Хома з пастою• 09 марта 2024
Симпатична зовнішність у хлопця?
Це плюс чи мінус в дорослому житті? Якщо він милий , симпатичний, всім подобається
Результат:
вже голосів:
48 (70.59%)
Плюс
12 (17.65%)
Зовнішність не важлива
5 (7.35%)
Результати
3 (4.41%)
Мінус
Лепешечка• 09 марта 2024
Был у меня один высокий, красивый, но оказался мамина радость ...так что с лица воду не пить..
Мишка-шалунишка• 09 марта 2024
Всім подобається це як? Всім дівчатам? Чи всім людям, які вважають його приємним в спілкуванні? Якщо перше, то однозначно мінус. Але з другого боку, якщо у вас занижена самооцінка, то поряд з ним ви можете її підняти
Хома з пастою
• 09 марта 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Людям подобається ,дівчата теж змалечку малюнки дарували , до іншого ще не доріс , але починаю помічати , що користується своєю зовнішністю .
Мишка-шалунишка• 09 марта 2024
Ответ дляХома з пастою
Якщо це ваш син, то це взагалі якісь надумані проблеми. Все йде як має бути, ви все в одно нічого вже не зміните. Причому якщо він такий умовно скажем в 12 років, то це не означає, що все так і буде в 20 чи 30
НеВРотик• 09 марта 2024
Ответ дляХома з пастою
Це Ваш син? Ви,як мама, можете бути не об´єктивною. Плюс,я так зрозуміла,він ще дитина. Все може змінитися.
Гарнюнька• 09 марта 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Если красивый и нравится девушкам/женщинам, то почему однозначно минус?
Гарнюнька• 09 марта 2024
Ответ дляХома з пастою
А, Вы про ребенка) не переживайте, обычно милые мальчики в детстве когда выростают становятся средние или ниже среднего по внешности. Замечено неоднократно)
Заикальница• 09 марта 2024
Не у всіх красавчиків гарна вдача буває, однією красоти мало для повноцінного життя .
Приму в дар• 09 марта 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Всім не може подобатися