Молчунья• 10 марта 2024
Трусики Вікторія сікретс
Як вам вони?
Я купляла труси у вайкики попрала,і з першої носки вже почали нитки лізти,така собі якісь..
Хочеться щось більш менш краще купляти тепер ,може порадьте ТМ якісь якісні ,на базарі за 50 гривень теж не дуже хочеться купувати таке
Молчунья
• 10 марта 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Ношу вайкики уже 10 лет, но у меня с дорогой коллекции
Якісь там однакова
сама себе прекрасная• 10 марта 2024
ВС як ВС...
Якість середня.
Це для нас вони дорогі, а в США година роботи = комплект з ВС. Тобто купив недорого, ще й з купоном та знижкою, відносив пару місяців, тай викинув. Якість як раз на ті декілька місяців, роками носити не вийде)
Хоча купальники в них норм, на 2-3 сезони вистачає.
Якість середня.
Молчунья
• 10 марта 2024
Ответ длясама себе прекрасная
ВС як ВС...
Якість середня.
Я носила їх трусики із 21 року до 23 року
Якісь була норм
Молчунья
• 10 марта 2024
Ответ длясама себе прекрасная
ВС як ВС...
Якість середня.
Тим паче в них є і трусики по майже 2000 тисячі гривень,не так вже й дешево...
сама себе прекрасная• 10 марта 2024
Ответ дляМолчунья
Якісь була норм
Ну так навіщо тоді питаєтесь, якщо вже самі вирішили, що вони суперкласні і якісні?))
Молчунья
• 10 марта 2024
Ответ длясама себе прекрасная
ВС як ВС...
Якість середня.
Їх не шиють в США,це бренд звідти,а робоча сила в інших місцях
сама себе прекрасная• 10 марта 2024
Ответ дляМолчунья
А де я писала, що їх шиють в США?))
Молчунья
• 10 марта 2024
Ответ длясама себе прекрасная
А де я писала, що їх шиють в США?))
’Це для нас вони дорогі, а в США година роботи = комплект з ВС.’
сама себе прекрасная• 10 марта 2024
Ответ дляМолчунья
В США оплата погодинна, тобто пропрацював годину, заробив 30 доларів - купив комплект з ВС, а не як в нас.
Молчунья
• 10 марта 2024
Ответ длясама себе прекрасная
Таке відчуття ,що тут всі мільйонери,фукають на сікретс,у вас якої фірми труселЯ цікаво?
Ксерокопия ночи• 10 марта 2024
Ответ длясама себе прекрасная
ВС як ВС...
Якість середня.
Середня зарплата в США на початку 2023 року дорівнювала $28,26 на годину.
А мінімальна 8 долларі, це ті ж продавці, приьиральники і т.д.
От цікаво, який комплект ВС можна купити від 8 до 28 доларів??
сама себе прекрасная• 10 марта 2024
Ответ дляМолчунья
Різні, ВС в тому числі, тому можу писати об´єктивно.
Чи ви думали, що я пишу про то, чого сама не носила? Не маю такої звички, брехати.
Г@Л@В@ломка• 10 марта 2024
Якість у ВС не дуже. Некст або МС носяться значно краще. Це якщо бавовняні. Я лише такі ношу.
сама себе прекрасная• 10 марта 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
8 доларів вже навіть нелегалам кешем не платять.
В тому ж Макдоналдсі, куди ніхто йти не хоче, бо мало платять, мінімалка 12 баксів+тіпси, тож до 15 мають.
В магазинах теж мінімалка від 14.
Але я писала не про оплату, що нелегали кешем отримують, а про більш-менш нормальну.
За всі штати не скажу, може, в дуже депресивних десь і є 8, але в середньому все так, як я написала.
В магазинах теж мінімалка від 14.
Сижуревувшоке• 10 марта 2024
Если со стразами, то возьмите на али. У меня есть и оригинал и с али, нет разницы
Чудовий каламбур• 10 марта 2024
Ответ дляжижифреймут
Предпочитаю M&S
повелась раз на эти хвальбы, вот сейчас сижу в них-облезлые, кружева по ниткам ушло, вид как после десяти лет. жадина, поэтому оставила для дома. но как была фанаткой вики так и осталась. эта любовь на всегда, как и качество. пинк ни разу не брала, а сама вика класс. еще люблю трусики интимисси, бюсты у них отстой, а трусики суперовые, но на выход, когда вику можно и дома, в пир, удобны, экологичны
Natal_ka91• 10 марта 2024
Вигідно брати коли є акція, там досить дешево виходить. Особисто моя білизна VS навіть через довший період часу не втрачає зовнішнього вигляду.
Молчунья
• 10 марта 2024
Ответ дляСижуревувшоке
Має бути різниця, принаймні написі
Сижуревувшоке• 10 марта 2024
Ответ дляМолчунья
Так це одні і ті самі?
Нажаль на оригіналах я відрізала ці етикетки.
Молчунья
• 10 марта 2024
Ответ дляСижуревувшоке
В мене ось така етикетка , мабуть це оригінальний
жижифреймут• 10 марта 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Они разного качества бывают у одной фирмы. Я не буду доказывать, что они вечны, просто, когда утром открываю ящик с бельем, рука сама тянется к Спенсеру. Некоторые модели Вики тоже полюбляю.