Кіна не буде• 11 марта 2024

Мой обед. А что у вас?

Индейка и макарошки. Потом латте будет
Фенте Фря• 11 марта 2024
Ответ дляДама_с_караваем
так,авокадо,сало,жирна рибка ,пару горішків ,або оливки
Странно. Видимо, это особенности вашего организма. Я с тех пор как наладила желчеооток не имею проблем.

18 мнеУЖЕ• 11 марта 2024
Ответ дляKROX@
Бо більше не з´їм. Залишаю решту в холодильнику і таким чином можу їсти 1 огірок 2 дні Звучить кумедно, але я малоїжка, мені норм
Звичайно кумедно 1/3 залишити помідора, адже він завітриться або потіче. Я уявила собі взяти черрік або коктейльний і відрізати 1/3))). 1/3 ну ніяк не об’їсишся, та й це овочі, майже 100% води. З’їжте вже того помідора)
Крайня невістка• 11 марта 2024
Ответ дляКіна не буде
Нет, варю в гейзерной
Это портит общее впечатление😢
Дама_с_караваем• 11 марта 2024
Ответ дляФенте Фря
я скільки себе памятаю ,у мене завжди з цим ділом проблеми були
НичеНипанимаю• 11 марта 2024
Ответ дляLonda___
Засветила маникюрчик зато 😂
завтра йду оновлювати, а то вже страшний(
Фенте Фря• 11 марта 2024
Ответ дляLonda___
Ну есть же люди разные ..
Кто-то эстет..
Кто-то гедонист..

А кому-то еда и правда только топливо. Закинулся и всё , и вся эстетика и гедонизм - не из его лексикона
У меня нет стопа, если я ем что-то вкусное) поэтому теперь еда для меня это только топливо, без специй, соли, соусов) наконец-то сбросила ненавистные килограммы.
Londa___• 11 марта 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
Покажете потім нам свіженький ))
Естетика - понад усе 🥰
Крайня невістка• 11 марта 2024
Ответ дляKROX@
Зате смачно і корисно Нажаль, здоров´я не дозволяє особливо бешкетувати з раціоном
Покупной биток полезно🤣
Анекдот дня)
З бісиками• 11 марта 2024
Сніданок , до обіду ще далеченько

Кидстаффовна• 11 марта 2024
Ответ дляКіна не буде
Нет, варю в гейзерной
То файна тільки я в зернах брала)
Londa___• 11 марта 2024
Ответ дляФенте Фря
Понимаю вас где-то ))

Вот если бы всегда есть вкусное ))
Обычно едим обычное . Не сказать чтоб прямо вкусное-вкусное. Может оттого и не переедаем 😂
Londa___• 11 марта 2024
Ответ дляЗ бісиками
Сніданок , до обіду ще далеченько
У вас ще тортик там на фоні? Ну даєте !! Шикуєте!!
Кидстаффовна• 11 марта 2024
Ответ дляKROX@
Тільки посідала Булгур, 2/3 огірка, 2/3 помідора, шматок биточка і яйце. Не солю, не приправляю, лише биток із сіллю, бо покупний. До булгуру додаю клітковину.
Ви це любите, реально?) Чи просто користь , дієта і тд.?
ЛЮБА• 11 марта 2024
Харчо .
З бісиками• 11 марта 2024
Ответ дляLonda___
То вже залишки вечірнього чаювання
автор Кіна не буде • 11 марта 2024
Ответ дляКрайня невістка
Это портит общее впечатление😢
Простите, в следующий раз приготовлю маккофе)
Щебетуха• 11 марта 2024
Ответ дляФенте Фря
Еда это топливо для организма. Не более. Когда топливо искушает, есть риск знатно переедать)))
Цей погляд нудний і позбавляє життя барв, можна насолоджуватися і при цьому не зловживати. Це велика і важлива частина культури. Варто обирати якість, а не кількість, бо я спокуса забити шлунок дешевим пальним, в радянському союзі були столові, які сприймали їжу лише як пальне
Londa___• 11 марта 2024
Ответ дляЗ бісиками
То вже залишки вечірнього чаювання
Шикарний тортик
курасаны• 11 марта 2024
Ответ дляKROX@
Вам нельзя соль?

KROX@• 11 марта 2024
Ответ длякурасаны
Вам нельзя соль?
Можна, просто без неї смачніше
KROX@• 11 марта 2024
Ответ дляКидстаффовна
Мені правда подобається. Особливо те, як яйце комбінується з м´ясом і гарніром. А овочі долають свіжості. Якщо бракує смаку, можу додати тонкі скибочки сиру
KROX@• 11 марта 2024
Ответ дляКрайня невістка
Покупной биток полезно🤣
Анекдот дня)
Це мамин гостинець, не викидати ж його. Зазвичай просто курка з курячими спеціями або лосось
курасаны• 11 марта 2024
Ответ дляRiesling
Хто всі ці люди, які перед тим як поїсти, все фоткають?
Таке враження, що збирали на ту їжу цілий рік і от нарешті настав зірковий час в інтернеті.
А я люблю такие темы) правда, читаю редко, обычно сразу фотки смотрю, и выхожу))
курасаны• 11 марта 2024
Ответ дляKROX@
Можна, просто без неї смачніше
Аа, поняла) каждому свое)
KROX@• 11 марта 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
Ви порівнюєте черрі і звичайний помідор, проте черрі значно менший за об´ємом і розміром, черрі я би їла цілком. А звичайні томати величезні для мене
курасаны• 11 марта 2024
Ответ дляKROX@
Можна, просто без неї смачніше
А я люблю пустую овсянку на воде с тёртым яблоком. Вообще ничего не добавляю. Вода, овсянка, яблоко)) меня в семье извращенкой называют
Аноним_1858• 11 марта 2024
Холодець доїла з хріном.
На тому тижні ще зварю, якось в охотку)
KROX@• 11 марта 2024
Ответ длякурасаны
Вівсянка сама по собі дуже збагачена на смак і поживні речовини, в тому числі калорії, теж не бачу сенсу дозапрпвляти. Яблука – з головою
Крайня невістка• 11 марта 2024
Ответ дляKROX@
Если мамин, то святое)
Бабуся мороз• 11 марта 2024
Съела тушеные перцы из атб, с филе. Но это был остаток и их было ничтожно мало. Теперь думаю чтобы еще съесть