Кумедний ґудзик• 13 марта 2024
Пологовий 1 Київ
Дівчата, хто там народжував, можливо знаєте чи є якась телеграм група чи у вайбері, знайшла лише групу про 2 пологовий.
І взагалі цікавлять відгуки саме про перший пологовий, тільки будь ласка не пишіть мені «народжувала в 5,6,7 задоволена і тд», мене цікавить саме перший) обираю між ним і 2. За другий вже все знаю, за перший ні)
Lesik_2013• 13 марта 2024
Я народжувала в 1, правда 10 років назад. Я була в захваті від неочікувано відповідального і професійного відношення персоналу. Ні з ким не домовлялася, лягла у пологовий через 3 дні після очікуваної дати пологів. Палати хороші, душ, туалет - все чистеньке, харчування хороше.
Кумедний ґудзик
• 13 марта 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Дякую, в інсті я їх і сама знайшла) мене цікавлять саме чати де спілкуються жінки які там планують народжувати або вже народили, аби дізнатись всі деталі)
Мішечок щастя• 13 марта 2024
Ответ дляLesik_2013
Якби зараз мені довелося народжувати в Києві, йшла б у цей пологовий.
А я у 2)
Кумедний ґудзик
• 13 марта 2024
Ответ дляLesik_2013
Просто дивує що якось мало відгуків про перший пологовий. От про 2,5,7 дуже багато, і в Гуглі і на форумі. А за перший щось всі мовчать) хоча стою там на обліку і дуже багато вагітних там, цікаво куди вони потім всі діваються😀
Lesik_2013• 13 марта 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Може вони не сидять в чатах. Я стояла на обліку в Бооварах. Наша невістка народжувала на декілька місяців раніше, їй рекомендували подруги, які теж там народжували. Всі задоволені.
Lesik_2013• 13 марта 2024
Коли я читала, що в деяких пологових до породіль не підходять і за персоналом треба бігати, то в 1 зовсім навпаки.
Да_Я_ТакаЯ_• 13 марта 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Хіба такі є?)
Кумедний ґудзик
• 13 марта 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Хіба такі є?)
Так) от другий пологовий зробив сам чат де вони скидають актуальну інформацію і там можна спілкуватись, багато жінок пишуть свої проблеми або питання і їм допомагають, тому думала можливо є такий чат і в першому пологовому)
Обращеница• 13 марта 2024
А мне совсем не понравился 1й, медперсонал откровенно хамит, но я была на 1м этаже, может наверху , где все рожают, лучше.
Йосип_молодий• 13 марта 2024
Меня моя мама рожала в первом, я тоже рожала в первом. Мои все сестры тоже там. В общем, семейная традиция ))). Рожала с дежурной бригадой, приехала на такси не хотела будить мужа или вызывать скорую. Все прошло отлично, делали эпидуралку по показаниям, денег никто не просил. После родов регулярный осмотр меня и ребенка. Вообще никаких претензий нет, даже кормили отлично.
Кумедний ґудзик
• 13 марта 2024
Ответ дляОбращеница
Ну я теж на першому була якось, лежала рік тому, робили вакум як лез завмерлу. Не скажу що хамили чи щось таке, але було не дуже комфортно, якось діла до мене не було) але кажуть все по різному, там де саме пологовий то інші лікарі, різні зміни і різне відношення
Обращеница• 13 марта 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Ось, а я там народжувала на першому, ну таке ...