ОйЙой• 10 марта 2024

Війна. Жінки, це стосується вас.

Ти чуєш жінко?Ти щаслива? з тобою поруч чоловік.
Ви завжди поруч, ти важлива, і це мабуть вже навік.
Ти маєш діток , дім чудовий, чудову лагідну сімʼю, та ось в Країну прийшло горе, а ти кричиш не відпущу, не відпущу туди де гинуть, не відпущу мою любов, хай інші захищають Україну а я по обіч постою. Ти знаєш жінко, помолись, я мала теж родину, мій чоловік два роки там, захищає Україну, моя дитина хоче тата, хоче повную сімʼю, а я як привид поміж хаток блукаю наче на краю.
Ти подивися , жінко, що буде далі , розкажи?
Чи може тобі краще буде жити? Коли рабами будуть на землі?
Як ти в очі будиш дивитися матерям та жінкам, яких хлопці гідно загинули захищаючи Україну, рідні землі,? А ти захищала свого недомужика який просидів під спідницею і ти верещала що не відпущу. Завдяки героям нашим ти живеш, ти дихаєш та дихає твоє в штанах що поруч лежить, та твої діти. А наші хлопці в окопах з ранку до вечора , їх за два роки немає кому змінити, бо ви спите в теплих ліжках та вам все одно… Отямтеся жінки, що ви робите? Давайте йти до кінця. Давайте згуртуємося та допоможемо нашим хлопцям. Просто подумайте за своїх дітей.
автор UkraineMari • 10 марта 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Удалено администрацией...
А ви хочете жити на рідній землі і не мати свого слова???? Ви хочете працювати на заводі за буханку хліба під дулом автомату???? Ви хочете лишитися свого клаптика землі де вирощували помідори???? Ви хочете щоб вашого чоловіка потім ввдправили на війну в інші країни???? То до чого ви тут питання ставите???
lilu1990• 10 марта 2024
Ответ дляМарипосса285747
Конечно. Чем дальше от вас, тем лучше. Да и вы всегда можете в окоп, вас там заждались
Ждуни?
Решка7777• 10 марта 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Эти цифры могли бы при ныншней цифровизации вывести и без переписи, но кто же на такое пойдет...
они есть... просто демаграфічна катастрова неначасі(
Марипосса285747• 10 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Ждуни?
Вы? Или чего не в окопе?
Миззери• 10 марта 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Якщо він не ’годен’що ви робите у цій темі?
Странный вопрос
Я против манипуляций и насильной мобилизации вне зависимости от того где нахожусь и пригоден ли мой муж
Я считаю что все одинаково имеют право на жизнь
Стыдить живым мужем , сыном братом это вообще уже ни в какие ворота
Стыдно хотеть что б у детей был отец рядом
Стыдно иметь мужа живого
Полковой раввин Изя• 10 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
Удалено администрацией...
VA 11• 10 марта 2024
Ответ дляlilu1990
А у вас він є? Не стане авторового чоловіка, мого брата, будете ви кацапські чоботи цілувати. Без вибора.
З таким успіхом скоро чоловіків не залишиться. Що далі? Як чоловіки завадять ракетам, шахедам, танкам, БТР?
lilu1990• 10 марта 2024
Ответ дляNatka A.
А якби в перші дні не пішов...
От зараз би, дивлячись на ситуацію, пішов? - розуміючи, що одні воюють, інші крадуть. Війна незрозуміло наскільки. США замість того, щоб допомагати, зависла у своїх чварах, літаків як не було, так і немає...
Моєму брату землю так і не виділили як атошнику перед нападом, він пішов
Mira29-c3c3• 10 марта 2024
Ответ дляМиззери
Странный вопрос
Стыдно иметь мужа живого
Зовсім не дивний, а цілком логічний.
Полковой раввин Изя• 10 марта 2024
Ответ дляРешка7777
Согласна. Есди озвучить цифры, то всеми правдами и неправдами сбегут и оставшиеся.
lilu1990• 10 марта 2024
Ответ дляМарипосса285747
Вы? Или чего не в окопе?
Ви. Судячи з ваших відповідей
всё для красоты• 10 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
Помоему это не потом, а уже сейчас происходит у нас и без рашки....
lisulya• 10 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
Автор, я може відкрию Вам секрет, але тут у багатьох і нема клаптика землі, де вирощували помідори. Ви їм дасте вольну в зв´язку з такими обставинами?)
Mira29-c3c3• 10 марта 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Удалено администрацией...
Тобто не окупація ,а рай на Землі?
Remensa• 10 марта 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Это их выбор. За свой выбор нужно уметь отвечать. У меня в ближайшем окружении уже куча жутких историй, но виновен в том, что произошло, кто угодно, но не тот, кто сделал неправильный выбор.
А звідки ви знаєте, що всі, хто лишився, не відповідають за свій вибір?
Полковой раввин Изя• 10 марта 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Тобто не окупація ,а рай на Землі?
Не передергивайте.
Решка7777• 10 марта 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
как Притула через Тису в Канаду(
автор UkraineMari • 10 марта 2024
Ответ дляAnnaOst
Вам треба до спеціаліста в якісь ліки, бо цей текст це просто крик про те, що з вами щось сильно не впорядку.
Ніхто не хоче бути на вашому місці і це нормально. Ви судячі з тексту теж не хочете на ньому бути. Чоловіки хочуть жити, жінки хочуть живих і здорових чоловіків собі і батьків своїм дітям. І весь світ хоче щоб ми здалися і заткнулися, бо їм набридло. Життя жорстоке і несправедливе.
Ваш чоловік зараз пішов би добровольцем? Не думаю
Удалено администрацией...
Миззери• 10 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
Ну да , сейчас же вообще ничего и близко такого не происходит ) свобода слова , личности , никакого насилия и ущемления , никакой конфискации
Полковой раввин Изя• 10 марта 2024
Ответ дляRemensa
Даже эта тема - пример такого отказа отвечать за свои действия. Поясняю. Муж автора сделал свой выбор (и отвечает за него, воюет). Автор не принял выбор мужа.
Мимо_шла• 10 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 10 марта 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Не передергивайте.
Так я права?
lilu1990• 10 марта 2024
Ответ дляVA 11
Це ви можете питати тільки тому що чиїсь чоловіки зараз заважають ракетам, шахедам і танкам. Не буде їх, будете писати явку з повинно у фільтраційномв таборі
Светика• 10 марта 2024
Ответ дляFresh_coconut
Воевать за что? За ту коррупцию которая сейчас? За беззаконие? Ну нет увольте а потом мужики инвалиды и не нужны будут государству. Если бы не воровали депутаты то у военных было все и просить сборы бы не приходилось благотворительные.
Воевать за земли Блэкрока. Вы ж в курсе, да?
Полковой раввин Изя• 10 марта 2024
Ответ дляРешка7777
как Притула через Тису в Канаду(
Один интернет-знакомый в сентябре через Днестр в Молдавию ушел. Было бы забавно, если не бы не было так грустно.
автор UkraineMari • 10 марта 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
То есть, пойти на фронт - было его взвешенным выбором и решением. Научитесь уважаеть его выбор и живите спокойно.
Ні , не його вибір. Вибір, щоб захистити ваших дітей
Полковой раввин Изя• 11 марта 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Так я права?
Нет, не правы. На земле рая нет. Есть только объективная реальность.
Mira29-c3c3• 11 марта 2024
Ответ дляМиззери
Хто і що у вас конфіскував?немає свободи слова?Та ви днями й ночами поливаєте тут брудом усіх і все.
Решка7777• 11 марта 2024
Ответ длявсё для красоты
согласна .. Законпроект про мобилизацию четко показал про планы ’ні корови ні свині’ , и цифровым ограничителям . Там же все хотят забрать у человека и лишить прав, даже на то, что имеет
kitty cat• 11 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
Автор, Вы на эмоциях. Я Вам очень сочувивую. Но посмотрите спустя два года на рашку - они идут на войну только за деньги. Ничего б с нашей Украиной не случилось бы если б нашли мир в Стамбуле… просто продумайте. И Мариуполь был бы, и много чего. Нам внушили в головы много дурного про клаптики земли и погон на войну в другие страны. Рашисты сейчас воюют суто за деньги. Никто их не гонит. Там все по-хитрому устроено