ОйЙой• 10 марта 2024
Війна. Жінки, це стосується вас.
Ти чуєш жінко?Ти щаслива? з тобою поруч чоловік.
Ви завжди поруч, ти важлива, і це мабуть вже навік.
Ти маєш діток , дім чудовий, чудову лагідну сімʼю, та ось в Країну прийшло горе, а ти кричиш не відпущу, не відпущу туди де гинуть, не відпущу мою любов, хай інші захищають Україну а я по обіч постою. Ти знаєш жінко, помолись, я мала теж родину, мій чоловік два роки там, захищає Україну, моя дитина хоче тата, хоче повную сімʼю, а я як привид поміж хаток блукаю наче на краю.
Ти подивися , жінко, що буде далі , розкажи?
Чи може тобі краще буде жити? Коли рабами будуть на землі?
Як ти в очі будиш дивитися матерям та жінкам, яких хлопці гідно загинули захищаючи Україну, рідні землі,? А ти захищала свого недомужика який просидів під спідницею і ти верещала що не відпущу. Завдяки героям нашим ти живеш, ти дихаєш та дихає твоє в штанах що поруч лежить, та твої діти. А наші хлопці в окопах з ранку до вечора , їх за два роки немає кому змінити, бо ви спите в теплих ліжках та вам все одно… Отямтеся жінки, що ви робите? Давайте йти до кінця. Давайте згуртуємося та допоможемо нашим хлопцям. Просто подумайте за своїх дітей.
Полковой раввин Изя• 10 марта 2024
Ответ дляМимо_шла
Сколько у нас мужчин в стране призывного возраста?
Сколько на фронте?
Сколько 200/300?
Сколько забронированных, сколько многодетных,сколько инвалидов?
Когда узнаете цифры,то подумаете за резерв и кем его наполнять
Сколько на фронте?
Сколько 200/300?
Да кто ж вам/нам скажет эти цифры?
всё для красоты• 10 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Коли кинуть ядерну на Польщу, зрозумієте. Коли а не якщо - усе правильно
Мы должны все з...ть, чтобы на Польшу ядерную не кинули
ну такой вариант... хотя то что творят поляки с нами , то ......
Ответ дляПолковой раввин Изя
Удалено администрацией...
Если не было до войны??? Чего вы находитесь тогда в Украине. ? Едьте за кордон. Вас там ждут
Ответ дляFresh_coconut
А государство хочет защищать этих мужчин? Которые на войне? Все покупать нужно самим у государства даже денег нет чтобы обеспечить оружием и боеприпасами
Сейчас идёт речь не за государство а за ваши сраки
Ответ дляМимо_шла
Сколько на фронте?
Сколько 200/300?
Сколько на фронте?
Сколько 200/300?
Мені особисто пофіг ким його наповнять.
Полковой раввин Изя• 10 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
А я куда хочу - туда и еду. И не вы мне будете командовать, когда и куда мне ехать.
Полковой раввин Изя• 10 марта 2024
Ответ дляМимо_шла
Вот именно!
А без этих цифр разговоры за дембель и резерв -пустые.
Ну так надо вспомнить о том, когда в Украине последний раз проводилась перепись населения.
Полковой раввин Изя• 10 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
Если внимательно посмотреть на Херсон, то можно увидеть, что нашим сракам ничего, серьезнее ракет С300, не угрожает.
Mira29-c3c3• 10 марта 2024
Ответ дляМиззери
Нет, он не годен по здоровью но в любом случае я б выбрала живого мужа и нет мне не стыдно никому смотреть в глаза
Абсурд уже , должно быть стыдно за живого сына , мужа
Якщо він не ’годен’що ви робите у цій темі?
Ответ дляlilu1990
Люди, ви можете планувати перепланувати, тільки п#здець в тому що богу начхати на ваші плани. І найважніше до чого ви можете готувати своїх дітей наразі - фізична підготовка, медична і виживання. А всі ваші плани курам на сміх. Навіть живучи в Європі
Бога нема. То слабаки все спихують на Бога. Так зручніше. Бог дав, Бог взяв.)
всё для красоты• 10 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Від кацапів можна очікувати чого завгодно
Так в том то и дело, почему я должна отправить своих умирать за Польшу..
Полковой раввин Изя• 10 марта 2024
Ответ дляМимо_шла
И сколько наших людей попало в оккупацию/выехало через оккупацию
И сколько ухитряются две пенсии - украинскую и российскую. Это прямо из наболевшего в ближайшем окружении!
Марипосса285747• 10 марта 2024
Ответ дляlilu1990
А у вас він є? Не стане авторового чоловіка, мого брата, будете ви кацапські чоботи цілувати. Без вибора.
Конечно. Чем дальше от вас, тем лучше. Да и вы всегда можете в окоп, вас там заждались
Полковой раввин Изя• 10 марта 2024
Ответ дляРешка7777
До войны были .. цифры в 19 -типа статистика ...37 млн..сейчас думаю совсем печальные цифры
Эти цифры могли бы при ныншней цифровизации вывести и без переписи, но кто же на такое пойдет...
Ответ дляUkraineMari
Спасибо за комментарий, мы тоже не бедные, в Киеве, свой бизнес, и.тд. Муж пощёш защищать нашу Украину, не владу, не правительство , а Украину и наших детей
А якби в перші дні не пішов...
От зараз би, дивлячись на ситуацію, пішов? - розуміючи, що одні воюють, інші крадуть. Війна незрозуміло наскільки. США замість того, щоб допомагати, зависла у своїх чварах, літаків як не було, так і немає...