ОйЙой• 10 марта 2024

Війна. Жінки, це стосується вас.

Ти чуєш жінко?Ти щаслива? з тобою поруч чоловік.
Ви завжди поруч, ти важлива, і це мабуть вже навік.
Ти маєш діток , дім чудовий, чудову лагідну сімʼю, та ось в Країну прийшло горе, а ти кричиш не відпущу, не відпущу туди де гинуть, не відпущу мою любов, хай інші захищають Україну а я по обіч постою. Ти знаєш жінко, помолись, я мала теж родину, мій чоловік два роки там, захищає Україну, моя дитина хоче тата, хоче повную сімʼю, а я як привид поміж хаток блукаю наче на краю.
Ти подивися , жінко, що буде далі , розкажи?
Чи може тобі краще буде жити? Коли рабами будуть на землі?
Як ти в очі будиш дивитися матерям та жінкам, яких хлопці гідно загинули захищаючи Україну, рідні землі,? А ти захищала свого недомужика який просидів під спідницею і ти верещала що не відпущу. Завдяки героям нашим ти живеш, ти дихаєш та дихає твоє в штанах що поруч лежить, та твої діти. А наші хлопці в окопах з ранку до вечора , їх за два роки немає кому змінити, бо ви спите в теплих ліжках та вам все одно… Отямтеся жінки, що ви робите? Давайте йти до кінця. Давайте згуртуємося та допоможемо нашим хлопцям. Просто подумайте за своїх дітей.
Мимо_шла• 10 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
Я писала за інше. Роззуйте очі, хватить поратися в іншій білизні.
Ну вы ж под чужие юбки лезть хотите?
Я написала, что мы все боимся,мы все хотим дома живого мужа,мы все испытываем одинаковые эмоции
Lizavel• 10 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
Я зараз не за владу пишу, я теж її не підтримую, зараз мова йде за життя наших дітей та майбутнє. Ви думаєте що коли прийде раша то вам краще буде????
Мы все устали уже про это думать
Когда читаешь, сколько сверху пи&дят денег,волосы шевелятся, что нас за идиотов держат
автор UkraineMari • 10 марта 2024
Ответ дляLizavel
Если выбирать жизнь родного человека или цвет флага, сами знаете,какой будет ответ. Жизнь - самое ценное, что у нас есть.
Коли ви будете рабами, за шматок хліба працювати???? Це буде краще для вас???
Полковой раввин Изя• 10 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
Кто беспокоится о будущем своих детей, тот давно их вывез подальше из страны.
Решка7777• 10 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
Тут каждый сам решает . Не внушайте нам чувство вины . Всем война порезала жизнь нормальную
всё для красоты• 10 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
Я думаю что если погибнет не дай Бог мой ребёнок то мне будет пох..н на все и вся, поэтому я всеми силами буду спаать своих родных...
Lizavel• 10 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
Дуже шкода що таки як ви в Україні, сподіваюся ви виїхали за бугор назавжди
Вы кстати в Данию тоже собирались....
автор UkraineMari • 10 марта 2024
Ответ дляVera83
Ти знаєш, що ти — людина.
Ти знаєш про це чи ні?
Усмішка твоя — єдина,
Мука твоя — єдина,
Очі твої — одні.
Більше тебе не буде.
Завтра на цій землі
Інші ходитимуть люди,
Інші кохатимуть люди —
Добрі, ласкаві й злі.
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Бо ти на землі — людина,
І хочеш того чи ні —
Є ще майбутнє наше- с це діти
kuskus• 10 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
Автор, розумію ваш відчай, але ж ви така само жінка, як і ті, що вам відповідають
Remensa• 10 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
І то правда. Решетник, Кошовий і їм подібні, то не такі чоловіки. І жінки в них особливі.
Якась ви непослідовна.
Матрьошка
Lizavel• 10 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
Удалено администрацией...
Ylena77777• 10 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
А сейчас мы не рабы???
всё для красоты• 10 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
Стесняюсь спросить, а у нас сейчас много прав осталось? Помоему безправнее нас только КНДР и то не факт....
Решка7777• 10 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
Є ще майбутнє наше- с це діти
Нет детей, объективно мало кто вернется после европейского образования, и это еще одна цена войны(
автор UkraineMari • 10 марта 2024
Ответ дляLizavel
Ну вот зачем вы создали эту тему? Вам больно, обидно,вы устали, но сами же на негатив нарываетесь( вас сейчас все ещё больше заведут и расстроят
Це тут ні до чого. Чоловіки які воюють, їм треба заміна, а всі сидять під спідницею. Я так розумію що я не туди написала.
lisulya• 10 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
Удалено администрацией...
Lizavel• 10 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
Это вопросы уже не к нам...
Вкусныйпончик• 10 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
А люди вам пишуть, шо з живим чоловіком буде краще ніж без нього чи з його наслідками війни. І дітям з хорошим батьком також буде краще ніж без нього. Тай скоріш за все, дітей повивозять з воюючої крахни, як тільки їм замаячить приписне у військоматі.
Fresh_coconut• 10 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
А ви думаєте що будете тоді краще жити??? Дайте відповідь на моє питання.
Если бы власти убрали коррупцию и перестали себе набивать карманы за счёт государственных денег, и эти деньги пустить на тех же военных то да я думаю что жить мы бы стали лучше.
Мимо_шла• 10 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
Всем нужен мир
Remensa• 10 марта 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Тобто всі,хто лишився в країні , не хвилюються за дітей?
Решка7777• 10 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
Умерову напишите , у него вся семья в США и всем с Банковой
Lizavel• 10 марта 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Мы беспокоимся, но в Украине и нас очень много,больше чем выехавших
автор UkraineMari • 10 марта 2024
Ответ дляLizavel
Вы кстати в Данию тоже собирались....
Упаси Боже
Lizavel• 10 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
Упаси Боже
Так вы же тему создавали....
Решка7777• 10 марта 2024
Ответ дляFresh_coconut
У меня зла не хватает, на Оболони сроят остров-парк мостом в войну..и за инициативы Кличка(( цинизм зашкаливает
Кросівки оригінал• 10 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
Просто цікаво. Хочу подивитися в вічі тім жінкам які кажуть що всі йдуть на мʼясо нема дурних. А ви зараз завдяки кому дихаєте та живете???? Нема вже кому воювати, бо всі сидять під спідницею. Потім не жалійтеся коли буде повтор Бучі, Ірпеня
Думаю що у вас нікого на війні нема, троліха
Lizavel• 10 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
Упаси Боже
Уже все волают про переговоры, но зеля упёрся рогом и даже слышать ничего не хочет
Полковой раввин Изя• 10 марта 2024
Ответ дляRemensa
Удалено администрацией...
Полковой раввин Изя• 10 марта 2024
Ответ дляLizavel
Нас 52 миллиона?