Кіна не буде• Изменено 11 марта 2024

Чому такі двоякі поняття? Зайдіть для розʼяснення.

Писала тут одна жіночка(напевно ці теми всі Борисфенки), я так гадаю… Вона писала про свою невістку. Тем тут на форумі було безліч…
І що мене саме вразило,що я вирішила зробити окрему тему. А не писати автору під темою.
-Це саме те, що.. Жінки на порадниці, а саме напевно невістки, стали нападати на ту жінку і скажено захищати невістку. Хоча та жінка, нічого поганого для невістки не зробила. Але давайте уявимо, що тут була б тема про зятя та тещу. Що наприклад- чоловік ображений на тещу, бо та щось не так йому сказала, забороняє тещі бачити онука/онучку. Всі б жінки-це 100% кричали, що це «Ваш чоловік поганий, треба його кидати!» «Він немає права забороняти бабусі бачити онука.» А коли тема заходе про невістку та свекруху, то все!!! Свекруха-зла відьма і її треба прибити поганим помелом. А невістка свята.
Чому ж так на порадниці не справедливо? Чому таке у вас відношення до свекрух? І я впевнена, що ті хто визвірялись на порадниці на цю жінку. І в житті так поводяться зі своїми свекрухами. Мирні відносини між невісткою та свекрухою, взагалі бувають? І вже на початку знайомства свекруха/невістка готові один одного придушити?
Кишмишная Мая• 11 марта 2024
из жизни - обычно быкуют невестки...
Свисток ля-минор• 11 марта 2024
Я не читала тему. Поддерживаю всегда тех, кто, по моему мнению прав. Кто это, мне фиолетово.
МаксХмара• 11 марта 2024
Тему не читала. Моя свекруха розділяє внуків на «наш» і «ваші» у розмові з моєю мамою. Було б дивно нормально до неї ставитися за таке ))
Амелі на мілені• 11 марта 2024
це та свекруня, що їй не подобалось, що невістка вийшла поговорити із кімнати?
автор Кіна не буде • 11 марта 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Так.
Екатерина27• 11 марта 2024
Конечно бывают. Но только если их разделяет минимум 500 км, лучше больше
Безпринципова• 11 марта 2024
дивний пост. аж занадто.
ви, сподіваюсь, не думаєте, що в різних постах ті самі форумчанки отак реагують та одного й того самого зятя та на одну й ту саму невістку зі свекрухою?
бо знаєте,як буває, люди різні, ситуації різні.
а у вас якось так. ляпнула . узагальнилила щопопало. і сиджу біля вентилятора
Млинці зі смайликом• 11 марта 2024
У меня нормальные отношения со свекровью. Она хорошая женщина. Любви, близких отношений нет, но общаемся мы с ней очень даже хорошо. Жила у нас 4 месяца - совершенно не напрягала
Соображалочка• 11 марта 2024
Ответ дляЕкатерина27
Моя мать и жена одного из моих братьев живут в одном городе. И при этом у них нормальные взаимоотношения
Екатерина27• 11 марта 2024
Ответ дляСоображалочка
Всегда бывают исключения. У меня прекрасная свекровь. Но жить в одном городе с ней я бы не хотела никогда.
Конфиденциальность• 11 марта 2024
Автор, справедливость понятие субъективное.
Амелі на мілені• 11 марта 2024
Ответ дляКіна не буде
Так.
свекруха там дивна, із заморочками. я би їхй корону лопатою поправила. а взагалі, існують хороші стосунки між невісткою і свекрухою, зятем і тещою, але не всім щастить, нажаль. взагалі-її син і невістка окрема сім´я і нема чого там встановлювати свої правила і своє бачення
Марфа Українівна• 11 марта 2024
Из-за чего бросать мужа, из-за того, что он против встреч ребенка с бабушкой?
Ну, если бабушка, даже моя мама, позволяет себе при ребенке или ребенку нелицеприятные высказывания в адрес кого-то из родителей, то муж прав.
Марфа Українівна• 11 марта 2024
Ответ дляКіна не буде
Так.
Свекровь какая-то ненормальная!
Морковна• 11 марта 2024
Я прожила зі свекрухою шість років, в неї був дуже складний характер, жорсткий я б сказала. Чоловіка вона народила пізно і в нас була дуже велика різниця у віці( вона була трохи молодша моєї бабусі). Але з поваги до свого чоловіка я йшла на компроміси та закривала очі на сварливість ( то вже вікове + характер). Рада, що син памʼятає бабусю, хоч вона його любила по свойому, як і сина свого, не дуже виказуючи емоції.
Кишмишная Мая• 11 марта 2024
Ответ дляМорковна
вы молодец
Любимка-анонимка• 11 марта 2024
Давайте начнем с того, что та женщина пишет то от имени невестки, то от имени свекрови, то от имени сестры брата. В одной из тем, она вообще потерялась от чьего имени пишет. Она тролит.
Гигиенишвили• 11 марта 2024
У мене супер відносини зі свекрухою. Навіть коли трішки разом жили.
Я вже скоро сама буду свекрухою.
Тобто з обох боків дивлюсь.

Але в тих темах вже перебор. Ну не можна так лізти в сім´ю сина.
Яка різниця чи помила невістка посуд саме зараз? Або розповідати її мамі що донька така-сяка. Там купа всього що мене вразило.

Я не знаю історію зі сторони невістки, але те, що в тих темах - занадто.
Най хоч раз• 11 марта 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Так автор, возможно, тоже троллит. Только или новенький тролль или бездарный: даже тему сам придумать не может. Вообще в последнее время прямо засилие тем ’по мотивам’, какой-то выпуск троллей без воображения. Хотя, учитывая множество личностей автора той темы, может и этот автор одно из ее воплощений
Любимка-анонимка• 11 марта 2024
Ответ дляНай хоч раз
Скорее всего.
Розбещена цяточка• 11 марта 2024
Обычно они стоят друг друга. Я не верю, что одна хорошая,вторая плоха, обе стоящие
Леди_Мэри• 11 марта 2024
Так люди різні бувають.
В юності зустрічалась з одним хлопцем. Там було ’Не для того я квіточку ростила’. Потім були інші відносини, коли мамо вирішили, що я не правильно пралкою користуюся, і не правильно котлети жарю. Жили окремо. Але о 18.15 мамо вже стояли біла дверей. І о 7.00 вже з бутербродами під дверима, щоб точно прокинулися і поснідали. Добре, що стосунки розпалися.
Зараз свекруха - супер. Поки не скажеш ’приїжджайте’, не напроситься. Будь яку дію чи задум підтримає і підбадорить. Навідь якщо потом виявиться маячня чи невдача, то вона скаже ’та не переживайте. Ви ж спробували’.
Тепер я готуюсь стати свекрухою. І в мене є приклад, як потрібно робити.
Так що не кругом і не у всіх.
Любимка-анонимка• 11 марта 2024
Ответ дляНай хоч раз
А Вы правы. Это тот самый тролль.
Уже от пятого имени пишет.
Фісташкова кава• 11 марта 2024
Наведу приклад з моєї сім’ї.
Дружина брата.
Поки мати була здорова, працювала і допомогала їм грошима - була улюблена свекруня. Не змогла дати грошей щоб онука платно вчити - стала херовою, і на онука їй насрати. Бо скотина така посміла кинути роботу і витрачати свою пенсію на ліки. Я, до речі, теж херова, бо замість того, щоб вчити платно племінника, відпочиваю влітку на морі і витрачаю гроші на мамине здоров’я..
При цьому мама невістки свята жінка, хоч переписала все своє майно на молодшу доньку (яка живе далеко), а не на невістку, яка живе поряд і її доглядає. І претензій мамі не вставляє, що грошей не дала.