ОйЙой• 10 марта 2024
Війна. Жінки, це стосується вас.
Ти чуєш жінко?Ти щаслива? з тобою поруч чоловік.
Ви завжди поруч, ти важлива, і це мабуть вже навік.
Ти маєш діток , дім чудовий, чудову лагідну сімʼю, та ось в Країну прийшло горе, а ти кричиш не відпущу, не відпущу туди де гинуть, не відпущу мою любов, хай інші захищають Україну а я по обіч постою. Ти знаєш жінко, помолись, я мала теж родину, мій чоловік два роки там, захищає Україну, моя дитина хоче тата, хоче повную сімʼю, а я як привид поміж хаток блукаю наче на краю.
Ти подивися , жінко, що буде далі , розкажи?
Чи може тобі краще буде жити? Коли рабами будуть на землі?
Як ти в очі будиш дивитися матерям та жінкам, яких хлопці гідно загинули захищаючи Україну, рідні землі,? А ти захищала свого недомужика який просидів під спідницею і ти верещала що не відпущу. Завдяки героям нашим ти живеш, ти дихаєш та дихає твоє в штанах що поруч лежить, та твої діти. А наші хлопці в окопах з ранку до вечора , їх за два роки немає кому змінити, бо ви спите в теплих ліжках та вам все одно… Отямтеся жінки, що ви робите? Давайте йти до кінця. Давайте згуртуємося та допоможемо нашим хлопцям. Просто подумайте за своїх дітей.
Ответ дляlisulya
Так шо Ви хочете в результаті? Шоб вашого чоловіка поміняли? На то є кадрові військові, які ще війни не бачили. А їх для того навчали. До них і звертайтесь. Наші чоловіки до чого?
Тому що ваші чоловіки сидять під спідницею не хочуть захищати Україну. Я зрозуміло висловилася?????
ВалюШок-d20a• 10 марта 2024
Вот интересно пишут что если пуйло тогось (окочурится)...война не закончится.А если Зеленский росчерком пера сдастся война прекратится
Mira29-c3c3• 10 марта 2024
Ответ дляLizavel
Действительно,зачем она пишет правду?)
Авторці від цієї правди легше ?
всё для красоты• 10 марта 2024
Ответ дляLizavel
Все просто замахались уже за два года(
Это 100 процентов, страшно представить что будет через год войны....
Аня+Федя=Данил• 10 марта 2024
Милая автор!!!
Я Вам очень сочувствую . ..
Лично я всегда с 2008 года ,говорила о том ,что в случае войны мы уедим.
Мы очень зажиточно жили в Киеве ,но 24.02 выехали (были готовы к этому).
У меня 2 сына 15,7 лет.
Я так же буду стараться,что бы они были ’людьми мира’ и никогда не участаовали в войнах!
А не уважаю я тех,кто диванный патриот.Кто мне лично 23.02.2024 кричал да ты не патриот,а в итоге стдят дома или вывозят за большим деньги семьи,а как кричали ,что первые пойдут.
Я Вам очень сочувствую . ..
У меня 2 сына 15,7 лет.
Полковой раввин Изя• 10 марта 2024
Ответ дляLizavel
Воюют не за власть и не их ценности,если уж на то пошло
Удалено администрацией...
Fresh_coconut• 10 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
А государство хочет защищать этих мужчин? Которые на войне? Все покупать нужно самим у государства даже денег нет чтобы обеспечить оружием и боеприпасами
Ответ дляРешка7777
Вы прямо таки за всех знаете? за каждую?
Зачем вы угрожаете женщинам и принуждаете их ?
’ Отямтеся жінки, що ви робите?’-что должны сделать по вашему мнению женщины?
Та нічого. Сидіть далі. Потім побачите
Mira29-c3c3• 10 марта 2024
Ответ дляFresh_coconut
А что я написала не так? Всего навсего правду
Хотіла б я щоб вам написала таку правду коли будете чекати близьку людину з війни.
Полковой раввин Изя• 10 марта 2024
Ответ дляRemensa
Я просто рідко прислухаюсь до матрьошичної маячні
Все, кто не разделяет ваших убеждений, матрешки, сепарки, колорадки и что там еще, уже не помню?
Ответ дляlisulya
Може й бОгата, може й небОгата, на мене ці маніпуляшки не діють. В кінці кінців, щоб ваш чоловік захищав, хтось повинен заробляти гроші на це.
Удалено администрацией...
Полковой раввин Изя• 10 марта 2024
Ответ дляАня+Федя=Данил
Милая автор!!!
Я Вам очень сочувствую . ..
У меня 2 сына 15,7 лет.
Я Вам очень сочувствую . ..
У меня 2 сына 15,7 лет.
Первый адекватный участник в теме.
Mira29-c3c3• 10 марта 2024
Ответ дляLizavel
Все просто замахались уже за два года(
Звичайно-звичайно 😡сидячи у теплих хатах і періодично строчачи теми на совєтчіці
Полковой раввин Изя• 10 марта 2024
Ответ дляLizavel
Удалено администрацией...
Спасибо за честный ответ! Идите сюда - крепко обниму.
Fresh_coconut• 10 марта 2024
Ответ дляMira29-c3c3
А я и ждала отца своего который погиб там поэтому не нужно мне тут всякой фигни желать.
Larisa1982• 10 марта 2024
Ответ дляNatka A.
Автор, насправді, ви така ж як і всі ми: хочете щоб ваш чоловік був вдома і в безпеці.
Єдине вам не повезло в тому, що на хвилі патріотизму на самому початку війни він пішов на захист країни. Тоді ніхто не чекав, що це на роки. А зараз всі реалісти...
І ви також розумієте, що повернення з війни це не скоро. Звідси ваш відчай. Страшно все це
Удалено администрацией...
ВалюШок-d20a• 10 марта 2024
Ответ дляRemensa
Війна закінчиться, коли Зе віддасть пуйлу море і області,які біля нього.
Хтож ему разрешит