ОйЙой• 10 марта 2024
Війна. Жінки, це стосується вас.
Ти чуєш жінко?Ти щаслива? з тобою поруч чоловік.
Ви завжди поруч, ти важлива, і це мабуть вже навік.
Ти маєш діток , дім чудовий, чудову лагідну сімʼю, та ось в Країну прийшло горе, а ти кричиш не відпущу, не відпущу туди де гинуть, не відпущу мою любов, хай інші захищають Україну а я по обіч постою. Ти знаєш жінко, помолись, я мала теж родину, мій чоловік два роки там, захищає Україну, моя дитина хоче тата, хоче повную сімʼю, а я як привид поміж хаток блукаю наче на краю.
Ти подивися , жінко, що буде далі , розкажи?
Чи може тобі краще буде жити? Коли рабами будуть на землі?
Як ти в очі будиш дивитися матерям та жінкам, яких хлопці гідно загинули захищаючи Україну, рідні землі,? А ти захищала свого недомужика який просидів під спідницею і ти верещала що не відпущу. Завдяки героям нашим ти живеш, ти дихаєш та дихає твоє в штанах що поруч лежить, та твої діти. А наші хлопці в окопах з ранку до вечора , їх за два роки немає кому змінити, бо ви спите в теплих ліжках та вам все одно… Отямтеся жінки, що ви робите? Давайте йти до кінця. Давайте згуртуємося та допоможемо нашим хлопцям. Просто подумайте за своїх дітей.
forumchanka• 11 марта 2024
Ответ дляkseniya123
Ооо, Исидой понесло)
оооо чебоксарскими бараками запахло...
Ответ дляforumchanka
так путька концлагеря наклепал в сибири и на оккупированных.а кадыровцы с бурятами только и облизываются на наших дочек-подростков.они и мальчиков насилуют.кастрируют.
Так ідіть і захищайте свою дочку, автомат є? « Спасение утопающих- дело рук самих утопающих», или вы хотите что бы чужой сын защищал вас ценой своей жизни? Не будет такого, или сама защищай или погибайте .
forumchanka• 11 марта 2024
Ответ дляFalcon82
Ціною скількох життів утримується фронт? Ваньки гинуть, а наші безсмертні? То так за 5 років позиційної війни всі українці закінчаться. Це ваша мета?
а вы в кремле сидите или эксперт нато.откуда вы знаете что и как будет и сколько
forumchanka• 11 марта 2024
Ответ дляkristi_ana
Я в Україні, а ось ви напевно з закордона пишите, тому що вам байдуже що з нами буде далі
а что с вами будет дальше?нет я в бомжотуры не поперлась и на заводы не пошла.я дома.и не брошу дом даже за деньги.это моя позиция
forumchanka• 11 марта 2024
Ответ дляFalcon82
Все залежить від регіону і ви це чудово знаєте. Те, що ви у спокійному це і так зрозуміло
ну относительно да.ракеты были но в самом начале.принесли горя много. сейчас иногда дроны.но никто не обращает внимания если честно.
forumchanka• 11 марта 2024
Ответ дляkseniya123
Ёлки палки, вы что копируете одно и тоже сообщение? В какую тему не зайдешь, везде Исида одно и тоже постит
а почему вы за той исидой бегаете.она вас приворожила?
forumchanka• 11 марта 2024
Ответ дляMary-7b23
Удалено администрацией...
ну если она потеряла жилье-то пособие положено.но если сдала квартиру в спокойной области переселенцам и вылезла на голову чужим людям на их налоги-то просто неуважение к таким.вообще жесть-если сепарша и муженек-аппалченец или в чвк фашистском
forumchanka• 11 марта 2024
Ответ дляFalcon82
Скрін в студію. Я живу на дві країни вже дуже давно. І ніколи не сиділа на пособіях в жодній. Ні за кордоном, ні в Україні. І поки я маю українське громадянство жодна @лота мені не розповідатиме де і що я маю казати
то ви податки плотите де?
forumchanka• 11 марта 2024
Ответ дляMary-7b23
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 11 марта 2024
Ответ дляMary-7b23
А Вам какое дело до Украины?
Взломали профиль?
forumchanka• 11 марта 2024
Ответ дляtotana
Видимо, дроны совсем иногда (слава Богу). Какой это город?
все в открытом доступе по областям .посмотрите сводки инфу последнего года хотя бы.ну можно двух.не западная!
forumchanka• 11 марта 2024
Ответ дляИрина-bbd0
А Вам какое дело до Украины?
Взломали профиль?
ахааа ржу не могу.то у нее мушь англичанин?и она ненавидит Украину.я думаю она врет от а до я.типичная матрьошка с челябинской картой сбербанка
Ирина-bbd0• 11 марта 2024
Ответ дляforumchanka
Так странно.то репетуе шо сетки не плетут и справок липовых накупили.то жертвы подавай за Украину))) такое впечатление.что смены не помнят что постят
Ирина-bbd0• 11 марта 2024
Ответ дляforumchanka
Сидя в англии выпихивает многодетных на войну в декабре.а сегодня наоборот верещит нинада никого на фронт))))))
forumchanka• 11 марта 2024
Ответ дляИрина-bbd0
А Вам какое дело до Украины?
Взломали профиль?
хотя нет.не из россии это чудо.это сепарша с дыныры.вытянула укр паспорт и спетляла на пособия.оттуда получает инструкции что строчить на форумах от своих работодателей с болот.не удивлюсь что муженек аппалченец в окопах и она трусится что выжил. ей тройная выгода-пособие,зарплата орка,и тут на прокладки тролем набивает.
Ирина-bbd0• 11 марта 2024
Ответ дляforumchanka
Да эти сепарши.ждунихи и кацапьё смешались в одну кучу уже))))
Жахиття)))
Ирина-bbd0• 11 марта 2024
Ответ дляFalcon82
А разве к Вам обращались? Или как ночью полная тема клонов?))))
Ирина-bbd0• 11 марта 2024
Вчера уже автор отвечала на обращение к Сонате))))
Подкорка она такая)))
Ответ дляforumchanka
а огласите весь список по расходам пожалуйста чудесной жизни в словакии.может и я чемоданы соберу.за сколько можно купить коттедж ,квартиру,какие зарплаты?а тяжко ли впахивать?а то люди пишут что штука евро завод аццкий труд и 700 аренда-ну как бы не ярко..вернее совсем не ярко.да и не забудьте указать стоимость еды одежды ветеринария медицина салоны страховка авто зубы ну все все как у меня дома
Все вірно пишуть. Якщо кваліфікації ніякої немає, що конвертується, то завод, і це десь тисяча буде. Праця важка.
Тут є програма компенсації житла, але наразі діє до кінця березня, і ніхто не знає, чи подовжать. Ми винаймаємо, але в мене й чоловік легально виїзний, тож можемо. Ми одразу знайшли житло, коли наших тут мало ще було. В центрі Кошиць (друге за величиною місто Словаччини) за 500 євро трикімнатна, це з комуналкою. Другий рік було 560, в цьому році до 600 підняли, бо комуналка зростає.
Їжа як скрізь. Дивлячись на що розраховуєте. Яловичина дуже дорога, золота. Філе індички від 5 євро. Вони свинину їдять, от її багато недорого, але ми не їмо. Курятина несмачна здебільшого. Філе червоної риби, велике, на кіло з чимось, по акціях 15-17 за кілограм. Яблука в акції від 90 центів, от тільки закінчується в мене чудовий ріхард (тут ред делішз), нагребла як з переляку.
ДУЖЕ дешевий одяг. Я в Україні купляла на інсайтах, то мені й там дорого не було. Але тут коли акції, до дешевше в рази, ще й не платиш за доставку. В мене дві зимові курточки, купляла в сезон, не під час акції. Одна сорок євро, друга, красива, реально красива, типу дублянки по стегна, світла - 79 євро. Але то прямо дорого і в сезон. Зараз таку за 25 можна виходити по магазинах. В Україні таких цін не було ніколи.
Взуття красиве й якісне - дорого, але теж бувають акції. Ось в екко недавно було, якщо купляєш дві будь-які одиниці товару, хоч пакет другий, то знижка 50% на обидва предмети.
Тут дуже добре жити, якщо професія у вас конвертується, або якщо віддалений хоч якийсь непоганий заробіток.
Щодо економії - можна не витрачати на активності, в Кошицях дуже багато і курсів, і просто всіляких розваг для українців безкоштовно. Я займаюсь англійської. Курсів двоє чи троє тільки англійської, можна вибирати. Я за вчителькою вибирала, наша дуже класна. Безкоштовно, два рази на тиждень. Є йога, танці, словацька, звісно, для дітей - мафія, волейбол, танці ще якісь. Для малюків щось на кшталт садочку від Блу Дот є. Дуже багато малювання і екскурсій.
Медицина дійсно така собі. На швидкій будете чекати від години до чотирьох - як повезе. Але не півдоби, слава Богу. Лікарі різні є, як у нас. Є шопопало, а є класні. Педіатр в доньки чудова. Стоматологів наших повно, гінекологів кілька. От невропатолог тільки один поки щу був, але чудовий. З ендокринологами біда, але й в Україні хороший ендокринолог - то міфічна істота. ))))
МаргариткаW• 11 марта 2024
Ответ дляdrive105
Да. За 2500 пенсии можно кататься по нашей огромной стране и начинать с нуля в одних трусах. Вы лично сколько человек приняли бесплатно и содержите ? Как и ваши богатые знакомые с участками и домами ?
с кем вы спорите? это манька-исида очередная реинкарнация. в блок и всё.
тётенька здесь на работе, это у неё уже наверное двадцатый акк.