ОбережнаЯ• 10 марта 2024
Спрей норівент для носа
В доньки після вірусу зовсім не дихає ніс.
Ну зовсім. Лікар призначила норівент і флікс наніч.
Хто користувався тим норівент , допоміг, бо перший раз чую про нього
Фоточки нема• 10 марта 2024
Я приймала при вазоматорному риніті Нарівент, він тільки від набряку, а не лікує запалення. Без привикання як наприклад нафтизин.
Цибулька зла• 10 марта 2024
Тоже капали при вазомоторном рините,не понравился- пока брызгали пока и шла зелень. Перешли на другие препараты
Я не лікар, але ж це два протинабрякових препарата, причому Флікс точно гормональний, та й Нарівент ніби теж?
Нарівент маємо, не дуже підійшов і не використовуємо. Флікс показав себе гарно, його за інструкцією 1 р на день впорскувати, й краще вдень,в один і той же час приблизно.
Я б на ніч краще додала промивання+судинозвужувальний, щоб дитина дихала. Дуже непоганий і неагресивний Ринофлуміцил, однак краще порадитись з лікарем.