Кондуктор троллейбуса• 08 марта 2024

Что вы с собой сделали, о чем потом долго жалели или жалеете?

типа каре, татуаж бровей
Птица секретарь• 09 марта 2024
Ответ длязахідний_діалект
Поголила ноги від сих до сих в підлітковому віці 🤦🏻‍♀️, це якась кара за мої гріхи на все життя 😂, ходжу на шугаринг вже років 10, і кожного разу матюкаюсь, де мій мозок був, коли я ту бритву в руки взяла.
Оце незрозуміло, поголили Ви і шо? Що такого страшного можна наробити бритвою.

Леплю из пластилина• 09 марта 2024
Ответ длязахідний_діалект
Сестра!!!!
Птица секретарь• 09 марта 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Я темно русая. На ногах в юности были полторы едва заметные волосины. Но я вслед за подружкой (яркой брюнеткой с черными жесткими волосами) побрила ноги. С тех пор так и брею (с 15 лет до 49 лет). Теперь у меня тоже черные и жесткие(((
Я багато разів голила і волосся таке саме як в юності, рідке і тонке.
Леплю из пластилина• 09 марта 2024
Ответ дляПтица секретарь
Ну вот так бывает, не всем везет))
Птица секретарь• 09 марта 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Ну вот так бывает, не всем везет))
Я думаю, це не від гоління у Вас. Може, гормональний баланс змінився.
західний_діалект• 09 марта 2024
Ответ дляПтица секретарь
Оце я так думала, але в мене дуже темне, густе, і «тверде» волосся на ногах, ну можна ж було зупинитися на колінах, ні треба ж мені було все прибрати 🤦🏻‍♀️, це був просто жах якийсь- два дні і вже їжак чорний, ще й подразненням вище колін. Як почала ходити на шугаринг, то набагато легше стало, тільки влітку ті два тижні, коли вони відростають ходжу в довгих спідницях, платтях. З плюсів - в мене дуже багато спідниць і сарафанів, платтів 😂
Налитое яблочко• 09 марта 2024
Ответ дляСиджу тихенько
Раскормила(
Ч т о
Птица секретарь• 09 марта 2024
Ответ длязахідний_діалект
Їжак так, це у мене інтимне гоління таке було. Перші кілька днів відчуття ніби сів на їжака
Налитое яблочко• 09 марта 2024
Ответ дляАльдебаран
Пофарбувати волосся в чорний колір. Я світло руса і волося густе, доротне. Тоді мода така була, подруга шатенка пофарбувалась і я за нею,ще дуже давно, але досі згадую як той жах відрощювала🤦‍♀️
ВидрощЮвала

Санта Барбара• 09 марта 2024
Брови зробила. Йде вже 6-й рік, як матюкаюся і щоранку поверху кращу олівцем
Птица секретарь• 09 марта 2024
Ответ дляСанта Барбара
А що робили? Татуаж? Невдало пощипали?
Санта Барбара• 09 марта 2024
Ответ дляПтица секретарь
А що робили? Татуаж? Невдало пощипали?
Пудрова хрень ця модна. Не щипала ніколи, бо в мене там 3 волосини було завжди
Скажений гудзик• 09 марта 2024
Челка
Elena-eedc• 09 марта 2024
Ответ дляСанта Барбара
Розовые. У подруги стали розовыми. Ну вы не перживайте, перчиком каким-нибудь смазывайте (типо Жидкость для волос, три копейки в аптеках). Может рассосется краска немного.
Мальчижка• 09 марта 2024
Ответ дляКашпо
Протирала прищі саліциловою кислотою, тепер уся спина у шрамах
Спина в шрамах точно не от салицилки.
Это у вас такой тип акне, к сожалению.
Санта Барбара• 09 марта 2024
Ответ дляElena-eedc
Ні, в мене стали світлі, сірі. Мені форма не подобалась зразу, про колір взагалі мовчу 😂
Флюорография гуся• 09 марта 2024
Тату на животі ,добре,хоч маленька.
От навіщо....
Все інше відросло/зажіло/змилося))
Elena-eedc• 09 марта 2024
Ответ дляСанта Барбара
Моя знакомая в Украине ездила на курсы тату (800 баксов), я собралась к ней и тут приехала подруга из Италии, которая тоже такие курсы закончила, показывала, как они на шариках воздушных тату делают... Злякалась я трошки. В общем, с тех пор я натурал и доверяю своему карандашу)))))))))))))))))))
Залізна тьотя• 09 марта 2024
Ответ дляСанта Барбара
Я лазером виводила, то ппц звичайно процедура але звели в 0

И.О. человека• 09 марта 2024
Ответ дляЗаведУющая
Негуманное выщипывание бровей, челка, ковыряние прыщей...
У вас окр. Это болезнь, лечить надо, а не жалеть.
И.О. человека• 09 марта 2024
Ответ длязахідний_діалект
Так а в чем проблема? Вы хотите с зарослями ходить?
И.О. человека• 09 марта 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Даже если б вы не побрили, они бы были точь в точь как сейчас
Санта Барбара• 09 марта 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
А шрамів нема ніяких? Бо чула, що іноді залишаються
Санта Барбара• 09 марта 2024
Ответ дляИ.О. человека
Вона мабуть вірить, що якщо б не брила, то і не росло би 😂
західний_діалект• 09 марта 2024
Ответ дляИ.О. человека
А проблема в тому, що волосся вище коліна можна було не брити, воно було ледь помітне, а після того як побрила вже все
Залізна тьотя• 09 марта 2024
Ответ дляСанта Барбара
Ні, без шрамів, але виводили дуууже довго, в мене там фарби прям щедро набили, робила ще до появи пудрових) шрами можуть хіба якщо прям одразу на максимальній потужності лазер (бачила такі фото, що аж до мʼяса випалюють), мені робили на невеликій потужності, але багато процедур. Але! Вигляд покращився вже після першої, в мене теж пішло в сірий, то після одного сеансу воно стало як холодний беж, бо синій пігмент вийшов перший. Але робити краще з мого досвіду в дівчат які і роблять татуаж, на їх лазері, бо пробувала раз в салоні епіляціі, то ефекту було нуль
західний_діалект• 09 марта 2024
Ответ дляСанта Барбара
Повірте, той ефект, якого я досягла з бриттям вище коліна був набагато страшніше, ніж аби вони просто росли ледь помітні - те постійне подразнення і ранки - то зовсім не смішно, скоріш відразливо. До колін - все ідеально, вище - жах суцільній.
Хи хи, ну ну• 09 марта 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Челка
И у меня челка. Три дня назад постригла.
С одной стороны, моложе выгляжу, лоб закрыла. А с другой стороны, ни накрутить теперь, ни хвоста прежнего нет, похудел. Да и подобрать все время хочется.
Электричка• 09 марта 2024
Сестра подруги на нас тренировалась и сделала мне татуаж бровей и стрелки. Брови к счастью сошли, а стрелки так и остались( Но они типа меж ресничка и не до конца глаза. Боюсь выводить на веках. Сделала пласт операцию, комплекс так и не ушел, результат не радует.
Звезда в шоке• 09 марта 2024
Ответ дляВ кого тако було
Набрала 10 кг веса за 2 года. Дура( сейчас скидывать тяжело
А я 15