Эт вернячОк• 12 марта 2024
Ботинки. Какие лучше визуально?
Девушки, не могу определиться, какие лучше смотрятся. Проголосуйте, пожалуйста.
Фото вторых в комментариях.
Из Кукуева я• 12 марта 2024
Мне никакие.
Страшненькие(
А фото на голую ногу с черным носком, это вообще шотосчемто🤦♀️
Страшненькие(
Эт вернячОк
• 12 марта 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Никакие, очень грубые, не стильные совершенно
Я не люблю шпильку, киттен-хилл и мегаизящный тонкий носок. Кроме того, такие не впишутся в мой гардероб.
Апофиозная• 12 марта 2024
Мені подобаються обидві пари, перші більше. Але у мене 40 розмір і в таких нога як лижа((
Эт вернячОк
• 12 марта 2024
Ответ дляLuxurygirl
И как голосовать? Мне сметалическими вставкам
Забыла прикрепить опросник.
Спасибо за мнение.
СирОжино пирОжино• 12 марта 2024
Ответ дляЭт вернячОк
Вы не поняли, они для своей модели выглядят топорно, очень плохое качество и плохой вид на ноге.
Эт вернячОк
• 12 марта 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
У первой марки отличное качество, я носила их обувь. А вот насчет вторых не знаю. За мнение благодарю.
Сумка з негодою• 12 марта 2024
Ответ дляЭт вернячОк
Тогда можно спокойно выбирать любые их этих. Разницы нет.
Бяки-козяки• 12 марта 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Мне никакие.
Страшненькие(
вы не модница просто)
Борода• 12 марта 2024
Це тренд на весну. На осінь не актуальні будуть.
Класно тільки в рудій замші.
Але візуально 1
Класно тільки в рудій замші.
Але візуально 1
Эт вернячОк
• 12 марта 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Із цих варіантів я б обрала перший. Але краще пошукати ще.
Дякую, щось нічого більше не подобається… Челсі на рівній підошві є. Гостроносі на шпильці не носитиму…
Эт вернячОк
• 12 марта 2024
Ответ дляЧервона рута
О,я такие в нулевых носила
Я тоже подобные носила в нулевых :)
ВільнаНазавжди• 12 марта 2024
мне не нравится выступающяя подошва, будет делать ногу на размер больше...найдите без такой подошвы и будет ноорм
Эт вернячОк
• 12 марта 2024
Ответ дляБорода
Класно тільки в рудій замші.
Але візуально 1
Класно тільки в рудій замші.
Але візуально 1
Та він наче вже з минулого року цей тренд… Цікаво, що буде в тренді восени, бо шпильки будь-якої висоти, то для мене жах, я точно вже не носитиму, та й потрібно щось практичніше на кожен день.
Файна дівка• 12 марта 2024
Действительно такие я ещё таскала по моему в 11 кл. А сейчас мне 38))) Но первый прикольные.
ВільнаНазавжди• 12 марта 2024
Ответ дляЭт вернячОк
у вас козакі, вони завжди будуть в тренді, це вже класика, але мені не подбається ця підошва. в моді будуть балетки
Эт вернячОк
• 12 марта 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Балетки вже в моді. Їх піарять активно з минулого року. Але я особисто ненавиджу балетки, не дозволяє зріст, довжина ног та вага. Та й стиль в мене зовсім не романтичний, типу класики теж мало. До байкерської обʼємної куртки або пальто балетки не вдягнеш точно.
Не прохожу мимо• 12 марта 2024
Автор, ну шо вы тревожите экспэрдов..
Понеслось. Точнее, полилось..