Мурка в бурке• 14 марта 2024

В Грайвороне высадился десант!

Информации мало. Идет бой. Вроде из харьковского аэропорта будет второй десант.
Мандарина• 14 марта 2024
Ответ дляOlga Zelenyak
Мне в вашей хронологи не разобраться никогда) тяжело разобраться в хронологии событий, которые не случились. Реальный Белград никто не бомбил, с чего бы в гугле кто-то по поводу не произошедшего запросы делал?)
Я думаю, этот твит из всех россиян только вы и видели.
Удобно)))
Шел 2024…

LudaSHS• 14 марта 2024
Ответ дляkuskus
Звісно що не розглядав, тому це було саме смішне , що я чула останнім часом. Мандаріна розраховувала на те, що тут сидять люди, яким можна втерти, що заманеться
Ну откуда весть то
Olga Zelenyak• 14 марта 2024
Ответ дляМандарина
Удобно)))
Шел 2024…
Да, шел 2024 год, а кто-то до сих пор жевал рашистскую пропаганду и не морщился)
Еще и умудрялся ее выкрутить по своему)
Вас уже можно на RT приглашать, пояснять почему путин - хуйло это не про путина
kuskus• 14 марта 2024
Ответ дляLudaSHS
Ну откуда весть то
Як завжди-аттуда
Мандарина• 14 марта 2024
Ответ дляkuskus
Я не вірю, що вкиди такого рівня можуть бути від незнання, тому роблю висновок, що ви собі добре розумієте навіщо ви це пишете, висновки про вас зроблені і вся інформація від вас буде піддаватись сумніву.
Если кому-то нужно, он пойдет и сам почитает, найдет нужную ему информацию. А кому не нужно, так и не стоит мозг напрягать))
Вбросы такого уровня? Вы шутите? Вы что Байдена не слушаете? Зря 😂
Мандарина• 14 марта 2024
Ответ дляkuskus
Не переводьте стрілки, я все про вас добре зрозуміла.
Ну наконец-то😂
kuskus• 14 марта 2024
Ответ дляМандарина
Треба віддати вам належне- сидячі в калюжі ви до останнього намагаєтесь зробити вигляд, що сидите на троні
4erepashka• 14 марта 2024
Ответ дляawso1977
І Гайворон один на Кіровоградщині, а другий поки на білгородщині
то ГАйворон,а то ГРайворон),а так да жизнь штука интересная)
Мандарина• 14 марта 2024
Ответ дляOlga Zelenyak
Еще и умудрялся ее выкрутить по своему)
Что такое RT?

4erepashka• 14 марта 2024
Ответ дляLudaSHS
Колись ходив фейк, що в Австрії, в аеропорту є стойка для ’ прибувших до Австралії’
так то не фейк,я сама бачила
LudaSHS• 14 марта 2024
Ответ для4erepashka
так то не фейк,я сама бачила
В Зальцбурге?

Прочитала, рекламная идея
И снято в 22 г
vihola• 14 марта 2024
Ответ дляМандарина
Что такое RT?
А як ви ставитесь до звільнення росіян росіянами від путінського режиму?
4erepashka• 14 марта 2024
Ответ дляLudaSHS
В Зальцбурге?

Прочитала, рекламная идея
И снято в 22 г
В Вене в аэропорту
Не чіпай - вб ю• 14 марта 2024
Ответ дляnata.ant
Це село,не місто,той шум буде відомий лише їм
Так з чогось же треба починати)
Не чіпай - вб ю• 14 марта 2024
Ответ дляLudaSHS
Чому ж фейк? Це чиста правда
Мила 26• 14 марта 2024
Ответ дляМурка в бурке
Если пойдет отвлечение сил на Грайворон то ВСУ будет легче на других участках.
Я живу на границе с этим самым Грайвороном. Могу сказать, что вы ооочень ошибаетесь и по нашу сторону от грайворона просто жесть.
То, что на фото - это за вчера, так уже 3й день. Откройте Сумырегион (латинскими) и сами всё увидите. Бесконечная тревога, ракеты, бомбы, обстрел 3и сутки
УгничТоня• 14 марта 2024
Ответ дляFilomena
Не обʼявить. Там за міжнародним правом у нього одразу нафту і газ перестануть купувати.
Якби міг, то давно вже оголосив би.
Верим))) прям вдруг перекроют краник. Лол.
nata.ant• 14 марта 2024
Ответ дляМила 26
Кому ви пишите,тут люди не чують і не хочуть чути.Ви виїхали?
Мила 26• 14 марта 2024
Ответ дляnata.ant
Я вчора дивом змогла доїхати забрати речі і кицьку, міст Вільнянський підірвали вже після того, як ми проїхали в ВП. Зараз в Краснопіллі, тут зараз працюю. теж кордон, але легше.
Сьогодні, на жаль, там ще гірше ніж учора, та ви напевне в курсі((
А ви?
Раптом що, то завтра буде їхати звідти людина

nata.ant• 14 марта 2024
Ответ дляМила 26
А ви?
Я сама з писарівки,в мене батьки там,вчора теж дивом виїхали.Дякую за допомогу,я знаю що сьогодні там взагалі страшне
owl62• 14 марта 2024
Ответ дляМила 26
А ви?
Міст Вільнянський, який підірвали, де знаходиться, в рашці?
Мила 26• 14 марта 2024
Ответ дляowl62
Чого б це йому там бути? Ми про Великописарівську громаду, яка межує з грайворонським районом з нашої сторони і яку 3ій день розносять вщент, в тому числі підірвали два мости
nata.ant• 14 марта 2024
Ответ дляowl62
Це Україна,до чого тут рашка
owl62• 14 марта 2024
Ответ дляМила 26
Вибачте, географію вчила давно. А хто міст підірвав, батальон ’Свобода росії’?
AnnaOst• 14 марта 2024
Ответ дляМила 26
Ви ж бачите, всім пофіг, нажаль
Светик63• 14 марта 2024
Для чого? Тепер пуйло скаже що угроза очень боизко, надо лінію фронта двіГАть. І кине всі сили на Харків. Питання для чого ця провокація ? Щоб на голови людей летіли ракети вощмездия? Чи щоб був привід чого забрали Харків в Суми?
Мила 26• 14 марта 2024
Ответ дляowl62
Вище подивіться моє повідомлення. А ще краще зайдіть на канал Сумирегіон, щоб зрозуміти, що тут відбувається. На 10 пострілів з нашої сторони летить 100 з рашки, в тому числі ракети з винищувачів та гелікоптерів
Мила 26• 14 марта 2024
Ответ дляAnnaOst
Ви ж бачите, всім пофіг, нажаль
Так, бачу((
AnnaOst• 14 марта 2024
Ответ дляМила 26
Так, бачу((
Розказують що немає ніякого зв´язку між тим що два дні тому наші дрг (ну можна їх називати батальйоном звільнення росії як так подобається) щось там перейшли-зайшли і тим що за два дні обстрілів було стільки як за пів року до цього
Мила 26• 14 марта 2024
Ответ дляAnnaOst
Ну да, ну да. І в травні минулого року теж було просто співпадіння.
Але зараз взагалі важка ситуація(( Перший раз у нас виїхали всі, хто зміг, таке там робиться