Красота неземная• 09 марта 2024

Каким мылом вы дома пользуетесь?

Результат:
вже голосів: 120
71 (59.17%) жидким
49 (40.83%) твердым
raven_i• 09 марта 2024
Ответ дляА вот недавно
Думаю, навіть тим, хто не має ніяких реакцій, Ваш коментар буде цінним, щоб зробити висновок, що не таке рідке мило вже і безпечне. Дякую)
Дякую і Вам. Дійсно, люди не задумуються про шкоду, а дерматити й алергії зараз у багатьох дітей і не тільки.
Була здивована, що більшість в опитуванні за рідке мило. Я і до дерматолога розуміла, що це гірше, ніж просто мило, лише не усвідомлювала наскільки.
dulenok• 09 марта 2024
Голубым и зелёным...