Вельшановна• 08 марта 2024

А ви вірите в магію? В те, що можна щось «поробити»?

Заздалегідь напишу, що я нікому там не збираюсь пороблювати, та й я і не вмію і людей які можуть не знаю. Мені просто цікаво. Я вважаю що молитва до Бога - тільки це має місце бути. Але багато людей кажуть що магія існує . Навіть мусульмани які дуже моляться теж вірять в чорну магію… то виходить кожному хто перейшов дорогу можна щось поробити чи як?
Скромняшка• 08 марта 2024
Верю только в себя. Я атеист

Нервогенератор• 08 марта 2024
Існує.
автор Вельшановна • 08 марта 2024
Ответ дляСкромняшка
Верю только в себя. Я атеист
А чому ви стали атеїстом, вибачте? Просто нікого зі знайомих таких не маю аби запитати. Що вас на це підштовхнуло? До кого йдете брати чи то сили чи то надію ?
Лгин• 08 марта 2024
Не вірю. Якби ж все було так просто. Скільком людям вже ’поробили’ б..
Ms. Искренность• 08 марта 2024
Ні, я вірю в Бога
Бойова• 08 марта 2024
Ітсизм
Скромняшка• 08 марта 2024
Ответ дляВельшановна
Всмысле стала? Я всегда была атеистом. И на вопрос я уже ответила. Дублирую и разжевываю: верю и надеюсь только на себя и свои силы. Считаю полным бредом, молиться на кого-то эфимерного и надеяться, что кто-то там сверху поможет. Теперь ясно?
Жінка з перцем• 08 марта 2024
Существует.но проблема в вас,почему вы это цепляете
Баба Йога• 08 марта 2024
Ще як вірю

Домашка• 08 марта 2024
Ответ дляMs. Искренность
Ні, я вірю в Бога
А в магію чому ні?
Яка різниця між ними?
Ms. Искренность• 08 марта 2024
Ответ дляДомашка
А в магію чому ні?
Яка різниця між ними?
Бог не признает магию
Угги_в_горошек• 08 марта 2024
Да
Домашка• 08 марта 2024
Ответ дляMs. Искренность
Бог не признает магию
А як це маг не признає магію?
Seehund• 08 марта 2024
Не верю, считаю это выдумки необразованных людей. Подумайте сами, если бы такое что-то было половину людей бы переубивали магически из-за денег.
КошкинДом• 08 марта 2024
Ответ дляВельшановна
Вот, кстати, я тоже недавно удивились. Заговорили с подругой о её проблемах, и она про бога так искренне говорила, я у неё переспросила, верит ли она, что он существует. Сказала, что да, на самом деле верит в Бога. Я удивилась, думала что таких единицы
Ms. Искренность• 08 марта 2024
Ответ дляДомашка
А як це маг не признає магію?
Це ваша думка і вам з нею бути.
Домашка• 08 марта 2024
Ответ дляMs. Искренность
Це ваша думка і вам з нею бути.
А створеня світу то не мая?
КошкинДом• 08 марта 2024
Ответ дляSeehund
Вот хз, что там точно есть, за свою жизнь мы этого не узнаем. Но мне кажется, что какая-то движуха с энергиями точно есть
Ms. Искренность• 08 марта 2024
Ответ дляКошкинДом
Вам здається, що таких мало. В мене купа знайомих і родичів і співробітників і всіх, віруючі.

Ms. Искренность• 08 марта 2024
Ответ дляДомашка
А створеня світу то не мая?
Бог створив землю, а Мая наступає після апреля
КошкинДом• 08 марта 2024
Ответ дляMs. Искренность
Возможно, я просто прям опрос не делала. Но была очень удивлена, что кто-то искренне верит в существование бога
Ms. Искренность• 08 марта 2024
Ответ дляКошкинДом
Купа, всі. Наоборот я думаю якщо скажешь що атеіст, будуть обходити десятою дорогою. 95 % відсотків віруючи
Міс Всесвіт• 08 марта 2024
нет
Домашка• 08 марта 2024
Ответ дляMs. Искренность
Корочи ви йде за стадом/пастухом

Маг/творець забороняє магію стаду...хоча стадо він створив по своїй подобі...
Забагаловка• 08 марта 2024
Верю что это может работать на язычников и неверующих. Все маги и атеисты пойдут в ад.
Домашка• 08 марта 2024
Ответ дляЗабагаловка
А екзорцисти куди підуть?

А мусульмани, будисти...та іші куди?
Забагаловка• 08 марта 2024
Ответ дляДомашка
А екзорцисти куди підуть?

А мусульмани, будисти...та іші куди?
Экзорцисты это которые бесов изгоняют, они христиане. Будисты - язычники. Мусульмане - еретики, думаю с ними Бог отдельно будет разбираться.
Ms. Искренность• 08 марта 2024
Ответ дляДомашка
Корочи ви йде за стадом/пастухом

Ваше право, але не моліться перед смертю і не просіть
Советчица Года• 08 марта 2024
А вірю в енергію, яка може впливати на людей. Але так само вірю в те, що людина може себе енергетично захистити. І тільки коли вона ослабне морально або фізично, на неї може вплинути погана енергія, що їй направляють.
Домашка• 08 марта 2024
Ответ дляЗабагаловка
А екзорцизм то не магія?
Чи маг з ліцензією від бога/церкви то добре!
А маг без ліцензії то слуга дявола?

Але в магію ви не вірити бо її не існує...!?