Пупуговка• Изменено 14 марта 2024

Скільки можна пояснювати дорослій жінці!!!!

Мама живе зараз разом з нами (писати нетреба, що необхідно жити окремо! Знаю про це). Контролює всі моменти тиття мого і дітей підлітки! Звоне мені на роботу в 14-15 де внук, я кажу в школі, сьогодні четвер у нього мало уроуів!! Син хоче погуляти на вулиці теж, якщо гуляє, то мені розказує а де він лазить...ти знаєш!!?? Я вже задовбалась робити роз´яснення з цього приводу...все по нулям! У нас від фірми на 8 березня, роблять для дівчат міні корпоратив, (піца, боулінг, СПА) а у моєї доньки в цей день День народження, так розказує мені, що я охреніла, що їду на корпоратив... Донька з дівчатами ходять в кафе в цей день, або кіно... розважаюця, я вже там непотрібна 16 років дитині. Вона вимотує мене морально цим...
Чу Ча• 14 марта 2024
Улыбаемся и машем. А що ще робити???? Мама є мама.

Всіх підсаджую• 14 марта 2024
Зробіть навпаки, телефонуйте кожні пів години і вимагайте пояснень чим занята і чому не чим треба
автор Пупуговка • 14 марта 2024
Ответ дляЧу Ча
Так і роблю, а з середини мене це руйнує... цей маразм!!!! Я їй кажу про це, що тебе так ніхто неконтролив, а відповідь а що туту такого...
Пригощаю кашею• 14 марта 2024
Тревожная бабуля. Я примерно такая же тревожная мамаша.. Вам завидую, правда, что вы не тревожная.
Тішуся неперетішуся• 14 марта 2024
Ответ вы сами знаете. Вариантов тут немного
автор Пупуговка • 14 марта 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
У мене немає такої можливості, я працюю!!! І нехочу себе ще цим гірше заганяти
Госпожа_тамагочи• 14 марта 2024
Ну вообще странно, что дочке в 16 вы не нужны. Хотя, если для вас норма когда каждый сам по себе, то логично. В этом вопросе вашу маму полностью понимаю и поддерживаю, мне 40 если что, до пенсии далеко)
автор Пупуговка • 14 марта 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
ви прочитали саме коли день народження, вона з подружками.. що я маю їм на баяні грати)))
Чу Ча• 14 марта 2024
Ответ дляПупуговка
Та забийте. Моя така ж. Мені пофіг. Даю їй завдання якісь щоб була зайнята і не діставала. Але ми живемо окремо.

Курочка• 14 марта 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Кстати , это неплохо работает .
Курочка• 14 марта 2024
Ответ дляПупуговка
Тогда терпите . Можно , конечно , еще поскандалить , но , боюсь , вам это не подойдет .
Мама Чели• 14 марта 2024
Їй скучно і нема чим зайнятись
Нехай грибе на роботу, буде заахана і копійочка в сім´ї
автор Пупуговка • 14 марта 2024
Ответ дляМама Чели
Їй скучно і нема чим зайнятись
ой ви шо, на пенсії мама...!
Мамаша в бигудях• 14 марта 2024
отсутствие расставленных личных границ, и место проживания тут вторично. Советовать ничего не буду ибо вы всеравно не скажете маме отвалить, а раз между собой детьми и мамой вы выбираете мамин покой, то вам готовиться к тому что это еще цветочки.
Продаю витрішки• 14 марта 2024
Ответ дляПупуговка
ой ви шо, на пенсії мама...!
Хай хоч конс´єржкою піде, і зайва копійочка і дні відпочинку
Телефон Рубика• 14 марта 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
В этом возрасте они сами в кафе хотят пойти с друзьями без мамы ))
Старшая меня приглашала, я немного сидела и уходила, на 18 летие пригласила на девичник, гуляла с ними до утра))
Плакулька• 14 марта 2024
Ответ дляПупуговка
На роботі нові правила -тільки смс
Пліснявілий сир• 14 марта 2024
Займите вашу мать.
Мама Чели• 14 марта 2024
Ответ дляПупуговка
ой ви шо, на пенсії мама...!
Півкраїни на пенсії і працюють
Общеніє, гуденіє і тд))
Або зранку кілька разів стирьте в неї телефон) ввечері віддасте)))
Чи зранку прийшовши на роботу блокуйтн, в обід розблокували, подзонили, дали їй указанія.. Пиріжки спекти, крупу перебрати, холодильник помити і знов блокуйте до вечора)

Муууумие• 14 марта 2024
мамі один раз гарно закрити рота,або не брати тел. і все
Мамаша в бигудях• 14 марта 2024
Ответ дляМама Чели
Їй скучно і нема чим зайнятись
пф, работа тут мало поможет. У мамы автора не забота, а навязчивое желание быть главной и держать все под контролем.
Муууумие• 14 марта 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
в 16 на др.дочка йде з подругами в кафе,а не з мамою сидіти. в мене в 14 років дочка так само.йдуть в кіно, кафе.навіщо їй я?
Мама Чели• 14 марта 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Поможе, їй скучно
Плакулька• 14 марта 2024
Ответ дляПупуговка
Ні, сідайте з ними за стіл. Давіть з себе падружайку-свою дівку.
Нехай почуваються скуто і ніяково.
автор Пупуговка • 14 марта 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
какой мамин покой, вона мене накручує....і заводить скандал... ну неприйшов син зі школи, і що тепер треба робити фестиваль!! Він теж хоче погуляти після школи... а вона каже, де він лазить! Я сама після роботи теж хочу поспілкуватись з подружками в кафе на каві!!! Але мені за час відсутності позвоне 5 разів, з приводом що ще щось необхідно купити!!! Це всебред з маминої сторони! Я в магазин зайду після роботи, то якщо яна 5 хвилин затримаюсь (бо черга пробка їду зроботи) то вже ТИ ДЕ!! АЖ мене зараз підкинуло від злості..
автор Пупуговка • 14 марта 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Папа помер 1,5 року тому! вот думаю, що заклювала своїми йди туди йди сюди!! І це правда, хоча це моя мама
Мамаша в бигудях• 14 марта 2024
Ответ дляПупуговка
Ну так скажите уже прямо что б отвалила или нарвется на грубость. Какие вы вообще хотите услышать советы, если маме абсолютно плевать что вас вымораживает этот бред?
17bob• 14 марта 2024
Ответ дляПупуговка
У Вас начинается выгорание! Попробуйте ставить рамки - если тлф зврнки: мама, у тебя есть 5 мин., не больше озвучить свою проблему., или дома в разговоре - мама, мне не приятно, ты мне словами делаешь больно, мне завтра на работу.
17bob• 14 марта 2024
У нее есть подруги? Какое-то занятие? Дача?
Госпожа_тамагочи• 14 марта 2024
Ответ дляПупуговка
Почему она не семьёй? Где ее папа?