ОйЙой• 10 марта 2024
Війна. Жінки, це стосується вас.
Ти чуєш жінко?Ти щаслива? з тобою поруч чоловік.
Ви завжди поруч, ти важлива, і це мабуть вже навік.
Ти маєш діток , дім чудовий, чудову лагідну сімʼю, та ось в Країну прийшло горе, а ти кричиш не відпущу, не відпущу туди де гинуть, не відпущу мою любов, хай інші захищають Україну а я по обіч постою. Ти знаєш жінко, помолись, я мала теж родину, мій чоловік два роки там, захищає Україну, моя дитина хоче тата, хоче повную сімʼю, а я як привид поміж хаток блукаю наче на краю.
Ти подивися , жінко, що буде далі , розкажи?
Чи може тобі краще буде жити? Коли рабами будуть на землі?
Як ти в очі будиш дивитися матерям та жінкам, яких хлопці гідно загинули захищаючи Україну, рідні землі,? А ти захищала свого недомужика який просидів під спідницею і ти верещала що не відпущу. Завдяки героям нашим ти живеш, ти дихаєш та дихає твоє в штанах що поруч лежить, та твої діти. А наші хлопці в окопах з ранку до вечора , їх за два роки немає кому змінити, бо ви спите в теплих ліжках та вам все одно… Отямтеся жінки, що ви робите? Давайте йти до кінця. Давайте згуртуємося та допоможемо нашим хлопцям. Просто подумайте за своїх дітей.
Ответ дляUkraineMari
А ви хочете жити на рідній землі і не мати свого слова???? Ви хочете працювати на заводі за буханку хліба під дулом автомату???? Ви хочете лишитися свого клаптика землі де вирощували помідори???? Ви хочете щоб вашого чоловіка потім ввдправили на війну в інші країни???? То до чого ви тут питання ставите???
І ви, автор, до речі, наштовхнули на думку. У кого більше землі у власності, той в повинен бути на фронті, захищати свою власність. Їх і знайти не важко. Вони вже всі там?
Полковой раввин Изя• 11 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
Ні , не його вибір. Вибір, щоб захистити ваших дітей
Удалено администрацией...
Полковой раввин Изя• 11 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Я їх туди не посилала
Ще забули написати
Это им и так скажут, еще не один раз и не один год.
Ответ дляМиззери
Жене тоже через время скорей всего станет не нужен , к сожалению по статистике инвалиды только родителям нужны
Може в в вашому оточенні і так, але не треба всих рівняти по собі. Моя мама доглядала хворого батька на рак, моя кума доглядала три роки лежачого чоловіка. Багато є випадків, можу написати ….
Mira29-c3c3• 11 марта 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Усіх по собі не судіть
Ответ дляMira29-c3c3
Хто і що у вас конфіскував?немає свободи слова?Та ви днями й ночами поливаєте тут брудом усіх і все.
Где я поливаю грязью пожалуйста скрины , коменты чистят , людей блокирую за неприятные комменты , тг запретить хотят ? Не? У бабки 80 летней конфисковали квартиру за лайки в одноклассниках
Депутаты только и фонтанируют идеями как ухилянтов наказывать , штрафы, конфискация , как угодно
Пока украинцы боролись за свои права их свои же плавненько и забрали
Но вас устраивает 👍
Полковой раввин Изя• 11 марта 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Усіх по собі не судіть
Рассказать вам о помощи инвалидам? Не только тем, кто стал инвалидом с 24 февраля 2022 года, но и тем, кто постарадал со времен АТО?
Mira29-c3c3• 11 марта 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Не потрібно. тримайте цю інформацію при собі.
Полковой раввин Изя• 11 марта 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
Сонная Сова• 11 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
Скажите автор, как меня и моих детей защитит муж там если, вот сейчас я валяюсь с температурой, дети тоже болеют вторую неделю, мне нужно завтра их завести к врачу, сходить за водой, сварить кушать,пилить дрова. С температурой. Бабушки дедушки далеко, у меня уже крышу рвет от всего. Кому нужна я и мои дети? Первые месяцы как его забрали я спать толком не могла. К каждому шороху за окном прислушивалась.Ну конечно проще поставить рукалицо, и никого волновать не будет что я осталась без работы и с долгами)
Mira29-c3c3• 11 марта 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Удалено администрацией...
Полковой раввин Изя• 11 марта 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
Вот автор спрошу у вас и у других кто агитирует за мобилизацию принудительную
Как закончится эта война ? Если нас в разы меньше , ресурсов нет , вооружения мы не изготовляем
Я просто правда не понимаю , ну моя логика буксует только давайте без вот этого «с божьей помощью», «возьмут в нато» «подключатся другие страны» это все иллюзорно
Из того что имеем в уравнении как мы получим победу? Ради чего женщине действовать сыном и мужем если она понимает что жертва бесполезна и раша преобладает по всем параметрам
Я хочу услышать ответ на этот вопрос
Ответ дляСонная Сова
Удалено администрацией...
Полковой раввин Изя• 11 марта 2024
Ответ дляМиззери
Я хочу услышать ответ на этот вопрос
Удалено администрацией...
Ответ дляUkraineMari
Удалено администрацией...
Я написала зовсім не це. І так, більшості абсолютно все одно ким їх будуть вважати, більшість зараз думає про свою жопу. Люди взагалі так влаштована що думають в першу чергу про себе і близьких. Я не знаю чи ваш чоловік зробив свідомий вибір коли пішов воювати чи то був емоційний порив. Зараз просто ніхто більше не приймає таких рішень на емоціях. Всі для кого це свідомий вибір воюють вже. Так що не рвіть собі серце
Ответ дляАлтыншаш
Не люблю політичні теми, але ще більше не люблю маніпуляції з рожевими соплями.
Спробую вам пояснити.
В країні люди живуть щасливо і знають, що вони працюють, платять податки, отримують гідну зарплату. За рахунок податків розвивається країна і утримуються пенсіонери, інваліди, малозабезпечені... Ну і таке все інше справедливе....
Аж тут війна! Налетіли дикі люди і повиганяють на голод, холод, в печери!
Людина щасливої країни піде воювати і без кнута, бо їй є що втрачати.
А влада наша, хоч ви і не хочете про неї говорити, за 30 років не спромоглася хоч подобіє справедливості побудувати. І люди, чоловіки, особливо сільські, не сильно багато легкого життя бачили, щоб їх такі вірші сподвигли життя покласти за яйця Рєзнікова (умовно).
І справедливості в житті нема. Бо навіть ТРО примудрилися в армійське рабство покласти. А яке відношення армія до них має? Де була та армія, коли мужики з мисливськими рушницями свої міста і села боронили? Де була поліція? Де був буданов? Він же у наз розвідкою керував на початок війни? А тепер вилупився, бо жінка креветок об´їлася - ото покушеніє!
Як не говорить за владу?
Мовчки руки від землі обтерти і йти баранами?
Спробую вам пояснити.
Як не говорить за владу?
Зараз йде мова зовсім не за владу. Коли прийде час- влада теж зміниться. Але чому ви всі так гоните на владу???? Чи не ви її вибирали?????? А????? Тепер влада винна?????? Коли вибори від нас нічого не залежить…. там все давно вирішилось без нас,,,,, треба брати людину на пост президента яка в окопі сидить….. а там ланцюг в верхах,,,,, масляна доріжка,,,,, яку поки не обірвеш, кращого не буде
Mira29-c3c3• 11 марта 2024
Ответ дляAnnaOst
Ви також з-за бугра правду ’віщаєте?
Сонная Сова• 11 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Да,да, если бы мужа не забрали я б не валялась больная, вы учтите что муж полуинвалид, при нормальной владе его бы хрен служить забрали. А как думаете если что , что с его мамой станет у которой давление зашкаливает? Она кому нужна?