Знову ви...не пощастило вашій невістці
Я уже сбилась со счета сколько детей у этого автора.
Одна шапочку не носит, другая закатывает истерики по поводу купленного ей платья, третья не хочет работать в 16 лет и содержать мамку...
Может пора перестать пенять на зеркало 🤣🤣🤣
Красавица писяная• 08 марта 2024
Ответ дляСусановна
Аргументируйте,плиз