ОйЙой• 10 марта 2024
Війна. Жінки, це стосується вас.
Ти чуєш жінко?Ти щаслива? з тобою поруч чоловік.
Ви завжди поруч, ти важлива, і це мабуть вже навік.
Ти маєш діток , дім чудовий, чудову лагідну сімʼю, та ось в Країну прийшло горе, а ти кричиш не відпущу, не відпущу туди де гинуть, не відпущу мою любов, хай інші захищають Україну а я по обіч постою. Ти знаєш жінко, помолись, я мала теж родину, мій чоловік два роки там, захищає Україну, моя дитина хоче тата, хоче повную сімʼю, а я як привид поміж хаток блукаю наче на краю.
Ти подивися , жінко, що буде далі , розкажи?
Чи може тобі краще буде жити? Коли рабами будуть на землі?
Як ти в очі будиш дивитися матерям та жінкам, яких хлопці гідно загинули захищаючи Україну, рідні землі,? А ти захищала свого недомужика який просидів під спідницею і ти верещала що не відпущу. Завдяки героям нашим ти живеш, ти дихаєш та дихає твоє в штанах що поруч лежить, та твої діти. А наші хлопці в окопах з ранку до вечора , їх за два роки немає кому змінити, бо ви спите в теплих ліжках та вам все одно… Отямтеся жінки, що ви робите? Давайте йти до кінця. Давайте згуртуємося та допоможемо нашим хлопцям. Просто подумайте за своїх дітей.
Мені по… я відкриюся. Мій чоловік два роки там, з перервою аж два тижні. В мене теж є дитина, вона теж хоче тата, а я чоловіка.
Просто цікаво. Хочу подивитися в вічі тім жінкам які кажуть що всі йдуть на мʼясо нема дурних. А ви зараз завдяки кому дихаєте та живете???? Нема вже кому воювати, бо всі сидять під спідницею. Потім не жалійтеся коли буде повтор Бучі, Ірпеня
Ответ дляРуда Сова
Удалено администрацией...
Fresh_coconut• 10 марта 2024
Воевать за что? За ту коррупцию которая сейчас? За беззаконие? Ну нет увольте а потом мужики инвалиды и не нужны будут государству. Если бы не воровали депутаты то у военных было все и просить сборы бы не приходилось благотворительные.
Ответ дляUkraineMari
Вас тут не зрозуміють, на жаль..
Ответ дляLizavel
А потом тот инвалид без рук и ног никому не нужен, кроме той жены и мамы. Медальку дадут и забудут, ааа ну і вірш прочтут
Дуже шкода що таки як ви в Україні, сподіваюся ви виїхали за бугор назавжди
Полковой раввин Изя• 10 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
Удалено администрацией...
всё для красоты• 10 марта 2024
Может пускай наша власть, 95 кв и вся эта ш...нь, вернут своих родственников, детей и.т.д... из-за границы и дадут им лопаты и пускай своим примером народу покажут как нужно защищать....
Ответ дляFresh_coconut
А ви думаєте що будете тоді краще жити??? Дайте відповідь на моє питання.
Ответ дляUkraineMari
А ви з окопу строчите?
Ответ дляМимо_шла
Автор, другие женщины такие же как и вы
Я писала за інше. Роззуйте очі, хватить поратися в іншій білизні.
Ти знаєш, що ти — людина.
Ти знаєш про це чи ні?
Усмішка твоя — єдина,
Мука твоя — єдина,
Очі твої — одні.
Більше тебе не буде.
Завтра на цій землі
Інші ходитимуть люди,
Інші кохатимуть люди —
Добрі, ласкаві й злі.
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Бо ти на землі — людина,
І хочеш того чи ні —
Ти знаєш про це чи ні?
Усмішка твоя — єдина,
Мука твоя — єдина,
Очі твої — одні.
Більше тебе не буде.
Завтра на цій землі
Інші ходитимуть люди,
Інші кохатимуть люди —
Добрі, ласкаві й злі.
Сьогодні усе для тебе —
Озера, гаї, степи.
І жити спішити треба,
Кохати спішити треба —
Гляди ж не проспи!
Бо ти на землі — людина,
І хочеш того чи ні —
Ответ длявсё для красоты
Я зараз не за владу пишу, я теж її не підтримую, зараз мова йде за життя наших дітей та майбутнє. Ви думаєте що коли прийде раша то вам краще буде????