ОйЙой• 10 марта 2024
Війна. Жінки, це стосується вас.
Ти чуєш жінко?Ти щаслива? з тобою поруч чоловік.
Ви завжди поруч, ти важлива, і це мабуть вже навік.
Ти маєш діток , дім чудовий, чудову лагідну сімʼю, та ось в Країну прийшло горе, а ти кричиш не відпущу, не відпущу туди де гинуть, не відпущу мою любов, хай інші захищають Україну а я по обіч постою. Ти знаєш жінко, помолись, я мала теж родину, мій чоловік два роки там, захищає Україну, моя дитина хоче тата, хоче повную сімʼю, а я як привид поміж хаток блукаю наче на краю.
Ти подивися , жінко, що буде далі , розкажи?
Чи може тобі краще буде жити? Коли рабами будуть на землі?
Як ти в очі будиш дивитися матерям та жінкам, яких хлопці гідно загинули захищаючи Україну, рідні землі,? А ти захищала свого недомужика який просидів під спідницею і ти верещала що не відпущу. Завдяки героям нашим ти живеш, ти дихаєш та дихає твоє в штанах що поруч лежить, та твої діти. А наші хлопці в окопах з ранку до вечора , їх за два роки немає кому змінити, бо ви спите в теплих ліжках та вам все одно… Отямтеся жінки, що ви робите? Давайте йти до кінця. Давайте згуртуємося та допоможемо нашим хлопцям. Просто подумайте за своїх дітей.
magic wand• 11 марта 2024
Ответ дляforumchanka
Так ее муж на своей земле,а не на бурятской.
что сейчас Вас сдерживает пойти наводчицей дронов на фронт? Вы вчера собирались. 2 года по рашен сайтам шныряете и сюда всякую хроень тягаете.
Матрешка
ultragringo• 11 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
Але ж після війни повернетися???? Так???? Цікаво просто…. Потім що ви будете казати в дивитися в очі тім що воювали, а тим паче інвалідам
А чтоб стыдно не было надо тоже инвалидом стать?Либо умереть?У меня брат инвалид,психиатрия,дали повестку на улице.Теперь переживаю как бы годным не признали.У него шизофрения,лекарства слабо помогают.Вы хотите чтобы все пошли на фронт,но просто представьте что это будет.
forumchanka• 11 марта 2024
Ответ дляVA 11
Ещё раз пишу, для тех, кто не опохмелился, мне глубоко наплевать, сколько сдохло русни. Меня беспокоит больше количество могил погибших солдат в нашем городе.
так пишите путину.пусть остановит войну одним звонком.сохранит жизни хотя бы своим русским.
forumchanka• 11 марта 2024
Ответ дляBlue.Blue.Sky
Матрешка
пишите путину.пусть прекратит геноцид русского народа.
Ответ дляforumchanka
русские бессмертны?какие территории?20км за год вторая армия мира продвинулась и то благодаря кабам.Война еще не закончилась.
сравните население росии и наше. Про 20 км в год я вам уже отвечала в другой теме, вы там под другим ником работали, это только в вашей реальности 20 км в год у них продвижение, карты говорят другое.
magic wand• 11 марта 2024
Ответ дляforumchanka
открытым текстом русня гибнет за благополучие путина и депутатов дуры
Вас замкнуло на русне?
давайте уже про байдена с его бомбами, порошенко с заводами и орешками
forumchanka• 11 марта 2024
Ответ дляunona4ka
какое другое.три села и 2 посадки.за год .сколько русских погибло и стало калеками за эти 20км ’продвежения’?
Все. Я вибачаюся жіночки, що вас потурбувала. Виходжу з теми, бо є набагато важливіші справи ніж портхатися тут в говні. Все зрозуміло доволі. З таким відношенням нам і ворогів не треба - люди зʼїдять людей. Є дуже мало нормальних та адекватних людей, їм велика подяка , інші диванні критики, сидіть та наблюдайте з дивана - чомусь вас взагалі не шкода. Бажаю успіхів по дальшому місиві говна
forumchanka• 11 марта 2024
Ответ дляVA 11
Выпейте , ради Бога, чего нибудь, не позорьтесь .
я не вы.наливайте себе сами
Ответ дляUkraineMari
А ви хочете жити на рідній землі і не мати свого слова???? Ви хочете працювати на заводі за буханку хліба під дулом автомату???? Ви хочете лишитися свого клаптика землі де вирощували помідори???? Ви хочете щоб вашого чоловіка потім ввдправили на війну в інші країни???? То до чого ви тут питання ставите???
Уже не живу на родной земле и лишилась кусочка земли. Никто в оккупации под дулом автомата не работает, не смешите, люди сами идут работать, потому что что-то надо есть.
Ответ дляUkraineMari
Ті матері яких загинули їх сини, тих жінок які загинули їх чоловіки, так діти яких загинули їх батьки - жертвовать , як ви кажете, готові були???? Вони йшли воювати за вашу свободу, за життя ваших дітей. Як ви таке навіть думати можете 😢
Причем тут я? Я виновата в том, что они погибли? Я еще в начале войны знала, что идейные и патриотичные погиюнут первыми, что государство забьет на инвалидов, это будет проблемойтолько семьи инвалида. А лет через ..дцать скажут, что война была неправильной, не под тем флагом и не в составе той армии, и что герои уже не герои.
Так за что отдавать жизнь?
Любая война угроза, в первую очередь, верхушке, т.к. она теряет кормушку. Поэтому людей промывают старательно, чтобы бежали жизни отдавать и не допустили свержения этой самой верхушки.
Так за что отдавать жизнь?
forumchanka• 11 марта 2024
Ответ дляBlue.Blue.Sky
Вас замкнуло на русне?
так русские же пришли на чужую землю брать посадку.пока китайцы уже пол сибири у них оттяпали и таджики заняли место в кровати возле их жен.украинцы не ехали за 10 тыс км убивать и мародерить в чужую страну
forumchanka• 11 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
успокойтесь.это троли.вам еще и не то понаписывают.русня сейчас боится общей мобилизации.у них методички поступили-срочно украинцам сдаваться.
forumchanka• 11 марта 2024
Ответ дляJhenya_Sh
Так за что отдавать жизнь?
скажите это путину.сколько еще за его яхты умрет русских и станет инвалидами?
forumchanka• 11 марта 2024
Ответ дляJhenya_Sh
Вы за других не волнуйтесь, опять вы взяли на себя заботу о других. Думайте о себе )))
это вам все равно под каким флагом жить.вы уверены что вашу дочку подростка не тронут буряты?я -нет.