Стрекоза любви• 11 марта 2024
В уряді знову розглядають ідею надавати «бронь» з зп/доходом від 35 тисяч?
Так, за його словами, «бронь» отримають усі чиновники категорії «А», працівники оборонно-промислового комплексу та постачальники для ЗСУ, а також робітники поліції. Крім того, повністю забронюють працівників паливно-енергетичного комплексу та операторів зв´язку.
«Бронь» зможуть отримати також ті, хто отримує зарплату від 35 тисяч гривень, сплачує ПДФО (щонайменше 6,3 тисячі гривень) і ЄСВ (щонайменше 7,7 тисячі гривень).
Гончаренко додає, що працівників IT-сфери, які є резидентами «Дія сіті» за умови сплати ПДФО понад 6,3 тисячі гривень, також не мобілізовуватимуть.
Що думаєте?
Мої думки:
1) З одного боку я розумію, що державі потрібні гроші, їх надають платники податків. Хто більше платить, того доцільніше мобілізувати останнім.
2) Як сказала моя знайома, у нас зараз воюють або бідні, або за покликом серця.
3) Але знову тут постає питання, що умовно «багаті» знову в шоколаді.
Що думаєте?
Мої думки:
Вибачте, але як на мене це принаймні логічніше звучить, ніж всіх без розбору брати.
Давайте знімемо рожеві окуляри і зізнаємося собі, що люди це ресурс. І так на роботу беруть за принципом - що ми зцього ресурсу можемо отримати за ці гроші.
Для держави ми перш за все платники податків. А війна це теж свого роду робота. Тому взяти за один з принципів відбору податкову базу, звучить хоч і неприємно але принаймні логічно. Бо гроші на зп воєнним десь таки треба брати
sakura branch• 11 марта 2024
Ответ дляOdilie
Интересно, что будет с богатыми, когда закончатся бедные?
та закончится єтот бред
Ответ дляPiracanta
Якщо вас зраджують союзники, то щоб зберегти собі життя...
Я не проти дипломатії. Просто чомусь ви це явно не вказали - з ким.
Мабуть важко домовитись з тим, хто хоче вбити та це його єдина ціль поки що. Бо ти або жертва або на рівних, краще сильніше. Якщо досі жертва, то договір - це тимчасова безпека.
арина-ветерок• 11 марта 2024
Ответ дляPiracanta
Основная масса обслуживающего персонала, те же сантехники, электрики, водители и дворники, зарабатывает меньше 35тысяч.
И у рабочих на заводах зарплаты 10-15 тыс грн, если всех их заберут, кто будет за станком стоять? Главный инженер и директор?
sakura branch• 11 марта 2024
Ответ дляBad.girl
Нормально. В чоловіка контракт між Інститутом та закордонним замовником накрився, бо науковців, докторів, професорів на кордоні з усіма документами просто не випустили в відрядження. Держава втратила кошти, люди дохід, інституція - репутацію....Бо прикордоннику не сподобалося, що їх троє їде в одній машині, з квитками туди і назад до країн в Азії 🤣
я Вам больше скажу. Пара за 60 выезжала к детям пару недель назад в Европус с собачкой. Погранцы усомнились в возрасте собачки, мол, документы не ликвидные, Собака не выглядит на свой возраст. Предложили вызвать специалиста-кинолога или хрне там знает кого...ну или отвалить бабла, чтобы все мирно разошлись. Те не соглалились, мол, какого лешего. 4 часа автобус стоял и ждал спеца, который бы подтвердил возраст собаки.
Вероника-2014• 11 марта 2024
Ответ дляBlue.Blue.Sky
Собака выглядела на 18-60?
sakura branch• 11 марта 2024
Ответ дляВероника-2014
Собака выглядела на 18-60?
хз. они завтра вернутся- буду узнавать подробнее. Маразм крепчал. Украина точно не для людей
Ответ дляolkaig
Ви пропонуєте всім героїчно померти? Так це і є жертва. Причому марна.
Wendy Rhoades• 11 марта 2024
Ответ дляMilanaher
Сейчас вам задам очень простой вопрос, который совсем не вяжется,с вашей теорией. Сейчас все те мужчины, про которых речь в законопроекте ( богатые+ бедные) и так работают последние 2 года. Т.е. бюджет наполняли , а где же заводы дронов и все остальные плюшки о которых вы так красиво расписываете? Или они потом появятся, когда бедные пойдут воевать?
мы же рассуждаем о том, как это должно было бы быть, а не как есть.
Если бы все было правильно и справедливо, то у нас было бы достаточно оружия, боеприпасов и всего необходимого. И может при таких условиях даже такой психопат как путин, не решился бы напасть.
Но есть так, как есть.
Бедные уже и так воюют, а богатые сидят на Мальдивах или на яхте в океане семинары проводят))
Людей с з/п 50 тыс вряд ли можно назвать богатыми.
Но есть так, как есть.
Natalia505• 11 марта 2024
Ответ дляРозбійник
я працюю саме в паливному комплексі і всі що мають бронь , їх легко можуть замінити жінки
Це було помітно, особливо коли днями сиділи без світла, тепла і води. Мого рвали на частини дитячі садки, бомбосховища і підприємства. Сьогодні скажу що я його можу легко замінити.
Ответ дляKira2022
Как минимум под эту категорию не попадают все обычные работяги. Даже для Киева такая ЗП только у спецов с во и хорошим опытом, обычно получают максимум 25-27 т.
Якщо зарплата чистими 25-27, то брутто і буде біля 35 тисяч. В законопроекті йдеться про зарплату, її завжди пишуть брутто.
арина-ветерок• 11 марта 2024
Ответ дляSara Ice
Чистим в робітників 10-15.
Ответ дляPiracanta
Для цього є дипломати. Це їхня робота.Домовлятися. Все. Це політика. Тема не про це.
Де вони є ті дипломати? Ота послиця ведуча секс-курсів чи ви про Єрмака з Арахамією?
От попередня влада про шось там домовлялася, петляла між крапельок, але ж мудрий нарід був незадоволений мінськими.
Тепер усьо- Найвеличніший сказав, що ніяких перемовин.
Оксана-1939• 11 марта 2024
Ответ дляWendy Rhoades
Но есть так, как есть.
Во во, тут вімкни телевізор то скрізь одні патріоти скачуть на передачах типи хто зверху та кварталах. Нікого не турбують здорові бики які там ржуть. То це не розподіл на багатих і бідних. Муніципали які ходять і ганяють бабусь та клеять штрафи за парковку. Ці усі потрібні державі, приносять користь.
Підняли гвалт з нічого ніби до цього закону в нас мобілізують виключно чесно та справедливо, і тих же трудяг не чіпають на даний момент
Але є підприємства, навіть ті ж аграрії які готові заплатити за тракториста, і так в нього в сезон заробітна плата вище 35 тис. Так як останні броні затягували особисто в мене під містом 3 підприємства влетіли і людей забрали.
Ответ длязавитушка
Ну отож. Робимо такі криваві помилки.
Irina-5d24• 11 марта 2024
Ответ дляёжовые рукавицы
Я думаю, хто ж буде каналізацію обслуговувати чи сміття вивозити, коли одні айтішники залишаться та еліта.
Ну хто? Депутати. А взагалі, у нас і так не вистачає працівників, треба останніх добити