Вкуси мене• 09 марта 2024

Кто прошел идентификацию пенсионера ВПО?

Поделитесь пожалуйста опытом, кто пришел идентификацию пенсионера ВПО, те которые в оккупации до 22 года? Каким способом идентификации пользовались ? Прошло ?
Такое ощущение, что как ни крути пенсии лишат …
бювет_в_обед• 09 марта 2024
Вы на оккуп с 14?

Чудо Ф_ф КеДаХ• 09 марта 2024
Пенсіонер не може бути одночасно і впо і в окупації.
Ви визначиться , що вам треба.
Nataliia• 09 марта 2024
Вы пенсионер на окуп. Пенсию и тут получали и там? Раньше видимо приезжали и проходили, а сейчас нет возможности ?
Оченьценная• 09 марта 2024
ВПО - це внутрішньо переміщена особа.
Якщо ваши пенсіонери не виїжджали, то вони які вони ВПО?

Мої батьки попали в окупацію в 2022 році. Через пів року змогли виїхати. Зараз знімаємо їм житло в Білій Церкві на Київщині.
Підійшли в банк. Підтвердили особи за пів години.
Nataliia• 09 марта 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ви визначиться , що вам треба.
Скорее всего это человек тут ВПО оформил ,а в оккупации жил , сюда приезжали раз в 3 месяца зачекиница
бювет_в_обед• 09 марта 2024
Ответ дляОченьценная
ВПО - це внутрішньо переміщена особа.

А что пенсия перестала приходить?
Nataliia• 09 марта 2024
Ответ длябювет_в_обед
А что пенсия перестала приходить?
Да были же темы недавно, что тем кто на окуп тер Украина перестала пенсию платить , пока человек не подтвердит, что он жив, для этого нужно прийти или в банк или в пенсионный

Оченьценная• 09 марта 2024
Ответ длябювет_в_обед
А что пенсия перестала приходить?
Ні, надійшов лист на електрону адресу (я вказувала свою) пройти ідентифікацію протягом 60 днів.
Сказала батькам, думала приїду їх навіщати - сходимо до банку. Але вони в мене молодці - пішли самі і все вирішили.
Батькам 82 і 83 роки.
автор Вкуси мене • 09 марта 2024
Кто проходил видеоконференцию ?
Кубик Рубика• 09 марта 2024
Ідентифікація через відеоконференцію. Заява подається онлайн на сайті (подивиться самі в інтернеті де все, це легко шукається). Потрібно буде вказати електронну адресу і месенджер, по якому буде відеозв´язок. На пошту надійде лист через 5-10 днів з точною датою і часом, підготувати документи (в листі впадуть які, і це по можливості, жива людина буде ставити запитання). На один номер телефону можна декілька людей, місцеві в цьому можуть допомогти, є навіть такі послуги за оплату.
Можете ви самі знайти людину з номером (якщо свого нема), домовитись, оформити заявку, і батькам видати дату, час, сказати, що потрібно і щоб вони були вчасно на зв´язку.
Кубик Рубика• 09 марта 2024
І номер телефона, звісно, вказати (вибачте, пишу сумбурно)
автор Вкуси мене • 09 марта 2024
Ответ дляКубик Рубика
Спасибо ю. У вас получилось пройти так?
Кубик Рубика• 09 марта 2024
Ответ дляВкуси мене
Спасибо ю. У вас получилось пройти так?
У батьків. І багато їх знайомих пройшло. Комусь відповідь про час зв´язку приходила через пару днів, батьки десять днів чекали.
Вказували телеграм, виявилось з ним бувають якісь недоліки, але іншого варіанту нема(
У мами все ок одразу. З батьком якісь технічні збої, спеціаліст не виходив на зв´язок, писали на електроніку (в листі буде вказано), перепризначали дату, знов не виходили, переподавали заяву, чекаю на черговий лист з датою.
автор Вкуси мене • 09 марта 2024
Ответ дляКубик Рубика
Можно вам написать в личку ? Есть пару вопросов ..
Бджолина королева• 09 марта 2024
Ответ дляВкуси мене
Проходили,все нормально.Есть список вопросов которые задают.Нужно показать документы
автор Вкуси мене • 09 марта 2024
Ответ дляБджолина королева
Можно написать вам в личку или напишите пож мне, есть пару вопросов - нужен ваш опыт)
мандрыкина• 09 марта 2024
Ответ дляВкуси мене
Что Вы хотите узнать?
мама Ярика• 09 марта 2024
Ответ дляВкуси мене
Якщо ще актуально - пишіть)
Ольга-f5e3• 09 марта 2024
Ответ дляКубик Рубика
Номер телефона только украинского оператора должен быть?

Кубик Рубика• 09 марта 2024
Ответ дляОльга-f5e3
Так, і електроніка теж без усіляких мейлру
автор Вкуси мене • 09 марта 2024
Ответ длямама Ярика
Якщо ще актуально - пишіть)
Написала вам